Przetargi: komercyjne śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, Koszutka, Wojciecha Korfantego

Likwidator Centralnego Związku Spółdzielczości Rękodzieła Ludowego i Artystycznego „CEPELIA” w likwidacji w 00-013 Warszawa ul, Jasna 1 lok 420 ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na sprzedaż:

1) prawo własności lokalu użytkowego o powierzchni 807,16 m2(osiemset siedem i 16/100 metra kwadratowego) położonego w budynku przy ul. Korfantego 6 w Katowicach, dla którego Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, XI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o nr KW KA1K/00064054/1 – z...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 500 000 zł

6 226 zł/m²

1 044 m²

Termin: 2022-10-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, Koszutka, Wojciecha Korfantego

Cena wywoławcza:

6 500 000 zł

6 226 zł/m²

1 044 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-26

Cena wywoławcza:

70 000 zł

843 zł/m²

83 m²

Termin: 2022-10-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, Ligota-Panewniki, Piotrowicka

Cena wywoławcza:

70 000 zł

843 zł/m²

83 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Częstochowa

Obwieszczenie
Syndyk masy upadłości *** w upadłości (sygn. akt VIII GUp 48/20, Sąd Rejonowy w Częstochowie VIII Wydział Gospodarczy) ogłasza konkurs ofert na wybór nabywcy prawa odrębnej własności lokalu usługowego o powierzchni użytkowej 105,00 m2, oznaczonego literą F, zlokalizowanego w kamienicy wielomieszkaniowej, położonej w Częstochowie przy ulicy Ogrodowej 5, numer księgi wieczystej ***.
Cena wywoławcza wynosi 151.500,00 zł (sto pięćdziesiąt jeden tysięcy pięćset złotych 00/100). Cena P...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

151 500 zł

1 443 zł/m²

105 m²

Termin: 2022-10-24

Organizator przetargu:
Syndyk Jacek Pietrzela
Przetarg na obiekt / lokal

Częstochowa

Cena wywoławcza:

151 500 zł

1 443 zł/m²

105 m²

Obwieszczenie
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-24

Organizator przetargu:
Syndyk Jacek Pietrzela
Przetarg na obiekt / lokal

Siewierz

...odbędzie się w dniu 24 października 2022 r. o godz. 15.00 w siedzibie Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Siewierzu przy ul. Ludowej 1.

Przetarg otwiera i prowadzi Przewodniczący Komisji.

O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu, z tym, że postąpienie nie może wynosić mniej niż 1 % ceny wywoławczej, z zaokrągleniem w górę do pełnych tysięcy złotych.

Możliwość zapoznania się z Regulaminem. Czas, miejsce i sposób jego udostępnienia.

Przed przystąpieniem do Przet...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 500 000 zł

2 888 zł/m²

866 m²

Termin: 2022-10-24

Organizator przetargu:
Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Siewierzu
Przetarg na obiekt / lokal

Siewierz

Cena wywoławcza:

2 500 000 zł

2 888 zł/m²

866 m²

Przetarg otwiera i prowadzi Przewodniczący Komisji.

Przed przystąpieniem do Przet...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-24

Organizator przetargu:
Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Siewierzu
Przetarg na obiekt / lokal

bielski, gm. Bestwina, Bestwina

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej obejmującej działki nr 89/28 obszaru 1448,00m2 i nr 89/60 obszaru 11,00m2 o łącznym obszarze 1459,00m2. Działka nr 89/28 zabudowana dwoma budynkami biurowymi o przeznaczeniu usługowym o powierzchni użytkowej: 471,30m2 budynek biurowy główny (w tym 156,70m2 powierzchnia piwnic) i 243,30m2 budynek biurowy boczny (w tym 13,00m2 powierzchnia piwnic). Teren nieruchomość jest płaski, kształtem zbliżony do kwadratu.
Dojazd ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

2 123 zł/m²

471 m²

Termin: 2022-10-21

Organizator przetargu:
Poczta Polska SA
Przetarg na obiekt / lokal

bielski, gm. Bestwina, Bestwina

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

2 123 zł/m²

471 m²

Dojazd ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-21

Organizator przetargu:
Poczta Polska SA
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, Dworcowa

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI W TRYBIE AUKCJI

Zarząd Wojewódzkiego Przedsiębiorstwa Usług Turystycznych Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach,

ogłasza aukcję na sprzedaż nieruchomości zabudowanej położonej w Bytomiu przy ul. Dworcowej 19.

Przedmiot zbycia : prawo użytkowania wieczystego działek o nr ewid. 1227/25, 1225/25 o łącznej powierzchni 570 m2, obręb 0002 Bytom, KW KA1Y/00008092/0, oraz prawo własności budynku posadowionego na wyżej wymienionych działkach, stanowiący obiekt „...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 600 000 zł

1 612 zł/m²

1 613 m²

Termin: 2022-10-19

Organizator przetargu:
Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych Sp. z o.o.
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, Dworcowa

Cena wywoławcza:

2 600 000 zł

1 612 zł/m²

1 613 m²

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI W TRYBIE AUKCJI

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-19

Organizator przetargu:
Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych Sp. z o.o.
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, gen. Władysława Sikorskiego

...odbędzie się w dniu 17 października 2022 r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Bytomiu przy ul. Parkowej 2, w sali sesyjnej (na parterze).

Pełna treść ogłoszenia o przetargu została wywieszona na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Bytomiu oraz opublikowana na stronie internetowej tut. urzędu www.bytom.pl i w Biuletynie Informacji Publicznej.

Informacje dot. przetargu można uzyskać:

w Wydziale Obrotu Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Bytomiu przy ul. Parkowej 2,

w pokoju nr ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

420 000 zł

649 zł/m²

647 m²

Termin: 2022-10-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bytom
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, gen. Władysława Sikorskiego

Cena wywoławcza:

420 000 zł

649 zł/m²

647 m²

Informacje dot. przetargu można uzyskać:

w pokoju nr ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bytom
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, Jana Smolenia

...odbędzie się w dniu 17 października 2022 r. o godz. 12.00 w Urzędzie Miejskim w Bytomiu przy ul. Parkowej 2, w sali sesyjnej (na parterze).

Informacje dot. przetargu można uzyskać:

w pokoju nr ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

60 000 zł

476 zł/m²

126 m²

Termin: 2022-10-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bytom
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, Jana Smolenia

Cena wywoławcza:

60 000 zł

476 zł/m²

126 m²

Informacje dot. przetargu można uzyskać:

w pokoju nr ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bytom
Przetarg na obiekt / lokal

Mysłowice, Skałki

Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.40-026 Katowice ul. Wojewódzka 19

zarejestrowane w Sądzie Rejonowym w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

pod numerem 0000247533, posiadające NIP 634 012 87 88, REGON 271506695, wysokość kapitału zakładowego:

425 875 100 zł, wpłacono w całości, tel.: +48 32 6038 861, fax: +48 32 6038 605,

zaprasza do składania pisemnych ofert

w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego

na sprzedaż nieru...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 800 000 zł

7 391 zł/m²

920 m²

Termin: 2022-10-17

Organizator przetargu:
Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.
Przetarg na obiekt / lokal

Mysłowice, Skałki

Cena wywoławcza:

6 800 000 zł

7 391 zł/m²

920 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-17

Organizator przetargu:
Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.
Przetarg na obiekt / lokal

Siewierz, 11 Listopada

...odbędzie się w dniu 17 października 2022 r. o godz. 14.00 w siedzibie Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Siewierzu przy ul. Ludowej 1.
Przetarg otwiera i prowadzi Przewodniczący Komisji.
O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu, z tym, że postąpienie nie może wynosić mniej niż 1% ceny wywoławczej, z zaokrągleniem w górę do pełnych tysięcy złotych.
Uczestnicy przetargu zgłaszają ustnie kolejne postąpienia ceny, dopóki mimo trzykrotnego wywołania nie ma dalszych postąpi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 600 000 zł

1 692 zł/m²

2 719 m²

Termin: 2022-10-17

Organizator przetargu:
Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Siewierzu
Przetarg na obiekt / lokal

Siewierz, 11 Listopada

Cena wywoławcza:

4 600 000 zł

1 692 zł/m²

2 719 m²

Przetarg otwiera i prowadzi Przewodniczący Komisji.
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-17

Organizator przetargu:
Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Siewierzu
Przetarg na obiekt / lokal

Piekary Śląskie

WĘGLOKOKS KRAJ S.A.

41- 940 Piekary Śląskie, ul. Gen. Jerzego Ziętka

ogłasza ustny przetarg na sprzedaż następujących aktywów trwałych:

I. Część nieruchomości gruntowej zabudowanej, zlokalizowanej w Piekarach Śląskich przy ul. Ziętka 13, oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków jako działka nr: 2603/81 o powierzchni 6,6191 ha, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Tarnowskich Górach prowadzi księgę wieczystą nr GL1T/00104086/4 (dalej również jako: nieruchomość), stanow...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 098 500 zł

Termin: 2022-10-12

Organizator przetargu:
WĘGLOKOKS KRAJ Sp. z o.o.
Przetarg na obiekt / lokal

Piekary Śląskie

Cena wywoławcza:

15 098 500 zł

WĘGLOKOKS KRAJ S.A.

41- 940 Piekary Śląskie, ul. Gen. Jerzego Ziętka

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-12

Organizator przetargu:
WĘGLOKOKS KRAJ Sp. z o.o.
Przetarg na obiekt / lokal

Kłobuck, ŚLĄSKIE Brody Malina

nieruchomość gruntowa, niezabudowana- szczegóły w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

38 000 zł

16,84 zł/m²

2 257 m²

Termin: 2022-10-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Kłobuck, ŚLĄSKIE Brody Malina

Cena wywoławcza:

38 000 zł

16,84 zł/m²

2 257 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kłobucki, gm. Wręczyca Wielka, ŚLĄSKIE Hutka

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

38 500 zł

7,93 zł/m²

4 855 m²

Termin: 2022-10-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kłobucki, gm. Wręczyca Wielka, ŚLĄSKIE Hutka

Cena wywoławcza:

38 500 zł

7,93 zł/m²

4 855 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, Krakowska

...odbędzie się w dniu 11 października 2022 r. o godz. 9.00 w Urzędzie Miejskim w Bytomiu przy ul. Parkowej 2, w sali sesyjnej (na parterze).

Informacje dot. przetargu można uzyskać:

w pokoju nr 3...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

293 zł/m²

511 m²

Termin: 2022-10-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bytom
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, Krakowska

Cena wywoławcza:

150 000 zł

293 zł/m²

511 m²

Informacje dot. przetargu można uzyskać:

w pokoju nr 3...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bytom
Przetarg na obiekt / lokal

Ruda Śląska, Ruda

Syndyk masy upadłości spółki GRANDMASTER Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Rudzie Śląskiej ogłasza trzy przetargi nieograniczone na sprzedaż:

I. prawa użytkowania wieczystego gruntu nieruchomości zabudowanej położonej w Rudzie Śląskiej przy ul. Kokotek 16, o pow. 2527 m2 (KW nr ***) wraz ze zbiorem ruchomości wchodzących w skład masy upadłości. Łączna cena wywoławcza wynosi 1 022 067,00 zł netto.

II. prawa użytkowania wieczystego gruntu nieruchomości zabudowanej położonej w Rudzie Śląski...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 053 687 zł

369 zł/m²

2 855 m²

Termin: 2022-10-11

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Ruda Śląska, Ruda

Cena wywoławcza:

1 053 687 zł

369 zł/m²

2 855 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-11

Organizator przetargu:
Syndyk
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości