Przetargi: komercyjne kielecki

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

kielecki, gm. Masłów, Dąbrowa

...odbędzie się w dniu 4 września 2023 r. o godz.11.00 w Sądzie Rejonowym w Kielcach ul. Warszawskiej nr 44, sala XXV.

WADIUM

1. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w wysokości50.000,00 (pięćdziesiąt tysięcy) zł;

2. Każdy z oferentów winien wpłacić wadium w terminie do dnia 01 września 2023 r. na rachunek bankowy syndyka masy upadłości Agencji Inwestycyjnej POLIAS sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej w banku Banku Spółdzielczym w Suchedniowie nr 48 8520 0007 2001 0...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 200 000 zł

508 zł/m²

6 300 m²

Termin: 2023-08-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

kielecki, gm. Masłów, Dąbrowa

Cena wywoławcza:

3 200 000 zł

508 zł/m²

6 300 m²

WADIUM

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

kielecki, gm. Raków, Pułaczów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości.

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości.  Szczegółowe dane podane są w załączonym ogłoszeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 500 zł

4,24 zł/m²

4 600 m²

Termin: 2023-08-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kielecki, gm. Raków, Pułaczów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

19 500 zł

4,24 zł/m²

4 600 m²

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości.

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kielecki, gm. Raków, Wólka Pokłonna, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargach nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości.

Ogłoszenie o przetargach nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości rolnych. Szczególwe informacje podane sa  w załączonym ogloszeniu. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 560 zł

7,22 zł/m²

3 400 m²

Termin: 2023-08-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kielecki, gm. Raków, Wólka Pokłonna, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

24 560 zł

7,22 zł/m²

3 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kielecki, gm. Raków, Wólka Pokłonna, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargach nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości rolnych.

Ogłoszenie o przetargach nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości rolnych.  Szczegółowe informacje podane są w załączonym ogłoszeniu. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 340 zł

3,73 zł/m²

1 700 m²

Termin: 2023-08-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kielecki, gm. Raków, Wólka Pokłonna, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

6 340 zł

3,73 zł/m²

1 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kielecki, gm. Raków, Pułaczów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości.

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości.  Szczegółowe informacje podane są w załączonym ogłoszeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 030 zł

5,34 zł/m²

10 300 m²

Termin: 2023-08-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kielecki, gm. Raków, Pułaczów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

55 030 zł

5,34 zł/m²

10 300 m²

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości.

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kielecki, gm. Raków, Wólka Pokłonna, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargach nieograniczonych na sprzedaż.

Ogłoszenie o przetargach nieograniczonych na sprzedaż. Szczegółowe informacje podane są w załączonym ogłoszeniu. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

71 830 zł

14,08 zł/m²

5 100 m²

Termin: 2023-08-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kielecki, gm. Raków, Wólka Pokłonna, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

71 830 zł

14,08 zł/m²

5 100 m²

Ogłoszenie o przetargach nieograniczonych na sprzedaż.

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kielecki, gm. Raków, Wólka Pokłonna, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 340 zł

4,27 zł/m²

4 300 m²

Termin: 2023-08-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kielecki, gm. Raków, Wólka Pokłonna, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

18 340 zł

4,27 zł/m²

4 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kielecki, gm. Raków, Wólka Pokłonna, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenia o przetargach nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości.

Ogłoszenie o przetargach nieograniczonych na sprzedaż działek. Szczególowe informacje podane są w załączonym ogłoszeniu. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

50 840 zł

14,95 zł/m²

3 400 m²

Termin: 2023-08-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kielecki, gm. Raków, Wólka Pokłonna, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

50 840 zł

14,95 zł/m²

3 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kielecki, gm. Sitkówka-Nowiny, Zagrody, Salonowa

NOWA CENA – 75% oszacowania

Cena minimalna 3.431.964,75zł netto

Termin składania ofert 07.07.2023r.

Doradca Restrukturyzacyjny Paweł Choina nr licencji 935 działający jako syndyk masy upadłości Ursus Dystrybucja sp. z o.o. w upadłości na podstawie postanowienia Sądu Rejonowego Lublin Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku IX Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych z dnia 11 maja 2022 roku w sprawie LU1S/GU/41/2021.

Ogłasza sprzedaży z wolnej ręki nieruchomośc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 431 964,75 zł

3 568 zł/m²

962 m²

Termin: 2023-07-07

Organizator przetargu:
Syndyk Paweł Choina
Przetarg na obiekt / lokal

kielecki, gm. Sitkówka-Nowiny, Zagrody, Salonowa

Cena wywoławcza:

3 431 964,75 zł

3 568 zł/m²

962 m²

NOWA CENA – 75% oszacowania

Cena minimalna 3.431.964,75zł netto

Termin składania ofert 07.07.2023r.

Ogłasza sprzedaży z wolnej ręki nieruchomośc...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-07

Organizator przetargu:
Syndyk Paweł Choina
Przetarg na obiekt / lokal

kielecki, gm. Mniów, Baran, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości.

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na sprzedaz nieruchomości. Szczegółowe informacje podane są w załączonym ogłoszeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

31 660 zł

15,08 zł/m²

2 100 m²

Termin: 2023-06-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kielecki, gm. Mniów, Baran, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

31 660 zł

15,08 zł/m²

2 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kielecki, gm. Daleszyce, Borków

Syndyk masy upadłości Dorbud S.A. w upadłości z/s w Kielcach

zaprasza do udziału w przetargach na nabycie nieruchomości

wchodzących w skład masy upadłości

Przedmiotem przetargów są:

*** Prawo użytkowania wieczystego nieruchomości położonej przy ul. Miłej w Kielcach, KW nr ***, oznaczonej jako dz. ewid. nr 1408 z obrębu 0009 o łącznej pow. 4.091 m2 wraz z prawem własności budynków posadowionych na tej nieruchomości. Cena wywoławcza wynosi 1.197.070,00 zł (_jeden milion sto dziewięćdz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 452 557,67 zł

Termin: 2023-05-29

Organizator przetargu:
Syndyk Tycjan Saltarski
Przetarg na obiekt / lokal

kielecki, gm. Daleszyce, Borków

Cena wywoławcza:

2 452 557,67 zł

zaprasza do udziału w przetargach na nabycie nieruchomości

wchodzących w skład masy upadłości

Przedmiotem przetargów są:

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-29

Organizator przetargu:
Syndyk Tycjan Saltarski
Przetarg na obiekt / lokal

kielecki, gm. Raków, Głuchów, ŚWIĘTOKRZYSKIE Lasy

Ogłoszenie o przetargu ograniczonym na sprzedaż nieruchomości.

Ogłoszenie o przetargu ograniczonym na sprzedaż nieruchomości. Szczególowe informacje podane są w załączonym ogłoszeniu. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 140 zł

4,45 zł/m²

12 400 m²

Termin: 2023-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kielecki, gm. Raków, Głuchów, ŚWIĘTOKRZYSKIE Lasy

Cena wywoławcza:

55 140 zł

4,45 zł/m²

12 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kielecki, gm. Raków, Pągowiec, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargu nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży.

Ogłoszenie o przetargu  nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży. Szczegółowe dane podane są w załączonym ogłoszeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 600 zł

14,08 zł/m²

2 600 m²

Termin: 2023-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kielecki, gm. Raków, Pągowiec, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

36 600 zł

14,08 zł/m²

2 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kielecki, gm. Sitkówka-Nowiny, Wola Murowana

yndyk VIMEX S.A. w upadłości (KRS 0000288790) w postępowaniu o sygn. akt XVIII GUp 42/21 zaprasza do składania pisemnych ofert na zakup nieruchomości położonych w gminie Nowiny, powiat kielecki, województwo świętokrzyskie. Przedmiotem przetargu są: a./ prawo użytkowania wieczystego gruntu - działka ewidencyjna nr 46/15, obręb ewidencyjny 0004 Wola Murowana - o powierzchni 7 603 m² wraz z prawem własności budynków o łącznej powierzchni użytkowej 838 m² (opisane w księdze wieczystej KW nr *** prow...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 363 660 zł

1 452 zł/m²

939 m²

Termin: 2023-05-16

Organizator przetargu:
Syndyk Wiesław Ostrowski
Przetarg na obiekt / lokal

kielecki, gm. Sitkówka-Nowiny, Wola Murowana

Cena wywoławcza:

1 363 660 zł

1 452 zł/m²

939 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-16

Organizator przetargu:
Syndyk Wiesław Ostrowski
Przetarg na obiekt / lokal

kielecki, gm. Masłów, Dąbrowa, Szybowcowa

SYNDYK MASY UPADŁOŚCI AGENCJI INWESTYCYJNEJ POLIAS SP. Z O.O. W UPADŁOŚCI LIKWIDACYJNEJ Z SIEDZIBĄ W DĄBROWIE GM. MASŁÓW OGŁASZA SPRZEDAŻ Z WOLNEJ RĘKI ZORGANIZOWANEJ CZĘŚCI PRZEDSIĘBIORSTWA UPADŁEGO

PRZEDMIOT SPRZEDAŻY

Zorganizowana część przedsiębiorstwa upadłego Agencji Inwestycyjnej POLIAS sp. z o. o. w upadłości likwidacyjnej w Dąbrowie gm. Masłów, w której skład wchodzą:

a) prawo własności nieruchomości gruntowej położonej w Dąbrowie przy ul. Szybowcowej 41 gm. Masłów, województwo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 200 000 zł

508 zł/m²

6 300 m²

Termin: 2023-04-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

kielecki, gm. Masłów, Dąbrowa, Szybowcowa

Cena wywoławcza:

3 200 000 zł

508 zł/m²

6 300 m²

PRZEDMIOT SPRZEDAŻY

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-28

Organizator przetargu:
Syndyk
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości