Przetargi: komercyjne śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Mysłowice

...odbędzie się w: Kancelarii Notarialnej Tomasz Kunicki, Mateusz Olszewski, Kancelaria Notarialna s.c. w Krakowie, ul. Królewska 23/1, 30-040 Kraków w dniu 28.11.2024 r. o godzinie 9:45.
Wszelkie informacje o konkursie udzielane są mailowo pod adresem mailowym: biuro@ oraz telefonicznie pod numerem telefonu512 185 195 w godzinach od 10:00-14:00.

IV. Pouczenia:
1.Wadium złożone przez oferentów, których oferty nie zostaną przyjęte, zostanie zwrócone w ciągu czternastu dni od dnia wyboru oferty;...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

542 560 zł

2 571 zł/m²

211 m² 5 pokoi

Termin: 2024-11-27

Organizator przetargu:
Syndyk Anna Duda
Przetarg na obiekt / lokal

Mysłowice

Cena wywoławcza:

542 560 zł

2 571 zł/m²

211 m² 5 pokoi

IV. Pouczenia:
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-27

Organizator przetargu:
Syndyk Anna Duda
Przetarg na obiekt / lokal

będziński, gm. Bobrowniki, Sączów

Nieruchomość gruntowa niezabudowa - szczegóły w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

76 400 zł

66,09 zł/m²

1 156 m²

Termin: 2024-11-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

będziński, gm. Bobrowniki, Sączów

Cena wywoławcza:

76 400 zł

66,09 zł/m²

1 156 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Koniecpol, Stanisławice

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 900 zł

4,60 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2024-11-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Koniecpol, Stanisławice

Cena wywoławcza:

6 900 zł

4,60 zł/m²

1 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Mysłowice, Partyzantów

...odbędzie się w dniu 26 listopada 2024 r. o godz. 10.00 w sali nr 204

Urzędu Miasta w Mysłowicach przy ul. Powstańców 1.

Przed przystąpieniem do przetargu należy najpóźniej do dnia 20 listopada 2024 r. wnieść wadium w pieniądzu w wysokości 500.000,-zł (słownie: pięćset tysięcy złotych), ze wskazaniem nieruchomości/numeru działki. Pełna treść ogłoszenia o przetargu, zawierająca szczegółowe warunki przetargu dostępna jest na stronie internetowej w Biuletynie Informacji Pu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 500 000 zł

2 132 zł/m²

1 173 m²

Termin: 2024-11-26

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA MYSŁOWICE
Przetarg na obiekt / lokal

Mysłowice, Partyzantów

Cena wywoławcza:

2 500 000 zł

2 132 zł/m²

1 173 m²

Urzędu Miasta w Mysłowicach przy ul. Powstańców 1.

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-26

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA MYSŁOWICE
Przetarg na obiekt / lokal

Chorzów, pl. Dworcowy

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Prezydent Miasta Chorzów

ogłasza

I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego nr U1, usytuowanego w budynku położonym w Chorzowie przy pl. Dworcowym 1 wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie.

Nieruchomość zabudowana położona przy pl. Dworcowym 1, obejmuje działkę o numerze geodezyjnym 85/3 o powierzchni 375 m2, dla której Sąd Rejonowy w Chorzowie prowadzi księgę wieczystą pod numerem KA1C/00010883/0. Nieruchomość wpisana jest d...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

390 000 zł

4 653 zł/m²

84 m²

Termin: 2024-11-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Chorzów
Przetarg na obiekt / lokal

Chorzów, pl. Dworcowy

Cena wywoławcza:

390 000 zł

4 653 zł/m²

84 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Prezydent Miasta Chorzów

ogłasza

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Chorzów
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, ZWYCIĘSTWA

...rozpocznie się III ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego nr 8 usytuowanego w budynku przy ul. ZWYCIĘSTWA 31

*** FORMA ZBYCIA: sprzedaż lokalu wraz ze sprzedażą ułamkowej części działki
*** POWIERZCHNIA LOKALU: 81,03 m²
*** POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – brak
*** SKŁAD LOKALU: 5 pomieszczeń, korytarz
*** KONDYGNACJA: III piętro
*** STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
*** UDZIAŁ W NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ORAZ CZĘŚCIACH WSPÓLNYCH NIERUCHOMOŚCI...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

265 000 zł

3 270 zł/m²

81 m²

Termin: 2024-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, ZWYCIĘSTWA

Cena wywoławcza:

265 000 zł

3 270 zł/m²

81 m²

*** POWIERZCHNIA LOKALU: 81,03 m²
*** POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – brak
*** SKŁAD LOKALU: 5 pomieszczeń, korytarz
*** KONDYGNACJA: III piętro
*** STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, Zwycięstwa

...rozpocznie się I ustny przetarg ograniczony do osób lub ich następców prawnych, które dokonały zabudowy gruntu gminnego, na sprzedaż części nieruchomości zabudowanej, zlokalizowanej na zachód od ul. Cichociemnych

*** NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA: działka nr 295/4 o powierzchni 25 m², obręb Trynek, KW GL1G/00034310/0 (użytek Bi – inne tereny zabudowane)

CENA WYWOŁAWCZA NIERUCHOMOŚCI: 4944,00 zł

WADIUM: 500,00 zł

MINIMALNE POSTĄPIENIE: 50,00 zł

o godz. 9.30 rozpocznie się I ustny przetarg nieogr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

265 000 zł

3 270 zł/m²

81 m²

Termin: 2024-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, Zwycięstwa

Cena wywoławcza:

265 000 zł

3 270 zł/m²

81 m²

CENA WYWOŁAWCZA NIERUCHOMOŚCI: 4944,00 zł

WADIUM: 500,00 zł

MINIMALNE POSTĄPIENIE: 50,00 zł

o godz. 9.30 rozpocznie się I ustny przetarg nieogr...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, Barlickiego

CENA WYWOŁAWCZA NIERUCHOMOŚCI: 4944,00 zł

WADIUM: 500,00 zł

MINIMALNE POSTĄPIENIE: 50,00 zł

o godz. 9.30 rozpocznie się I ustny przetarg nieogr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

82 300 zł

1 923 zł/m²

43 m²

Termin: 2024-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, Barlickiego

Cena wywoławcza:

82 300 zł

1 923 zł/m²

43 m²

CENA WYWOŁAWCZA NIERUCHOMOŚCI: 4944,00 zł

WADIUM: 500,00 zł

MINIMALNE POSTĄPIENIE: 50,00 zł

o godz. 9.30 rozpocznie się I ustny przetarg nieogr...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Racibórz

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (21.11.2024 r.).

Kwota postąpienia została określona dla każdego przedmiotu przetargu odrębnie oraz pozostała wskazana w regulaminie.

7) Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu.

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych niniej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 469 138 zł

705 zł/m²

3 503 m²

Termin: 2024-11-21

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Racibórz

Cena wywoławcza:

2 469 138 zł

705 zł/m²

3 503 m²

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-21

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Łaziska Górne, Leśna

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności nieruchomości lokalowej – lokalu użytkowego nr 2 usytuowanego na I i II piętrze budynku biurowo – usługowego, składającego się z pomieszczeń administracyjno – biurowych o łącznej powierzchni użytkowej 1.400,70 m2, położonego w Łaziskach Górnych przy ul. Leśnej 1, dla którego Sąd Rejonowy w Mikołowie prowadzi księgę wieczystą nr KA1M/00060922/1.
Stan prawny
Z prawem własności związany jest udział w nieruchomości wspólnej (gruncie stanowiącym działkę ozna...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 635 000 zł

1 167 zł/m²

1 401 m²

Termin: 2024-11-20

Organizator przetargu:
Tauron
Przetarg na obiekt / lokal

Łaziska Górne, Leśna

Cena wywoławcza:

1 635 000 zł

1 167 zł/m²

1 401 m²

Stan prawny
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-20

Organizator przetargu:
Tauron
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, T. Boya Żeleńskiego

Nieruchomości obejmują działki gruntu nr 207/13, 215/13, 256/13, 257/13, 259/13, 260/13, 261/13, 262/13, 263/13, 264/13, 265/13, 266/13, 267/13, 268/13, 1170/47, 1171/47, 1178/47, 1179/47, 1180/47, 1181/47, 1182/47, 1183/47, 1195/47, 1241/47 o łącznej powierzchni 51,1638 ha oraz udziały w działkach gruntu zajętych pod drogi wewnętrzne: udział 107480/120000 części w prawie użytkowania wieczystego działki gruntu nr 1192/47 o powierzchni 0,1527 ha, udział 9775/10000 części w prawie użytkowania wiec...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

41 250 000 zł

80,62 zł/m²

511 638 m²

Termin: 2024-11-20

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, T. Boya Żeleńskiego

Cena wywoławcza:

41 250 000 zł

80,62 zł/m²

511 638 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-20

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na obiekt / lokal

Kłobuck, Wieluńska

...rozpocznie się dnia 20.11.2024 r., o godz. 1000 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Kłobucku, przy ul. 11 Listopada nr 6, 42-100 Kłobuck.

Cena wywoławcza nieruchomości: 400.000,00 zł.

Wadium w pieniądzu w kwocie 20 000,00 zł należy wpłacić najpóźniej do dnia 14.11.2024 r.

Minimalne postąpienie nie mniej niż 1% ceny wywoławczej, z zaokrągleniem w górę do pełnych dziesiątek złotych.

Pełna treść ogłoszenia o przetargu jest wywieszona na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Kłobucku, przy ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

400 000 zł

1 550 zł/m²

258 m²

Termin: 2024-11-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kłobuck
Przetarg na obiekt / lokal

Kłobuck, Wieluńska

Cena wywoławcza:

400 000 zł

1 550 zł/m²

258 m²

Cena wywoławcza nieruchomości: 400.000,00 zł.

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kłobuck
Przetarg na obiekt / lokal

Chorzów

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Prezydent Miasta Chorzów

ogłasza

II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego nr U1, usytuowanego w budynku położonym w Chorzowie przy ulicach 3 Maja 28 i Karola Miarki 2 wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie.

Nieruchomość zabudowana położona przy ulicach 3 Maja 28 i Karola Miarki 2, obejmuje działkę o numerze geodezyjnym 88 o powierzchni 626 m2, dla których Sąd Rejonowy w Chorzowie prowadzi księgę wieczystą pod numerem KA1C...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

395 444 zł

2 072 zł/m²

191 m²

Termin: 2024-11-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Chorzów
Przetarg na obiekt / lokal

Chorzów

Cena wywoławcza:

395 444 zł

2 072 zł/m²

191 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Prezydent Miasta Chorzów

ogłasza

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Chorzów
Przetarg na obiekt / lokal

Jastrzębie-Zdrój, Pszczyńska

...odbędzie się w dniu 18.11.2024 roku o godzinie 12:00 w sali 130A, I piętro budynku Urzędu Miasta przy Al. Piłsudskiego 60 w Jastrzębiu-Zdroju na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej przy ul. Pszczyńskiej 134, stanowiącej własność Miasta Jastrzębie-Zdrój na prawach powiatu, opisanej w ewidencji gruntów i budynków jako działka 3528/156 o pow. 0,2126 ha, obręb Jastrzębie Górne, k. m. 2, zapisanej w księdze wieczystej GL1J/00015137/7, prowadzonej przez Wydział Ksiąg Wieczystych...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

711 000 zł

1 361 zł/m²

522 m²

Termin: 2024-11-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Przetarg na obiekt / lokal

Jastrzębie-Zdrój, Pszczyńska

Cena wywoławcza:

711 000 zł

1 361 zł/m²

522 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Przetarg na obiekt / lokal

pszczyński, gm. Pszczyna, Studzienice, Jaskółek

...odbędzie się w dniu 18 listopada 2024 r. o godz. 12.00 w Sądzie Rejonowym Wydział VI Gospodarczy w Bielsku-Białej, ul. Bogusławskiego 24, 43-300 Bielsko-Biała, sala nr 16.
3. Oferenci biorą udział w posiedzeniu osobiście lub przez pełnomocnika, legitymującego się pełnomocnictwem.
4. Warunkiem dopuszczenia oferenta do aukcji, oprócz wpłaty wadium, jest przedłożenie syndykowi przed rozpoczęciem aukcji pisemnego oświadczenia stwierdzającego, że:
a) akceptuje warunki Regulaminu Aukcji,
b) zapozn...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 100 000 zł

1 692 zł/m²

2 423 m²

Termin: 2024-11-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

pszczyński, gm. Pszczyna, Studzienice, Jaskółek

Cena wywoławcza:

4 100 000 zł

1 692 zł/m²

2 423 m²

a) akceptuje warunki Regulaminu Aukcji,
b) zapozn...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-18

Organizator przetargu:
Syndyk
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości