Przetargi: komercyjne śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Dąbrowa Górnicza, Śródmieście, Legionów Polskich

Syndyk masy upadłości ogłasza konkurs ofert na wybór nabywcy składnika masy upadłości w postaci prawa własności nieruchomości gruntowej, położonej w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Legionów Polskich nr ***składającej się z jednej działki gruntu o numerze ewidencyjnym ***i powierzchni 745m2, zabudowanej budynkiem usługowym z częścią garażową o powierzchni użytkowej 238,5 m2. Nieruchomość objęta jest Księgę Wieczystą KA1D/000xxxxx/4.
Cena wywoławcza wynosi 936.000,00 zł (dziewięćset trzydzieści sześ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

936 000 zł

3 925 zł/m²

239 m²

Termin: 2024-12-16

Organizator przetargu:
Syndyk Jacek Pietrzela
Przetarg na obiekt / lokal

Dąbrowa Górnicza, Śródmieście, Legionów Polskich

Cena wywoławcza:

936 000 zł

3 925 zł/m²

239 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-16

Organizator przetargu:
Syndyk Jacek Pietrzela
Przetarg na obiekt / lokal

będziński, gm. Psary, Sarnów

Nieruchomość gruntowa niezabudowana - szczegóły w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

255 100 zł

29,22 zł/m²

8 729 m²

Termin: 2024-12-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

będziński, gm. Psary, Sarnów

Cena wywoławcza:

255 100 zł

29,22 zł/m²

8 729 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

będziński, gm. Psary, Sarnów

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

172 600 zł

87,35 zł/m²

1 976 m²

Termin: 2024-12-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

będziński, gm. Psary, Sarnów

Cena wywoławcza:

172 600 zł

87,35 zł/m²

1 976 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Koniecpol

Nieruchomość gruntowa niezabudowana - szczegóły w załączniku poniżej. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

50 100 zł

33,53 zł/m²

1 494 m²

Termin: 2024-12-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Koniecpol

Cena wywoławcza:

50 100 zł

33,53 zł/m²

1 494 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Koniecpol, Zaróg

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

31 600 zł

45,14 zł/m²

700 m²

Termin: 2024-12-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Koniecpol, Zaróg

Cena wywoławcza:

31 600 zł

45,14 zł/m²

700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Konopiska, Łaziec

Nieruchomość gruntowa niezabudowana - szczegóły w załączniku ponizej. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

139 300 zł

21,84 zł/m²

6 378 m²

Termin: 2024-12-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Konopiska, Łaziec

Cena wywoławcza:

139 300 zł

21,84 zł/m²

6 378 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Łaziska Górne, Leśna

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności nieruchomości lokalowej – lokalu użytkowego nr 2 usytuowanego na I i II piętrze budynku biurowo – usługowego, składającego się z pomieszczeń administracyjno – biurowych o łącznej powierzchni użytkowej 1.400,70 m2, położonego w Łaziskach Górnych przy ul. Leśnej 1, dla którego Sąd Rejonowy w Mikołowie prowadzi księgę wieczystą nr KA1M/00060922/1.
Stan prawny
Z prawem własności związany jest udział w nieruchomości wspólnej (gruncie stanowiącym działkę ozna...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 500 000 zł

1 071 zł/m²

1 401 m²

Termin: 2024-12-13

Organizator przetargu:
Tauron
Przetarg na obiekt / lokal

Łaziska Górne, Leśna

Cena wywoławcza:

1 500 000 zł

1 071 zł/m²

1 401 m²

Stan prawny
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-13

Organizator przetargu:
Tauron
Przetarg na obiekt / lokal

Ruda Śląska, Ruda, Zabrzańska

...odbędzie się na zasadach określonych w Regulaminie przetargu pisemnego- ofertowego, nieograniczonego z dnia 14.08.2024 r.;

2) kryterium wyboru oferty będzie najwyższa cena;

3) ceny wywoławcza to 75% kwoty wynikającej z opisu i oszacowania sporządzonego przez Aleksandra Gzyla w dniu 31.07.2023 r.;

4) oferty należy składać osobiście w Biurze Syndyka Marcina Kubiczka w Chorzowie (41- 506), ul. Działkowa 8 w dni robocze w godzinach od 8:00 do 19:00 lub przesłać pocztą [decyduje data i godzina...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 846 250 zł

1 745 zł/m²

6 790 m²

Termin: 2024-12-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Ruda Śląska, Ruda, Zabrzańska

Cena wywoławcza:

11 846 250 zł

1 745 zł/m²

6 790 m²

2) kryterium wyboru oferty będzie najwyższa cena;

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Jaworzno, Grunwaldzka/Cegielniana

Syndyk masy upadłości

***

ogłasza pisemny przetarg ofertowy

na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości

*** Przedmiotem przetargu jest sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem stacji kontroli i serwisu pojazdów o powierzchni użytkowej 493,2 m2 stanowiącym prawo odrębnej własności, składającej się z działek gruntu o numerach ewidencyjnych *** i ***o łącznej powierzchni 2 837 m2 położonych w Jaworznie przy ulicy Grunwaldzkiej, objętyc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 399 200 zł

2 837 zł/m²

493 m²

Termin: 2024-12-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Jaworzno, Grunwaldzka/Cegielniana

Cena wywoławcza:

1 399 200 zł

2 837 zł/m²

493 m²

Syndyk masy upadłości

***

ogłasza pisemny przetarg ofertowy

na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Rydułtowy, Raciborska

...odbędzie się w Biurze Syndyka przy ul. Traugutta 31/1, 44-370 Pszów 2. Termin przetargu podawany jest każdorazowo w ogłoszeniu, 1. Przetarg odbędzie się w dniu w dniu 11 grudnia 2024 roku o godzinie 14.00 w Biurze Syndyka przy ul. Traugutta 31/1 w Pszowie w obecności wszystkich zainteresowanych. 2. Organizator przeprowadza przetarg w ten sposób, że podaje do wiadomości obecnych opis składnika majątku wymieniony w §1 Regulaminu oraz jego cenę wywoławczą 3. Następnie Organizator zapytuje licyt...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

485 000 zł

1 304 zł/m²

372 m²

Termin: 2024-12-11

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Rydułtowy, Raciborska

Cena wywoławcza:

485 000 zł

1 304 zł/m²

372 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-11

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Wisła, Czarne

Obwieszczenia o licytacji publicznej

Stefan Kucierski Likwidator Spółki *** , podaje do publicznej wiadomości informację o licytacji publicznej nieruchomości należącej do:

***

Termin:

II licytacja: 11 grudnia 2024 godzina: 10:00

Miejsce:

Cieńków 9

43-460 Wisła

Przedmiot licytacji :

nieruchomość gruntowa położona w 43-460 Wisła przy ul. Czarne, działka nr ***/43 ; ***/25 ***/42; o powierzchni 0,5278 ha, dla której Sąd Rejonowy w Cieszynie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wiecz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

850 000 zł

1 848 zł/m²

460 m²

Termin: 2024-12-11

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Wisła, Czarne

Cena wywoławcza:

850 000 zł

1 848 zł/m²

460 m²

Obwieszczenia o licytacji publicznej

***

Termin:

II licytacja: 11 grudnia 2024 godzina: 10:00

Miejsce:

Cieńków 9

43-460 Wisła

Przedmiot licytacji :

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-11

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

cieszyński, gm. Goleszów, Leszna Górna

...odbędzie się w dniu 11.12.2024 r. o godz. 11.00 w budynku Urzędu Gminy Goleszów, usytuowanym przy ul. Zakładowej 12, 43-440 Goleszów. Informacji w tej spr. udziela Gospodarka Nieruchomościami Urzędu Gminy Goleszów, ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów, pod nr tel. 33 4790510 wew.80....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 800 000 zł

2 348 zł/m²

767 m²

Termin: 2024-12-11

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Goleszów
Przetarg na obiekt / lokal

cieszyński, gm. Goleszów, Leszna Górna

Cena wywoławcza:

1 800 000 zł

2 348 zł/m²

767 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-11

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Goleszów
Przetarg na obiekt / lokal

cieszyński, gm. Goleszów, Leszna Górna

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 800 000 zł

2 348 zł/m²

767 m²

Termin: 2024-12-11

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Goleszów
Przetarg na obiekt / lokal

cieszyński, gm. Goleszów, Leszna Górna

Cena wywoławcza:

1 800 000 zł

2 348 zł/m²

767 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-11

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Goleszów
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, al. KORFANTEGO

...rozpocznie się II ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 8 usytuowanego w budynku przy ul. ARKOŃSKIEJ 10

*** FORMA ZBYCIA: sprzedaż lokalu wraz ze sprzedażą ułamkowej części działki
*** POWIERZCHNIA LOKALU: 63,79 m²
*** POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – brak
*** SKŁAD LOKALU: 2 pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka z WC
*** KONDYGNACJA: III piętro
*** NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA: działki nr 370 i 371 o łącznej powierzchni 861 m², obręb Politechnika, KW GL1G/0002...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

52 400 zł

2 783 zł/m²

19 m²

Termin: 2024-12-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, al. KORFANTEGO

Cena wywoławcza:

52 400 zł

2 783 zł/m²

19 m²

*** POWIERZCHNIA LOKALU: 63,79 m²
*** POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – brak
*** KONDYGNACJA: III piętro
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Piekary Śląskie, Gen. Jerzego Ziętka

Piekary Śląskie, dn. 31.10.2024 r.

Znak sprawy: PTM/RW/25/2024

WĘGLOKOKS KRAJ S.A.

41- 940 Piekary Śląskie, ul. Gen. Jerzego Ziętka

ogłasza ustny przetarg na sprzedaż następujących aktywów trwałych:

I. Nieruchomość gruntowa zabudowana zlokalizowana w Piekarach Śląskich przy ul. Gen. Jerzego Ziętka , oznaczona w ewidencji gruntów i budynków jako działka nr: 2913/81 o powierzchni 0,7366 ha dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Tarnowskich Górach prowadzi księgę wieczystą nr *...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 000 000 zł

1 494 zł/m²

3 348 m²

Termin: 2024-12-09

Organizator przetargu:
WĘGLOKOKS KRAJ Sp. z o.o.
Przetarg na obiekt / lokal

Piekary Śląskie, Gen. Jerzego Ziętka

Cena wywoławcza:

5 000 000 zł

1 494 zł/m²

3 348 m²

Piekary Śląskie, dn. 31.10.2024 r.

Znak sprawy: PTM/RW/25/2024

WĘGLOKOKS KRAJ S.A.

41- 940 Piekary Śląskie, ul. Gen. Jerzego Ziętka

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-09

Organizator przetargu:
WĘGLOKOKS KRAJ Sp. z o.o.
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości