Przetargi: komercyjne śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Myszków, ŚLĄSKIE

Nieruchomość gruntowa niezabudowana - szczegóły w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

179 600 zł

28,68 zł/m²

6 263 m²

Termin: 2023-09-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Myszków, ŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

179 600 zł

28,68 zł/m²

6 263 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

myszkowski, gm. Koziegłowy, Siedlec Duży, ŚLĄSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

131 500 zł

24,22 zł/m²

5 430 m²

Termin: 2023-09-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

myszkowski, gm. Koziegłowy, Siedlec Duży, ŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

131 500 zł

24,22 zł/m²

5 430 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

lubliniecki, gm. Koszęcin, Koszęcin, ŚLĄSKIE

Nieruchomość gruntowa niezabudowana - szczegóły w załączniku ponizej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 900 zł

4,00 zł/m²

4 980 m²

Termin: 2023-09-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

lubliniecki, gm. Koszęcin, Koszęcin, ŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

19 900 zł

4,00 zł/m²

4 980 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, Powstańców Warszawskich

...odbędzie się w dniu 13 września 2023 r. o godz. 11.00 w Urzędzie Miejskim w Bytomiu przy ul. Parkowej 2, w sali sesyjnej (na parterze).

Pełna treść ogłoszenia o przetargu została wywieszona na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Bytomiu oraz opublikowana na stronie internetowej tut. urzędu www.bytom.pl i w Biuletynie Informacji Publicznej.

INFORMACJE DOT. PRZETARGU MOŻNA UZYSKAĆ:

W WYDZIALE OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI URZĘDU MIEJSKIEGO W BYTOMIU PRZY UL. PARKOWEJ 2,

w pok...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

170 000 zł

1 726 zł/m²

99 m²

Termin: 2023-09-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bytom
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, Powstańców Warszawskich

Cena wywoławcza:

170 000 zł

1 726 zł/m²

99 m²

INFORMACJE DOT. PRZETARGU MOŻNA UZYSKAĆ:

w pok...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bytom
Przetarg na obiekt / lokal

raciborski, gm. Krzyżanowice, Chałupki, Fabryczna

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w miejscowości Chałupki przy ul. Fabrycznej- lokal użytkowy
o pow. 69,99 m2 .

Lokal położony w centralnej strefie miejscowości, w otoczeniu domów jednorodzinnych. W sąsiedztwie znajdują się sklepy, obiekty usługowe oraz oświatowe. Dogodny dostęp do komunikacji publicznej (przystanek autobusowy). Nieruchomość stanowi lokal użytkowy o łącznej powierzchni użytkowej 69,9...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

145 000 zł

2 072 zł/m²

70 m²

Termin: 2023-09-13

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

raciborski, gm. Krzyżanowice, Chałupki, Fabryczna

Cena wywoławcza:

145 000 zł

2 072 zł/m²

70 m²

o pow. 69,99 m2 .

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-13

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Tarnowskie Góry, Zagórska

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Tarnowskich Górach w rejonie ulicy Zagórskiej, oznaczone geodezyjnie jako działki nr 2076/56 oraz 2077/56 o łącznej powierzchni 0,0459 ha.

Nieruchomość położona jest w północno-zachodniej części miasta Tarnowskie Góry, w dzielnicy Strzybnica, w odległości około 5,5 km od Rynku w Tarnowskich Górach. W odległości około 170 m od nieruchomości znajdują się tereny zielone, ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 000 zł

Termin: 2023-09-13

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Tarnowskie Góry, Zagórska

Cena wywoławcza:

90 000 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-13

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

raciborski, gm. Krzyżanowice, Chałupki, Fabryczna 10

o pow. 25,55m2 .

Lokal położony w centralnej strefie miejscowości, w otoczeniu domów jednorodzinnych. W sąsiedztwie znajdują się sklepy, obiekty usługowe oraz oświatowe. Dogodny dostęp do komunikacji publicznej (przystanek autobusowy). Nieruchomość stanowi lokal użytkowy o łącznej powierzchni użytkowej 25,55...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

54 500 zł

2 133 zł/m²

26 m²

Termin: 2023-09-13

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

raciborski, gm. Krzyżanowice, Chałupki, Fabryczna 10

Cena wywoławcza:

54 500 zł

2 133 zł/m²

26 m²

o pow. 25,55m2 .

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-13

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Zawiercie, Wajzlera

Syndyk masy upadłości

*** osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej

ogłasza przetarg na sprzedaż prawa własności nieruchomości

Przedmiotem przetargu jest sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej położonej w Zawierciu przy ul. Wajzlera 10 składającej się z działki o nr 231, dla której Sąd Rejonowy w Zawierciu, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr ***. Przedmiotowa nieruchomość zabudowana jest budynkiem niemieszkalnym – garażem, o powierzchni z...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

114 000 zł

3 000 zł/m²

38 m²

Termin: 2023-09-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Zawiercie, Wajzlera

Cena wywoławcza:

114 000 zł

3 000 zł/m²

38 m²

Syndyk masy upadłości

ogłasza przetarg na sprzedaż prawa własności nieruchomości

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Poczesna, Brzeziny Nowe, ŚLĄSKIE

nieruchomość gruntowa, niezabudowana- szczegóły w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 500 zł

2,69 zł/m²

10 206 m²

Termin: 2023-09-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Poczesna, Brzeziny Nowe, ŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

27 500 zł

2,69 zł/m²

10 206 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Kruszyna, Jacków, ŚLĄSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

99 300 zł

39,72 zł/m²

2 500 m²

Termin: 2023-09-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Kruszyna, Jacków, ŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

99 300 zł

39,72 zł/m²

2 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Krzepice, ŚLĄSKIE Zajączki II

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

50 300 zł

17,64 zł/m²

2 852 m²

Termin: 2023-09-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Krzepice, ŚLĄSKIE Zajączki II

Cena wywoławcza:

50 300 zł

17,64 zł/m²

2 852 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Kruszyna, Wikłów, ŚLĄSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

62 400 zł

7,61 zł/m²

8 200 m²

Termin: 2023-09-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Kruszyna, Wikłów, ŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

62 400 zł

7,61 zł/m²

8 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Blachownia, Cisie, ŚLĄSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

143 400 zł

55,18 zł/m²

2 599 m²

Termin: 2023-09-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Blachownia, Cisie, ŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

143 400 zł

55,18 zł/m²

2 599 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Kłomnice, Zdrowa, ŚLĄSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 800 zł

3,42 zł/m²

5 200 m²

Termin: 2023-09-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Kłomnice, Zdrowa, ŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

17 800 zł

3,42 zł/m²

5 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Kruszyna, Bogusławice, ŚLĄSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 400 zł

3,17 zł/m²

5 800 m²

Termin: 2023-09-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Kruszyna, Bogusławice, ŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

18 400 zł

3,17 zł/m²

5 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-13

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości