Przetargi: komercyjne sandomierski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Wilczyce, Wilczyce

ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załaczniku

ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 910 zł

1,30 zł/m²

5 300 m²

Termin: 2025-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Wilczyce, Wilczyce

Cena wywoławcza:

6 910 zł

1,30 zł/m²

5 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-23

Cena wywoławcza:

205 970 zł

33,77 zł/m²

6 100 m²

Termin: 2025-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Klimontów, Goźlice

Cena wywoławcza:

205 970 zł

33,77 zł/m²

6 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-23

Cena wywoławcza:

10 750 zł

1,28 zł/m²

8 400 m²

Termin: 2025-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Wilczyce, Wilczyce

Cena wywoławcza:

10 750 zł

1,28 zł/m²

8 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-23

Cena wywoławcza:

7 160 zł

1,30 zł/m²

5 500 m²

Termin: 2025-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Wilczyce, Wilczyce

Cena wywoławcza:

7 160 zł

1,30 zł/m²

5 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Zawichost, Podszyn

Ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku

Ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 470 zł

14,43 zł/m²

4 400 m²

Termin: 2025-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Zawichost, Podszyn

Cena wywoławcza:

63 470 zł

14,43 zł/m²

4 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Łoniów, Skrzypaczowice

ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku

ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 990 zł

6,65 zł/m²

600 m²

Termin: 2025-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Łoniów, Skrzypaczowice

Cena wywoławcza:

3 990 zł

6,65 zł/m²

600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-25

Cena wywoławcza:

257 460 zł

42,21 zł/m²

6 100 m²

Termin: 2025-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Klimontów, Goźlice

Cena wywoławcza:

257 460 zł

42,21 zł/m²

6 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-25

Cena wywoławcza:

8 290 zł

1,56 zł/m²

5 300 m²

Termin: 2025-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Wilczyce, Wilczyce

Cena wywoławcza:

8 290 zł

1,56 zł/m²

5 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-25

Cena wywoławcza:

84 620 zł

19,23 zł/m²

4 400 m²

Termin: 2025-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Zawichost, Podszyn

Cena wywoławcza:

84 620 zł

19,23 zł/m²

4 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-25

Cena wywoławcza:

8 590 zł

1,56 zł/m²

5 500 m²

Termin: 2025-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Wilczyce, Wilczyce

Cena wywoławcza:

8 590 zł

1,56 zł/m²

5 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-25

Cena wywoławcza:

18 690 zł

5,66 zł/m²

3 300 m²

Termin: 2025-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Zawichost, Podszyn

Cena wywoławcza:

18 690 zł

5,66 zł/m²

3 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-25

Cena wywoławcza:

12 890 zł

1,53 zł/m²

8 400 m²

Termin: 2025-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Wilczyce, Wilczyce

Cena wywoławcza:

12 890 zł

1,53 zł/m²

8 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-25

Cena wywoławcza:

11 450 zł

2,08 zł/m²

5 500 m²

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Wilczyce, Wilczyce

Cena wywoławcza:

11 450 zł

2,08 zł/m²

5 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-19

Cena wywoławcza:

17 190 zł

2,05 zł/m²

8 400 m²

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Wilczyce, Wilczyce

Cena wywoławcza:

17 190 zł

2,05 zł/m²

8 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-19

Cena wywoławcza:

11 050 zł

2,08 zł/m²

5 300 m²

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Wilczyce, Wilczyce

Cena wywoławcza:

11 050 zł

2,08 zł/m²

5 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości