Przetargi: komercyjne śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Poczesna, Wrzosowa, Hutnicza

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzającej działalności gospodarczej, sygn. akt VIII GU p 305/20 sprzeda zgodnie z warunkami określonymi w dokumencie Warunki Przetargu i Aukcji nieruchomość wchodzącą w skład masy upadłości: udział 1/1 w nieruchomości gruntowej zabudowanej , stanowiącej działki nr 1074/8, 1074/9 położonej w miejscowości Wrzosowa , gmina Poczesna, powiat częstochowski, województwo śląskie, przy ulicy Hutniczej , objętej księgą wieczystą KW Nr *** prowadzoną przez Sąd R...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

905 760 zł

Termin: 2023-02-10

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Poczesna, Wrzosowa, Hutnicza

Cena wywoławcza:

905 760 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-10

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Czeladź, Mickiewicza 29

samodzielny lokal użytkowy o powierzchni 29,36 m2, zlokalizowany na parterze w budynku położonym w Czeladzi przy ul. A. Mickiewicza 29 wraz z udziałem wynoszącym 0,0085 w częściach wspólnych i budynku oraz takim samym udziałem w prawie własności działki gruntu oznaczonej numerem geodezyjnym 30/25 o powierzchni 4 741 m2. Dla przedmiotowego lokalu została urządzona księga wieczysta nr KA1B/00036456/5. Lokal składa się z 1 pomieszczenia i WC. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociąg...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

67 000 zł

2 310 zł/m²

29 m²

Termin: 2023-02-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na obiekt / lokal

Czeladź, Mickiewicza 29

Cena wywoławcza:

67 000 zł

2 310 zł/m²

29 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, Żeliwna

Syndyk masy upadłości

*** osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej

ogłasza przetarg na sprzedaż garażu

Przedmiotem przetargu jest sprzedaż prawa własności nieruchomości lokalowej - garażu, położonego w Katowicach przy ul. Żeliwnej, dla którego Sąd Rejonowy w Katowicach, XI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą *** wraz z udziałem 1/250 w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo użytkowania wieczystego gruntu oraz części budynku i urządzenia, które ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 560 zł

Termin: 2023-02-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, Żeliwna

Cena wywoławcza:

8 560 zł

Syndyk masy upadłości

ogłasza przetarg na sprzedaż garażu

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Tychy, Jana Pawła II

SYNDYK MASY UPADŁOŚCI ***

ogłasza przetarg na sprzedaż przedsiębiorstwa upadłej spółki, w skład którego wchodzą:

- nieruchomość gruntowa o pow. 35 m2, nr ew. 5199/85, obręb 0001 Tychy, położona w Tychach przy Al. Jana Pawła II, KW nr ***,

- prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej o łącznej pow. 5.933 m2, działki o nr ew. 3418/85, 3425/85, 3421/85, 3423/58, 5142/85 zabudowanej trzema budynkami handlowo-usługowymi o łącznej pow. 8.632,51 m2, położonej przy Al. Jana Pawł...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 920 500 zł

2 076 zł/m²

8 632 m²

Termin: 2023-02-07

Organizator przetargu:
Syndyk Katarzyna Uszak
Przetarg na obiekt / lokal

Tychy, Jana Pawła II

Cena wywoławcza:

17 920 500 zł

2 076 zł/m²

8 632 m²

SYNDYK MASY UPADŁOŚCI ***

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-07

Organizator przetargu:
Syndyk Katarzyna Uszak
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Stanisława Wyspiańskiego

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym obejmującym likwidację majątku, *** osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zamieszkałej w Sosnowcu ogłasza nieograniczony pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż przysługującego upadłemu udziału 13/48 w prawie własności nieruchomości zabudowanej położonej w Sosnowcu przy ul. Stanisława Wyspiańskiego, nr działki 1387, dla której Sąd Rejonowy w Sosnowcu, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr *** za cenę nie niższ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 800 zł

13,83 zł/m²

Termin: 2023-02-07

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Stanisława Wyspiańskiego

Cena wywoławcza:

4 800 zł

13,83 zł/m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-07

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Pyskowice, Kolejowa

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w Pyskowicach przy ul. Kolejowej 9/1 nr I.

Budynek mieszkalny nr 9/1 położony jest na działce nr 264/1 o pow. 0,6757 ha, obręb 0001 Pyskowice.

Przedmiotowy lokal użytkowy znajduje się w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej jedno i wielorodzinnej.

Lokal użytkowy o pow. 70,11 m2 usytuowany jest na parterze, 3 kondygnacyjnego budynku mieszkalnego. Lokal użytkowy składa się z następują...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

2 140 zł/m²

70 m²

Termin: 2023-02-03

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Pyskowice, Kolejowa

Cena wywoławcza:

150 000 zł

2 140 zł/m²

70 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-03

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Pyskowice

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w Pyskowicach przy ul. Kolejowej 9/1 nr II.

Lokal użytkowy o pow. 77,79 m2 usytuowany jest na parterze, 3 kondygnacyjnego budynku mieszkalnego. Lokal użytkowy składa się z następu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

1 928 zł/m²

78 m²

Termin: 2023-02-03

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Pyskowice

Cena wywoławcza:

150 000 zł

1 928 zł/m²

78 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-03

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Żory, Boczna

...odbędzie się w dniu 10.01.2023 r. oraz w dniu 20.01.2023 r. w godzinach ustalonych pod nr telefonu 884 988 846....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 000 000 zł

Termin: 2023-01-30

Organizator przetargu:
Syndyk Jędrzej Minkus
Przetarg na obiekt / lokal

Żory, Boczna

Cena wywoławcza:

13 000 000 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-30

Organizator przetargu:
Syndyk Jędrzej Minkus
Przetarg na obiekt / lokal

Lubliniec, Żwirki i Wigury

...odbędzie się w dniu 26 stycznia 2023 roku o godz. 1100 w Starostwie Powiatowym w Lublińcu przy ul. Paderewskiego 7, I piętro, sala posiedzeń nr 28.

Wadium wynosi 253 000,00 zł.

Przystępujący do ww. przetargu zobowiązani są do wpłacenia w terminie do dnia 20 stycznia 2023 roku wadium na konto Powiatu Lublinieckiego nr 88 1020 1664 0000 3702 0190 9332 – z zaznaczeniem numeru działki. Za datę wniesienia wadium uważa się wpływ wymaganej kwoty na ww. konto.

Pełna wersja ogłoszenia o pr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 526 000 zł

Termin: 2023-01-26

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Lublińcu
Przetarg na obiekt / lokal

Lubliniec, Żwirki i Wigury

Cena wywoławcza:

2 526 000 zł

Wadium wynosi 253 000,00 zł.

Pełna wersja ogłoszenia o pr...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-26

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Lublińcu
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, Pod Brzozami

...odbędzie się w dniu 25 stycznia 2023 r. o godz. 11.00 w Urzędzie Miejskim w Bytomiu przy ul. Parkowej 2, w pokoju nr 200 (na I piętrze).

Pełna treść ogłoszenia o przetargu została wywieszona na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Bytomiu oraz opublikowana na stronie internetowej tut. urzędu www.bytom.pl i w Biuletynie Informacji Publicznej.

Informacje dot. przetargu można uzyskać:

w Wydziale Obrotu Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Bytomiu przy ul. Parkowej 2,

w pokoju nr 327...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

463 zł/m²

432 m²

Termin: 2023-01-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bytom
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, Pod Brzozami

Cena wywoławcza:

200 000 zł

463 zł/m²

432 m²

Informacje dot. przetargu można uzyskać:

w pokoju nr 327...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bytom
Przetarg na obiekt / lokal

Częstochowa, Śródmieście, Ogrodowa

Syndyk masy upadłości *** w upadłości (sygn. akt VIII GUp 48/20, Sąd Rejonowy w Częstochowie VIII Wydział Gospodarczy) ogłasza konkurs ofert na wybór nabywcy prawa odrębnej własności lokalu usługowego o powierzchni użytkowej 105,00 m2 zlokalizowanego w kamienicy wielomieszkaniowej, położonej w Częstochowie przy ulicy Ogrodowej, numer księgi wieczystej ***.
Cena wywoławcza wynosi 126.250,00 zł (sto dwadzieścia sześć tysięcy dwieście pięćdziesiąt złotych 00/100). Cena Przedmiotu Sprzedaży będzie ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

126 250 zł

1 202 zł/m²

105 m² 4 pokoje

Termin: 2023-01-25

Organizator przetargu:
Syndyk Jacek Pietrzela
Przetarg na obiekt / lokal

Częstochowa, Śródmieście, Ogrodowa

Cena wywoławcza:

126 250 zł

1 202 zł/m²

105 m² 4 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-25

Organizator przetargu:
Syndyk Jacek Pietrzela
Przetarg na obiekt / lokal

bielski, gm. Bestwina, Bestwina

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej obejmującej działki nr 89/28 obszaru 1448,00m2 i nr 89/60 obszaru 11,00m2 o łącznym obszarze 1459,00m2. Działka nr 89/28 zabudowana dwoma budynkami biurowymi o przeznaczeniu usługowym o powierzchni użytkowej: 471,30m2 budynek biurowy główny (w tym 156,70m2 powierzchnia piwnic) i 243,30m2 budynek biurowy boczny (w tym 13,00m2 powierzchnia piwnic). Teren nieruchomość jest płaski, kształtem zbliżony do kwadratu.
Dojazd ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

2 123 zł/m²

471 m²

Termin: 2023-01-19

Organizator przetargu:
Poczta Polska SA
Przetarg na obiekt / lokal

bielski, gm. Bestwina, Bestwina

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

2 123 zł/m²

471 m²

Dojazd ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-19

Organizator przetargu:
Poczta Polska SA
Przetarg na obiekt / lokal

bielski, gm. Jasienica, Jasienica

...odbędzie się w dniu 16.01.2023 r. w siedzibie Sądu Rejonowego Wydział VI Gospodarczy w Bielsku-Białej, ul. Bogusławskiego 24, sala nr 47 godz. 12,00.

Wpłata wadium musi być zaksięgowana na rachunku bankowym masy upadłości najpóźniej w dniu 13.01.2023 r.

Syndyk zastrzega sobie możliwość zmiany warunków sprzedaży oraz odwołania aukcji w każdym czasie bez jakichkolwiek roszczeń wobec masy upadłości.

Regulamin aukcji oraz informacje dotyczące nieruchomości można uzyskać pod nr telefonu ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 590 000 zł

1 348 zł/m²

15 278 m²

Termin: 2023-01-16

Organizator przetargu:
Syndyk Piotr Lener
Przetarg na obiekt / lokal

bielski, gm. Jasienica, Jasienica

Cena wywoławcza:

20 590 000 zł

1 348 zł/m²

15 278 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-16

Organizator przetargu:
Syndyk Piotr Lener
Przetarg na obiekt / lokal

Bielsko-Biała, Wyzwolenia

...pierwsza licytacja nieruchomości.

Przedmiot licytacji

***
nieruchomość położona w Bielsku – Białej 43-300, ul. Wyzwolenia 93;

***
księga wieczysta nr BB1B/00067777/1 prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Bielsku – Białej VII Wydział Ksiąg Wieczystych;

***
nr działki: 4331/28 o powierzchni 0,6679 ha, działka jest zabudowana budynkiem wolnostojącym, parterowym z dobudowanym piętrem w części administracyjno – handlowej, niepodpiwniczonym. Obiekt ma formę dwóch zestawionych ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 287 500 zł

1 743 zł/m²

3 034 m²

Termin: 2023-01-13

Organizator przetargu:
Drugi Urząd Skarbowy w Bielsku-Białej
Przetarg na obiekt / lokal

Bielsko-Biała, Wyzwolenia

Cena wywoławcza:

5 287 500 zł

1 743 zł/m²

3 034 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-13

Organizator przetargu:
Drugi Urząd Skarbowy w Bielsku-Białej
Przetarg na obiekt / lokal

Częstochowa, Garncarska

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚCI Z WOLNEJ RĘKI
Syndyk masy upadłości osoby nieprowadzącej działalności gospodarczej
*** ogłasza sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości – udziału w wysokości 540/17280 w prawie własności nieruchomości gruntowej, stanowiącej działkę nr 23, zabudowanej budynkiem kamienicy położonej w Częstochowie przy ulicy Garncarskiej, dla której to nieruchomości Sąd Rejonowy w Częstochowie prowadzi księgę wieczystą nr ***, za cenę nie niższą niż 28.200,00 zł.
WARUNK...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 200 zł

31,16 zł/m²

Termin: 2023-01-12

Organizator przetargu:
Syndyk Nina Pełka
Przetarg na obiekt / lokal

Częstochowa, Garncarska

Cena wywoławcza:

28 200 zł

31,16 zł/m²