Przetargi: komercyjne śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Jastrzębie-Zdrój

...odbędzie się na posiedzeniu jawnym w dniu 30 października 2024 roku, godzina 12:30, sala 112 budynku Sądu Rejonowego w Gliwicach, Wydział XII Gospodarczy, ul. Powstańców Warszawy 23, 44-101 Gliwice.
*** Ogłoszenie oraz warunki przetargu mogą być zmienione lub odwołane bez podania przyczyny.
*** Przetarg może zostać zamknięty bez wybrania którejkolwiek z ofert;
*** Syndyk zawiera umowę sprzedaży w terminie określonym przez Sędziego-Komisarza, nie dłuższym niż cztery miesiące od dnia zatwierdz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 598 728 zł

1 142 zł/m²

3 152 m²

Termin: 2024-10-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Jastrzębie-Zdrój

Cena wywoławcza:

3 598 728 zł

1 142 zł/m²

3 152 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

będziński, gm. Bobrowniki, Bobrowniki

Nieruchomość gruntowa niezabudowana - szczegóły w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

872 550 zł

92,36 zł/m²

9 447 m²

Termin: 2024-10-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

będziński, gm. Bobrowniki, Bobrowniki

Cena wywoławcza:

872 550 zł

92,36 zł/m²

9 447 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Pogoń, M. Skłodowskiej-Curie

...odbędzie się w dniu 25.10.2024 r. o godz. 9.30 w Urzędzie Miejskim
w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20 w sali nr 307, II piętro.

3. Wysokość wadium wynosi: 7.000,00 zł _(słownie: siedem tysięcy złotych)._

4. Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Sosnowcu przy al. Zwycięstwa 20, a także opublikowane na stronie internetowej pod adresem: bip.um.sosnowiec.pl w zakładce Nieruchomości/Przetargi oraz na stronie www.sosnowiec.pl.

5. Szczegółowe informacje o p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

68 150 zł

2 500 zł/m²

27 m²

Termin: 2024-10-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Pogoń, M. Skłodowskiej-Curie

Cena wywoławcza:

68 150 zł

2 500 zł/m²

27 m²

w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20 w sali nr 307, II piętro.

5. Szczegółowe informacje o p...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na obiekt / lokal

tarnogórski, gm. Zbrosławice, Kamieniec, Tarnogórska

...rozpocznie się drugi ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości lokalowej niemieszkalnej składającej się z dwóch lokali użytkowych o numerach 3 i 4 oznaczonych jako przedmiot odrębnej własności stanowiącej udział wynoszący 0,531 części w nieruchomości wspólnej, położonej w Kamieńcu przy ul. Tarnogórskiej 4a, na działkach o numerach ewidencyjnych 3 o pow. 0,0544 ha i 46/35 o pow. 0,0862 ha (a. m. 8) obr. Kamieniec zapisanej w księdze wieczystej KW nr GL1T/00050913...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

225 000 zł

731 zł/m²

308 m²

Termin: 2024-10-24

Organizator przetargu:
URZĄD GMINY ZBROSŁAWICE
Przetarg na obiekt / lokal

tarnogórski, gm. Zbrosławice, Kamieniec, Tarnogórska

Cena wywoławcza:

225 000 zł

731 zł/m²

308 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-24

ogłasza pisemny przetarg ofertowy

na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości

1) Przedmiotem przetargu jest sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem stacji kontroli i serwisu pojazdów o powierzchni użytkowej 493,2 m2 stanowiącym prawo odrębnej własności, składającej się z działek gruntu o numerach ewidencyjnych 1046 i 1047 o łącznej powierzchni 2 837 m2 położonych w Ja...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 574 100 zł

3 193 zł/m²

493 m²

Termin: 2024-10-22

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Jaworzno, Grunwaldzka

Cena wywoławcza:

1 574 100 zł

3 193 zł/m²

493 m²

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

Syndyk masy upadłości

***
ogłasza pisemny przetarg ofertowy

na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-22

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, Łagiewniki, Szyby Rycerskie

Zarządca w postępowaniu sanacyjnym CONBELTS S.A. w restrukturyzacji ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż majątku
wchodzącego w skład masy sanacyjnej

Przedmiotem przetargu ofertowego jest sprzedaż składników masy sanacyjnej w postaci:

*** prawa użytkowania wieczystego nieruchomości położonej w Bytomiu, ul. Szyby Rycerskie 4, działki gruntu oznaczonej numerem ewidencyjnym 1538/21, dla której prowadzona jest księga wieczysta o numerze ***, która powstała z podzielenia działki 1336/21,
*** prawa ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 042 961 zł

2 844 zł/m²

4 234 m²

Termin: 2024-10-22

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, Łagiewniki, Szyby Rycerskie

Cena wywoławcza:

12 042 961 zł

2 844 zł/m²

4 234 m²

wchodzącego w skład masy sanacyjnej

*** prawa ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-22

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Braci Mieroszewskich

OGŁOSZENIE

Syndyk masy upadłości NOWA S.A. w upadłości z siedzibą w Sosnowcu ogłasza pisemny przetarg na zakup:

1.Nieruchomości zabudowanej budynkiem o funkcji magazynowo – usługowej położonej w Sosnowcu przy ul. Braci Mieroszewskich 50, dla której Sąd Rejonowy w Sosnowcu VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr *** wraz z ruchomościami w postaci wyposażenia oraz stanu magazynowego znajdującego się w budynku przy ul. Braci Mieroszewskich 50 w Sosnowcu.

Cena wywoławcza przedmi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 164 968 zł

Termin: 2024-10-21

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Braci Mieroszewskich

Cena wywoławcza:

5 164 968 zł

OGŁOSZENIE

Cena wywoławcza przedmi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-21

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

będziński, gm. Psary, Malinowice

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

151 600 zł

54,89 zł/m²

2 762 m²

Termin: 2024-10-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

będziński, gm. Psary, Malinowice

Cena wywoławcza:

151 600 zł

54,89 zł/m²

2 762 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Koniecpol, Stanisławice

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 900 zł

4,60 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2024-10-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Koniecpol, Stanisławice

Cena wywoławcza:

6 900 zł

4,60 zł/m²

1 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Myszków

Nieruchomość gruntowa niezabudowana - szczegóły w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

137 600 zł

13,78 zł/m²

9 988 m²

Termin: 2024-10-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Myszków

Cena wywoławcza:

137 600 zł

13,78 zł/m²

9 988 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

lubliniecki, gm. Herby, Herby, Lubliniecka

...odbędzie się dnia 15.10.2024r. w Urzędzie Gminy w Herbach, ul. Lubliniecka 33 (pokój nr 10) o godzinie 1000
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium (wniesione w pieniądzu) w wysokości podanej powyżej na konto MBS w
Myszkowie nr 48 8288 1014 2001 0000 0042 0001. Wadium należy wpłacić najpóźniej do dnia 09.10.2024r. (w przypadku przelewu decyduje data
wpływu środków na konto bankowe gminy).
Dowód wpłaty wadium należy przedłożyć komisji przetargowej w dniu przetargu, przed je...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 920 000 zł

3 514 zł/m²

1 400 m²

Termin: 2024-10-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Herby
Przetarg na obiekt / lokal

lubliniecki, gm. Herby, Herby, Lubliniecka

Cena wywoławcza:

4 920 000 zł

3 514 zł/m²

1 400 m²

wpływu środków na konto bankowe gminy).
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Herby
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, KOZIELSKA

...rozpocznie się IV ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż garażu nr 3 usytuowanego przy ul. KOZIELSKIEJ 13

*** FORMA ZBYCIA: sprzedaż lokalu wraz ze sprzedażą ułamkowej części działki
*** POWIERZCHNIA LOKALU: 29,19 m²
*** POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – brak
*** SKŁAD LOKALU: 1 pomieszczenie
*** KONDYGNACJA: parter
*** NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA: działka nr 483 o powierzchni 834 m², obręb Nowe Miasto, KW GL1G/00023280/0

CENA WYWOŁAWCZA NIERUCHOMOŚCI: 29 000,00 zł

WADIUM: 1500,00 z...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

29 000 zł

993 zł/m²

29 m²

Termin: 2024-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, KOZIELSKA

Cena wywoławcza:

29 000 zł

993 zł/m²

29 m²

*** POWIERZCHNIA LOKALU: 29,19 m²
*** POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – brak
*** SKŁAD LOKALU: 1 pomieszczenie
*** KONDYGNACJA: parter

CENA WYWOŁAWCZA NIERUCHOMOŚCI: 29 000,00 zł

WADIUM: 1500,00 z...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, HUTNICZA

...rozpocznie się IV ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego nr 12 usytuowanego w budynku przy ul. HUTNICZEJ 7B

*** POWIERZCHNIA LOKALU: 52,20 m²
*** POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – piwnica: 6,75 m2, pomieszczenie gospodarcze 1,26 m2
*** SKŁAD LOKALU: 4 pomieszczenia, korytarz
*** KONDYGNACJA: II piętro (poddasze)
*** NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA: Hutnicza 7, 7A, 7B; działka nr 50 o powierzchni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

98 300 zł

1 883 zł/m²

52 m²

Termin: 2024-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, HUTNICZA

Cena wywoławcza:

98 300 zł

1 883 zł/m²

52 m²

*** POWIERZCHNIA LOKALU: 52,20 m²
*** SKŁAD LOKALU: 4 pomieszczenia, korytarz
*** KONDYGNACJA: II piętro (poddasze)
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, ZWYCIĘSTWA

...rozpocznie się II ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego nr 8 usytuowanego w budynku przy ul. ZWYCIĘSTWA 31

*** POWIERZCHNIA LOKALU: 81,03 m²
*** POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – brak
*** SKŁAD LOKALU: 5 pomieszczeń, korytarz
*** KONDYGNACJA: III piętro
*** NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA: działka nr 119 o powierzchni 377 m², obręb Stare Miasto, KW GL1G/00021019/6

CENA WYWOŁAWCZA NIERUCHOMOŚCI...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

298 100 zł

3 679 zł/m²

81 m²

Termin: 2024-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, ZWYCIĘSTWA

Cena wywoławcza:

298 100 zł

3 679 zł/m²

81 m²

*** POWIERZCHNIA LOKALU: 81,03 m²
*** POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – brak
*** SKŁAD LOKALU: 5 pomieszczeń, korytarz
*** KONDYGNACJA: III piętro

CENA WYWOŁAWCZA NIERUCHOMOŚCI...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, Łabędy, STRZELCÓW BYTOMSKICH

...rozpocznie się III ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego nr I usytuowanego w budynku przy ul. STRZELCÓW BYTOMSKICH 42

*** POWIERZCHNIA LOKALU: 177,53 m²
*** POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO - brak
*** SKŁAD LOKALU: 8 pomieszczeń, WC
*** KONDYGNACJA: parter
*** NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA: Strzelców Bytomskich 38, 40, 42, działka nr 353 o powierzchni 3246 m², obręb Łabędy, KW GL1G/00038895/2
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

376 900 zł

2 123 zł/m²

178 m²

Termin: 2024-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, Łabędy, STRZELCÓW BYTOMSKICH

Cena wywoławcza:

376 900 zł

2 123 zł/m²

178 m²

*** POWIERZCHNIA LOKALU: 177,53 m²
*** POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO - brak
*** SKŁAD LOKALU: 8 pomieszczeń, WC
*** KONDYGNACJA: parter
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości