Przetargi: komercyjne śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Knurów, Kilińskiego

Teren nieruchomości płaski, nieogrodzony, w kształcie zbliżonym do prostokąta. Działka zabudowana jednokondygnacyjnym trzyczłonowym budynkiem handlowo-usługowym. Teren utwardzony kostką betonową, kostką brukową betonową i płytami ażurowymi w różnym stanie technicznym. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej - ul. Kilińskiego. Nieruchomość jest uzbrojona w sieć elektroenergetyczną, wodną i kanalizacyjną. Nieruchomość położona jest w Knurowie. W sąsiedztwie znajduje się zabudowa mie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 185 000 zł

2 617 zł/m²

835 m²

Termin: 2023-11-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na obiekt / lokal

Knurów, Kilińskiego

Cena wywoławcza:

2 185 000 zł

2 617 zł/m²

835 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na obiekt / lokal

Racibórz, Londzina

PREZYDENT MIASTA RACIBÓRZ

ogłasza trzeci publiczny przetarg ustny, nieograniczony na sprzedaż

nieruchomości zabudowanej, położonej w Raciborzu przy ul. Londzina 49

lp.

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

1.

Położenie i opis nieruchomości

Częścią składową nieruchomości jest wybudowany w roku 1880 budynek dwukondygnacyjny, z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony, o łącznej powierzchni 541,39 m2. Znajdują się w nim 4 lokale pozostające pustostanami: trzy lokale użytkowe i jeden lokal mies...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

700 000 zł

1 293 zł/m²

541 m²

Termin: 2023-11-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Racibórz
Przetarg na obiekt / lokal

Racibórz, Londzina

Cena wywoławcza:

700 000 zł

1 293 zł/m²

541 m²

PREZYDENT MIASTA RACIBÓRZ

lp.

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

1.

Położenie i opis nieruchomości

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Racibórz
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, marsz. Józefa Piłsudskiego

...odbędzie się w dniu 3 listopada 2023 r. o godz. 11.00 w Urzędzie Miejskim w Bytomiu przy ul. Parkowej 2, w pokoju nr 246 (na I piętrze).

Pełna treść ogłoszenia o przetargu została wywieszona na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Bytomiu oraz opublikowana na stronie internetowej tut. urzędu www.bytom.pl i w Biuletynie Informacji Publicznej.

INFORMACJE DOT. PRZETARGU MOŻNA UZYSKAĆ:

W WYDZIALE OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI URZĘDU MIEJSKIEGO W BYTOMIU PRZY UL. PARKOWEJ 2,

w pokoju nr 327, tel. (...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

146 250 zł

2 467 zł/m²

59 m²

Termin: 2023-11-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bytom
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, marsz. Józefa Piłsudskiego

Cena wywoławcza:

146 250 zł

2 467 zł/m²

59 m²

INFORMACJE DOT. PRZETARGU MOŻNA UZYSKAĆ:

w pokoju nr 327, tel. (...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bytom
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Zabrzu przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego, oznaczoną geodezyjnie jako działka 1360/174 o pow. 0,1833ha.
Nieruchomość położona w Zabrzu w dzielnicy Maciejów, w zachodniej części miasta. Najbliższe otoczenie stanowi zabudowa usługowa oraz droga nr 88. Dalsze sąsiedztwo stanowi zabudowa jednorodzinna. Nieruchomość położona jest w odległości ok. 5km na północ od centrum usług...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

144 000 zł

Termin: 2023-11-03

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze

Cena wywoławcza:

144 000 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-03

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Sedlaka

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Sosnowcu przy ul. Sedlaka, działka nr 854 o pow. 0,1616 ha.
Najbliższe otoczenie nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowo-usługowa, obiekty handlowo-usługowe, oraz obiekty sportowy.
Nieruchomość położona w bliskiej odległości od przystanków autobusowych i tramwajowych.
Odległość do centrum Sosnowca wynosi około 3 km natomiast od dworca kolejowego PKP około
850 m.
Niniej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

496 000 zł

Termin: 2023-11-03

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Sedlaka

Cena wywoławcza:

496 000 zł

850 m.
Niniej...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-03

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Mikołów, ŚLĄSKIE

nieruchomość gruntowa, zabudowana- szczegóły w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 626 000 zł

2 186 zł/m²

2 116 m²

Termin: 2023-11-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Mikołów, ŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

4 626 000 zł

2 186 zł/m²

2 116 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Mikołów, Jana Pawła II

...odbędzie się 31 października 2023 r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miasta Mikołów, Rynek 16, sala nr 11.

Wadium wniesione w pieniądzu do dnia 25 października 2023 r. wynosi 50.000,00 zł (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych).

Pełny tekst ogłoszenia o przetargu został wywieszony na okres 1 miesiąca na tablicy ogłoszeń, znajdującej się na I piętrze w budynku Urzędu Miasta Mikołów Rynek 16, zamieszczony jest na stronie internetowej Urzędu Miasta Mikołów (www.bip.mikolow.eu) w Biuletynie Informacj...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

460 000 zł

Termin: 2023-10-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Mikołów
Przetarg na obiekt / lokal

Mikołów, Jana Pawła II

Cena wywoławcza:

460 000 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-10-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Mikołów
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, Bereniki

...odbędzie się w dniu 31 października 2023 r. o godz. 12:00 w siedzibie firmy pok. nr 113.
Oglądanie nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w dniach 24 i 25.10.2023r. w godz. od 11:00 – 12:00
Opis nieruchomości wraz z materiałem zdjęciowym znajduje się na stronie internetowej www.pec.gliwice.pl.
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest:
a) dokonanie wpłaty wadium w wysokości 89 000,00 zł na konto Bank Polska Kasa Opieki SA nr konta 96 1240 3464 1111 0011 1108 5137 do dnia 30 października 2023...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

890 000 zł

1 451 zł/m²

613 m²

Termin: 2023-10-31

Organizator przetargu:
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Gliwice Sp. z o.o.
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, Bereniki

Cena wywoławcza:

890 000 zł

1 451 zł/m²

613 m²

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest:
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-10-31

Organizator przetargu:
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Gliwice Sp. z o.o.
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, pl. Akademicki

...odbędzie się w dniu 30 października 2023 r. o godz. 12.00 w Urzędzie Miejskim w Bytomiu przy ul. Parkowej 2, w pokoju nr 246 (I piętro).

INFORMACJE DOT. PRZETARGU MOŻNA UZYSKAĆ:

w pokoju nr 327, tel. (...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

251 zł/m²

479 m²

Termin: 2023-10-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bytom
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, pl. Akademicki

Cena wywoławcza:

120 000 zł

251 zł/m²

479 m²

INFORMACJE DOT. PRZETARGU MOŻNA UZYSKAĆ:

w pokoju nr 327, tel. (...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-10-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bytom
Przetarg na obiekt / lokal

Świętochłowice

Obwieszczenie

Syndyk masy upadłości*** w upadłości ogłasza konkurs ofert na wybór nabywcy składnika masy upadłości w postaci prawa własności nieruchomości lokalowej stanowiącej lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 32,98m2, położonej w budynku wielorodzinnym, zlokalizowanym przy ul. Polnej w Świętochłowicach.

Cena wywoławcza wynosi 155.000,00 zł (sto pięćdziesiąt pięć tysięcy złotych 00/100). Sprzedaż w ramach konkursu ofert będzie obciążona podatkiem VAT, w przypadku ustalenia, iż przedmioto...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

155 000 zł

4 700 zł/m²

33 m²

Termin: 2023-10-30

Organizator przetargu:
Syndyk Jacek Pietrzela
Przetarg na obiekt / lokal

Świętochłowice

Cena wywoławcza:

155 000 zł

4 700 zł/m²

33 m²

Obwieszczenie

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-10-30

Organizator przetargu:
Syndyk Jacek Pietrzela
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Lelów, Drochlin, ŚLĄSKIE

nieruchomość gruntowa, niezabudowana- szczegóły w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

113 500 zł

13,46 zł/m²

8 432 m²

Termin: 2023-10-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Lelów, Drochlin, ŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

113 500 zł

13,46 zł/m²

8 432 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-10-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Lelów, Skrajniwa, ŚLĄSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 400 zł

4,64 zł/m²

5 900 m²

Termin: 2023-10-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Lelów, Skrajniwa, ŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

27 400 zł

4,64 zł/m²

5 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-10-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, Śródmieście, Korfantego 6

Ogłoszenie Likwidatora Centralnego Związku Spółdzielczości Rękodzieła Ludowego i Artystycznego „CEPELIA” w likwidacji o pisemnym przetargu nieograniczonym na zbycie nieruchomości w Katowicach przy ul. Korfantego 6
I Przedmiot przetargu
Likwidator Centralnego Związku Spółdzielczości Rękodzieła Ludowego i Artystycznego „CEPELIA” w likwidacji w 00-013 Warszawa ul Jasna 1 lok 120 ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na sprzedaż: prawo własności lokalu użytkowego o powierzchni 807,16 m2 (osiemset ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 600 000 zł

5 699 zł/m²

807 m²

Termin: 2023-10-27

Organizator przetargu:
Likwidator Centralnego Związku Spółdzielczości Rękodzieła Ludowego i Artystycznego „CEPELIA”
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, Śródmieście, Korfantego 6

Cena wywoławcza:

4 600 000 zł

5 699 zł/m²

807 m²

I Przedmiot przetargu
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-10-27

Organizator przetargu:
Przetarg na obiekt / lokal

Knurów, Floriana

Prezydent Miasta Knurów informuje, że w dniu 26.10.2023 r. o godz. 11:00 w budynku Urzędu Miasta Knurów przy ul. Niepodległości 7 w sali sesyjnej (I piętro) przeprowadzony zostanie trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności zabudowanej budynkiem użytkowym nieruchomości położonej w Knurowie przy ul. Floriana 5, obejmującej działkę nr 1791

PRZEDMIOT PRZETARGU

Przedmiotem trzeciego przetargu ustnego nieograniczonego jest sprzedaż prawa własności zabudowanej nieruchomości, st...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

310 940 zł

1 835 zł/m²

169 m²

Termin: 2023-10-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Knurów
Przetarg na obiekt / lokal

Knurów, Floriana

Cena wywoławcza:

310 940 zł

1 835 zł/m²

169 m²

PRZEDMIOT PRZETARGU

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-10-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Knurów
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Kruszyna, Bogusławice, ŚLĄSKIE

Nieruchomość gruntowa niezabudowana - szczegóły w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

67 500 zł

13,48 zł/m²

5 006 m²

Termin: 2023-10-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Kruszyna, Bogusławice, ŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

67 500 zł

13,48 zł/m²

5 006 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-10-26

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości