Przetargi: komercyjne śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Orzesze, Jaśkowicka

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną północnej części miejscowości Orzesze przy ul. Jaśkowickiej, oznaczoną geodezyjne jako działka 1647/21 o powierzchni 0,2298 ha.
Przedmiotowa działka posiada regularny kształt, zbliżony do prostokąta z wysięgnikiem w kierunku południowo-wschodnim (do ul. Jaśkowickiej). Teren o niewielkim nachyleniu, porośnięty roślinnością niską i wysoką.
Ze względu na bliskie sąsiedztwo z...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

385 000 zł

Termin: 2023-08-30

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Orzesze, Jaśkowicka

Cena wywoławcza:

385 000 zł

Ze względu na bliskie sąsiedztwo z...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-30

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, Krakowska

...odbędzie się w dniu 29 sierpnia 2023 r. o godz. 13.00 w Urzędzie Miejskim w Bytomiu przy ul. Parkowej 2, w pokoju nr 200 (I piętro).

Pełna treść ogłoszenia o przetargu została wywieszona na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Bytomiu oraz opublikowana na stronie internetowej tut. urzędu www.bytom.pl i w Biuletynie Informacji Publicznej.

INFORMACJE DOT. PRZETARGU MOŻNA UZYSKAĆ:

W WYDZIALE OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI URZĘDU MIEJSKIEGO W BYTOMIU PRZY UL. PARKOWEJ 2,

w pokoju nr 327, te...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

50 000 zł

97,79 zł/m²

511 m²

Termin: 2023-08-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bytom
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, Krakowska

Cena wywoławcza:

50 000 zł

97,79 zł/m²

511 m²

INFORMACJE DOT. PRZETARGU MOŻNA UZYSKAĆ:

w pokoju nr 327, te...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bytom
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Poczesna, Wrzosowa

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

OGŁOSZENIE O PRZETARGU

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzającej działalności gospodarczej, sygn. akt VIII GU p 305/20 sprzedazgodnie z warunkami określonymi w dokumencie „ Warunki Przetargu i Aukcji ” nieruchomość wchodzącą w skład masy upadłości: udział 1/1 w nieruchomości gruntowej zabudowanej , stanowiącej działki nr 1074/8, 1074/9 położonej w miejscowości Wrzosowa , gmina Poczesna, powiat częstocho...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

704 480 zł

278 zł/m²

2 535 m²

Termin: 2023-08-29

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Poczesna, Wrzosowa

Cena wywoławcza:

704 480 zł

278 zł/m²

2 535 m²

OGŁOSZENIE O PRZETARGU

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-29

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Bielsko-Biała, Michała Drzymały

Działka 665/74 zabudowana jest budynkiem mieszkalnym wielorodzinnym o pow. użytkowej 495,89 m2 oraz dwoma parterowymi budynkami gospodarczymi o konstrukcji drewnianej (o łącznej powierzchni użytkowej 19,19 m2).

Budynek mieszkalny wzniesiony na początku XX wieku (rok zakończenia budowy: 1930) wykonany jako konstrukcja żelbetowa, posiada cztery kondygnacje nadziemne i jedną podziemną, całkowicie podpiwniczony. Budynek stanowi pustostan. Zgodnie z kartoteką budynku nieruchomość została zdefiniow...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

657 928,50 zł

1 327 zł/m²

496 m²

Termin: 2023-08-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bielsko-Biała
Przetarg na obiekt / lokal

Bielsko-Biała, Michała Drzymały

Cena wywoławcza:

657 928,50 zł

1 327 zł/m²

496 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bielsko-Biała
Przetarg na obiekt / lokal

Świętochłowice

Obwieszczenie

Syndyk masy upadłości Median Sp. z o.o. w upadłości ogłasza konkurs ofert na wybór nabywcy składnika masy upadłości w postaci prawa własności nieruchomości lokalowej stanowiącej lokal użytkowy nr. II o powierzchni użytkowej 32,98m2, położonej w budynku wielorodzinnym, zlokalizowanym przy ul. Polnej Nr 30 w Świętochłowicach.

Cena wywoławcza wynosi 155.000,00 zł (sto pięćdziesiąt pięć tysięcy złotych 00/100). Sprzedaż w ramach konkursu ofert będzie obciążona podatkiem VAT, w p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

155 000 zł

4 700 zł/m²

33 m²

Termin: 2023-08-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Świętochłowice

Cena wywoławcza:

155 000 zł

4 700 zł/m²

33 m²

Obwieszczenie

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, CHORZOWSKA

...rozpocznie się III ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego nr II usytuowanego w budynku przy ul. CHORZOWSKIEJ 40

*** FORMA ZBYCIA: sprzedaż lokalu wraz ze sprzedażą ułamkowej części działki
*** POWIERZCHNIA LOKALU: 106,49 m²
*** POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – brak
*** SKŁAD LOKALU: parter: 2 pomieszczenia, WC, korytarz; piwnica: 1 pomieszczenie
*** KONDYGNACJA: parter, piwnica
*** STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
*** UDZIAŁ ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

325 300 zł

3 055 zł/m²

107 m²

Termin: 2023-08-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, CHORZOWSKA

Cena wywoławcza:

325 300 zł

3 055 zł/m²

107 m²

*** POWIERZCHNIA LOKALU: 106,49 m²
*** POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – brak
*** KONDYGNACJA: parter, piwnica
*** STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
*** UDZIAŁ ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Koziegłowy, ŚLĄSKIE

Nieruchomość gruntowa niezabudowana - szczegóły w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 300 zł

5,84 zł/m²

3 305 m²

Termin: 2023-08-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Koziegłowy, ŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

19 300 zł

5,84 zł/m²

3 305 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Dąbrowa Górnicza

ArcelorMittal Poland Spółka Akcyjna

Aleja J. Piłsudskiego 92, 41-308 Dąbrowa Górnicza

zaprasza do składania ofert na zakup nieruchomości, na którą składa się prawo własności budynku handlowo – usługowego oraz prawo użytkowania wieczystego działki gruntu nr 6951/1 obręb 0020 o powierzchni 4 066 m2 opisanej w Księdze Wieczystej ***, zlokalizowanej w Dąbrowie Górniczej ul. Kasprzaka 26, województwo śląskie.

Cena wywoławcza nieruchomości netto wynosi 1 700 000 PLN (słownie: jeden milion s...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 700 000 zł

Termin: 2023-08-18

Organizator przetargu:
ArcelorMittal Poland S.A.
Przetarg na obiekt / lokal

Dąbrowa Górnicza

Cena wywoławcza:

1 700 000 zł

ArcelorMittal Poland Spółka Akcyjna

Aleja J. Piłsudskiego 92, 41-308 Dąbrowa Górnicza

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-18

Organizator przetargu:
ArcelorMittal Poland S.A.
Przetarg na obiekt / lokal

Jaworzno, Parkowa 2 / 2

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie Jaworzno, gminie Jaworzno przy ul. Parkowa 2/2 w Jaworznie.

Budynek mieszkalny nr 2 położony jest na działce nr 1/18 o łącznej pow. 0,1168ha, obręb: 29. Przedmiotowy lokal znajduje się w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, punktów usługowo-handlowych oraz terenów kolejowych.

Mieszkanie nr 2 o powierzchni użytkowej 41,37m² usytuowane jest na ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

160 000 zł

3 868 zł/m²

41 m²

Termin: 2023-08-18

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Jaworzno, Parkowa 2 / 2

Cena wywoławcza:

160 000 zł

3 868 zł/m²

41 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-18

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Pyskowice, Kolejowa

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w Pyskowicach przy ul. Kolejowej 9/1 nr I.

Budynek mieszkalny nr 9/1 położony jest na działce nr 264/1 o pow. 0,6757 ha, obręb 0001 Pyskowice.

Przedmiotowy lokal użytkowy znajduje się w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej jedno i wielorodzinnej.

Lokal użytkowy o pow. 70,11 m2 usytuowany jest na parterze, 3 kondygnacyjnego budynku mieszkalnego. Lokal użytkowy składa się z następują...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

2 140 zł/m²

70 m²

Termin: 2023-08-18

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Pyskowice, Kolejowa

Cena wywoławcza:

150 000 zł

2 140 zł/m²

70 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-18

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Chorzów

Syndyk masy upadłości spółki Grupa Saternus Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Chorzowie ogłasza przetarg nieograniczone na sprzedaż:

1. prawa użytkowania wieczystego gruntu wraz z prawem własności zabudowanej nieruchomości położonej w Chorzowie przy ul. Nowej 10 i 32, o łącznej powierzchni 4 356,00 m2 (KW nr KA1C/19083/5, działki nr 1865/153 oraz 1869/167)

oraz

2. prawa użytkowania wieczystego gruntu wraz z prawem własności zabudowanej nieruchomości położonej w Chorzowie przy ul....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 773 666,26 zł

777 367 zł/m²

10 m²

Termin: 2023-08-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Chorzów

Cena wywoławcza:

7 773 666,26 zł

777 367 zł/m²

10 m²

oraz

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Chorzów

oraz

2. prawa użytkowania wieczystego gruntu wraz z prawem własności zabudowanej nieruchomości położonej w Chorzowie przy ul. Nowe...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 773 666 zł

748 zł/m²

10 398 m²

Termin: 2023-08-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Chorzów

Cena wywoławcza:

7 773 666 zł

748 zł/m²

10 398 m²

oraz

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Racibórz, Tadeusza Kościuszki

...odbędzie się 16 sierpnia 2023 r. o godz. 1300 w Urzędzie Miasta Racibórz,
ul. Króla Stefana Batorego 6, sala 125 (Sala błękitna).

Wadium w kwocie 5 000,00 zł winno być uznane na rachunku gminy najpóźniej w dniu
9 sierpnia 2023r.

Szczegółowych informacji w sprawie udziela Wydział Gospodarki Nieruchomości Urzędu Miasta
w Raciborzu II piętro, pokój 217,nrtel. 32 7550670,ponadtowszelkie informacje dotyczące przetargu,zamieszczonezostałyna stronie internetowej Biuletynu Informacji Pu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

50 000 zł

2 917 zł/m²

17 m²

Termin: 2023-08-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Racibórz
Przetarg na obiekt / lokal

Racibórz, Tadeusza Kościuszki

Cena wywoławcza:

50 000 zł

2 917 zł/m²

17 m²

ul. Króla Stefana Batorego 6, sala 125 (Sala błękitna).

9 sierpnia 2023r.

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Racibórz
Przetarg na obiekt / lokal

Ruda Śląska, Przedtorze 4 / 7

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. śląskim, w powiecie Ruda Śląska przy ul. Przedtorze 4/7 w Rudzie Śląskiej.
Budynek mieszkalny nr 4 położony jest na działce nr 1033/5 o pow. 1,1574ha, obręb: 0004 Orzegów. Przedmiotowy lokal znajduje się w sąsiedztwie terenów zabudowy wielorodzinnej oraz terenów kolejowych.
Mieszkanie nr 7 o powierzchni użytkowej 72,20m² usytuowane jest na parterze trzykondygnacyjnego budynku i s...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

103 000 zł

1 427 zł/m²

72 m²

Termin: 2023-08-11

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Ruda Śląska, Przedtorze 4 / 7

Cena wywoławcza:

103 000 zł

1 427 zł/m²

72 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-11

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Ruda Śląska, Przedtorze 8 / 1

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. śląskim, w powiecie Ruda Śląska przy ul. Przedtorze 8/1 w Rudzie Śląskiej.
Budynek mieszkalny nr 8 położony jest na działce nr 1033/5 o pow. 1,1574ha, obręb: 0004 Orzegów. Przedmiotowy lokal znajduje się w sąsiedztwie terenów zabudowy wielorodzinnej oraz terenów kolejowych.
Mieszkanie nr 1 o powierzchni użytkowej 49,53m² usytuowane jest na parterze trzykondygnacyjnego budynku i s...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

64 000 zł

1 292 zł/m²

50 m²

Termin: 2023-08-11

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Ruda Śląska, Przedtorze 8 / 1

Cena wywoławcza:

64 000 zł

1 292 zł/m²

50 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-11

Organizator przetargu:
PKP
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości