Przetargi: komercyjne śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, Łagiewniki, Szyby Rycerskie

Zarządca w postępowaniu sanacyjnym***w restrukturyzacji ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż majątku wchodzącego w skład masy sanacyjnej

Przedmiotem przetargu jest sprzedaż mienia wchodzącego w skład masy sanacyjnej w postaci:

*** prawa użytkowania wieczystego nieruchomości położonej w Bytomiu, ul. Szyby Rycerskie ***, działki gruntu oznaczonej numerem ewidencyjnym ***/21 o powierzchni 4 885 m2 dla której prowadzona jest księga wieczysta o numerze ***, która powstała z podzielenia działk...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 813 143 zł

1 206 zł/m²

3 991 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Zarządca
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, Łagiewniki, Szyby Rycerskie

Cena wywoławcza:

4 813 143 zł

1 206 zł/m²

3 991 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Zarządca
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Kłomnice, Pacierzów

nieruchomość gruntowa, niezabudowana- szczegóły w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

51 500 zł

17,17 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Kłomnice, Pacierzów

Cena wywoławcza:

51 500 zł

17,17 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Kłomnice, Chmielarze

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

102 500 zł

11,52 zł/m²

8 900 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Kłomnice, Chmielarze

Cena wywoławcza:

102 500 zł

11,52 zł/m²

8 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Kłomnice, Kłomnice

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

178 500 zł

31,32 zł/m²

5 700 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Kłomnice, Kłomnice

Cena wywoławcza:

178 500 zł

31,32 zł/m²

5 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, CHĘSTOCHOWSKA

...rozpocznie się I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego nr 9 usytuowanego w budynku przy ul. CHĘSTOCHOWSKIEJ 4

*** FORMA ZBYCIA: sprzedaż lokalu wraz ze sprzedażą ułamkowej części działki
*** POWIERZCHNIA LOKALU: 22,68 m²
*** POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – brak
*** SKŁAD LOKALU: 2 pomieszczenia
*** KONDYGNACJA: poddasze (IV piętro)
*** STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
*** UDZIAŁ W NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ORAZ CZĘŚCIACH WSPÓ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

81 300 zł

3 585 zł/m²

23 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, CHĘSTOCHOWSKA

Cena wywoławcza:

81 300 zł

3 585 zł/m²

23 m²

*** POWIERZCHNIA LOKALU: 22,68 m²
*** POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – brak
*** SKŁAD LOKALU: 2 pomieszczenia
*** KONDYGNACJA: poddasze (IV piętro)
*** STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
*** UDZIAŁ W NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ORAZ CZĘŚCIACH WSPÓ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gliwice
Przetarg na obiekt / lokal

Pyskowice

Syndyk Masy Upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym ***prowadzonym w Sądzie Rejonowym w Rzeszowie, V Wydział Gospodarczy, sygn. akt RZ1Z/GUp/4/2025, ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem wielorodzinnym w budowie z zatrzymanym procesem budowlanym, zlokalizowanej w miejscowości Pyskowice, obręb 0001 Pyskowice, gmina Pyskowice, powiat Gliwice, woj. śląskie. W skład nieruchomości wchodzi:

• Prawo własności działki niezabudowanej, nr ew. ***/22 ark. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 159 280 zł

6 380 zł/m²

809 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Pyskowice

Cena wywoławcza:

5 159 280 zł

6 380 zł/m²

809 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

kłobucki, gm. Panki, Praszczyki

Syndyk masy upadłości ***w upadłości w Praszczykach ogłasza sprzedaż:

1) nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkami produkcyjno – magazynowo – administracyjnymi fabryki obuwia w granicach działek o nr ewidencyjnych***obręb Praszczyki, gmina Panki, powiat kłobucki o powierzchni łącznej 25 852 m2, położonej w miejscowości Praszczyki nr ***, dla której Sąd Rejonowy w Częstochowie, IX Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr *** (w spisie inwentarza składnik nr 2.1) – za cenę wyw...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 885 750 zł

643 zł/m²

6 046 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

kłobucki, gm. Panki, Praszczyki

Cena wywoławcza:

3 885 750 zł

643 zł/m²

6 046 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

gliwicki, gm. Toszek, Kotulin

OPIS OFERTY

OGŁOSZENIE SYNDYKA MASY UPADŁOŚC***BĘDĄCEGO OSOBĄ FIZYCZNĄ NIEPROWADZĄCĄ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCYCH DO *** NIEPROWADZĄCEGO DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
SPRZEDAŻ Z WOLNEJ RĘKI – W TRYBIE BEZPRZETARGOWYM

Syndyk masy upadłości dłużnika w osobie *** będącego osobą fizyczną nieprowadzącą działalności gospodarczej ustanowiony w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przed Sądem Rejonowym w Opolu, Wydziałem V Gospodarczym, Sekcją ds. Upadłościowych i ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

823 770 zł

14,93 zł/m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

gliwicki, gm. Toszek, Kotulin

Cena wywoławcza:

823 770 zł

14,93 zł/m²

OPIS OFERTY

SPRZEDAŻ Z WOLNEJ RĘKI – W TRYBIE BEZPRZETARGOWYM

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, Zawodzie, Cynkowa

...odbędzie się w trybie on-line w dniu 12.02.2026r. , szczegółowych informacji udziela dział członkowski, tel. 32/606-17-87,88.

Oględziny lokalu są możliwe w dniu 19.01.2026r. o godz. 13.30 - 14.00.

Zgłoszenie udziału w przetargu odbywa się poprzez złożenie wypełnionego wniosku dopuszczającego do przetargu wraz z załącznikami.

Szczegółowe ogłoszenie i Regulamin "z ustalania pierwszeństwa w zawarciu umowy..." dostępne są na stronie Spółdzielni, tj....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 703 zł

2 634 zł/m²

9 m² 1 pokój

Termin: 2026-02-12

Organizator przetargu:
Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, Zawodzie, Cynkowa

Cena wywoławcza:

23 703 zł

2 634 zł/m²

9 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-12

Organizator przetargu:
Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, Janów-Nikiszowiec, Odrowązów

Oględziny lokalu są możliwe w dniu 03.02.2026r. o godz. 14.00 - 14.20.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

131 900 zł

6 942 zł/m²

19 m² 1 pokój

Termin: 2026-02-12

Organizator przetargu:
Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, Janów-Nikiszowiec, Odrowązów

Cena wywoławcza:

131 900 zł

6 942 zł/m²

19 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-12

Organizator przetargu:
Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na obiekt / lokal

Piekary Śląskie, Gen. Jerzego Ziętka

WĘGLOKOKS KRAJ S.A.
- 905 Bytom, ul. Konstytucji 76
ogłasza ustny przetarg na sprzedaż następujących aktywów trwałych:
I. Nieruchomość gruntowa zabudowana zlokalizowana w Piekarach Śląskich przy
ul. Gen. Jerzego Ziętka, na którą składa się: stanowiąca własność Skarbu Państwa
a oddana w użytkowanie wieczyste WĘGLOKOKS KRAJ S.A. (dalej również jako: Spółka)
działka gruntu oznaczona w ewidencji gruntów i budynków jako działka nr: 2597/81,
o powierzchni 0,5558 ha dla której Wydział Ksiąg Wiec...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 135 188 zł

1 833 zł/m²

2 256 m²

Termin: 2026-02-12

Organizator przetargu:
WĘGLOKOKS KRAJ Sp. z o.o.
Przetarg na obiekt / lokal

Piekary Śląskie, Gen. Jerzego Ziętka

Cena wywoławcza:

4 135 188 zł

1 833 zł/m²

2 256 m²

WĘGLOKOKS KRAJ S.A.
- 905 Bytom, ul. Konstytucji 76
o powierzchni 0,5558 ha dla której Wydział Ksiąg Wiec...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-12

Organizator przetargu:
WĘGLOKOKS KRAJ Sp. z o.o.
Przetarg na obiekt / lokal

Piekary Śląskie, Gen. Jerzego Ziętka

WĘGLOKOKS KRAJ S.A.
- 905 Bytom, ul. Konstytucji 76
I. 1. Nieruchomość gruntowa zabudowana zlokalizowana w Piekarach Śląskich przy
ul. Gen. Jerzego Ziętka 13, oznaczona w ewidencji gruntów i budynków jako
działka nr: 2528/81 o powierzchni 0,0607 ha, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych
Sądu Rejonowego w Tarnowskich Górach prowadzi księgę wieczystą
nr GL1T/00049555/9 (dalej również jako: nieruchomość), stanowiąca własność
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 033 850 zł

3 310 zł/m²

615 m²

Termin: 2026-02-11

Organizator przetargu:
WĘGLOKOKS KRAJ Sp. z o.o.
Przetarg na obiekt / lokal

Piekary Śląskie, Gen. Jerzego Ziętka

Cena wywoławcza:

2 033 850 zł

3 310 zł/m²

615 m²

WĘGLOKOKS KRAJ S.A.
- 905 Bytom, ul. Konstytucji 76
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-11

Organizator przetargu:
WĘGLOKOKS KRAJ Sp. z o.o.
Przetarg na obiekt / lokal

Piekary Śląskie, Gen. Jerzego Ziętka

WĘGLOKOKS KRAJ S.A.
- 905 Bytom, ul. Konstytucji 76
działka nr: 2913/81 o powierzchni 0,7366 ha dla której Wydział Ksiąg Wieczystych
Sądu Rejonowego w Tarnowskich Górach prowadzi księgę wieczystą nr
GL1T/00104086/4 (dalej również jako: nieruchomość), stanowiąca własność Sk...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 698 584 zł

1 702 zł/m²

3 348 m²

Termin: 2026-02-11

Organizator przetargu:
WĘGLOKOKS KRAJ Sp. z o.o.
Przetarg na obiekt / lokal

Piekary Śląskie, Gen. Jerzego Ziętka

Cena wywoławcza:

5 698 584 zł

1 702 zł/m²

3 348 m²

WĘGLOKOKS KRAJ S.A.
- 905 Bytom, ul. Konstytucji 76
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-11

Organizator przetargu:
WĘGLOKOKS KRAJ Sp. z o.o.
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, Powstańców

Syndyk masy upadłości

***

ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż majątku wchodzącego w skład masy upadłości

Przedmiotem przetargu ofertowego jest:

*** prawo do nieruchomości w postaci prawa wieczystego użytkowania nieruchomości położonej w Katowicach, gmina Katowice M., województwo śląskie, obręb ewidencyjny 0002. Dz. Bogucice-Zawodzie, utworzonej z działek o numerach ***/1 oraz ***/2 o powierzchni 1 925 m2 oraz prawo własności znajdujących się na nich budynku biurowego o powierzchni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 678 000 zł

1 900 zł/m²

3 514 m²

Termin: 2026-02-11

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, Powstańców

Cena wywoławcza:

6 678 000 zł

1 900 zł/m²

3 514 m²

Syndyk masy upadłości

***

Przedmiotem przetargu ofertowego jest:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-11

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Poręba

Syndyk masy upadłości ***w upadłości ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż majątku wchodzącego w skład masy upadłości Przedmiotem Przetargu ofertowego jest sprzedaż łącznie wchodzących w skład masy upadłości prawa własności nieruchomości wraz z budynkami i budowlami, położonych w Porębie przy ulicy Wodzisławskiej 78, dla których księgi wieczyste prowadzone są przez Sąd Rejonowy w Pszczynie V Wydział Ksiąg Wieczystych, w postaci:  zabudowanej nieruchomości produkcyjnej, stanowiącej całość gospod...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 135 800 zł

112 zł/m²

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Poręba

Cena wywoławcza:

7 135 800 zł

112 zł/m²