Przetargi: mieszkania

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Bielawa, Piastowska

...odbędzie się w dniu 16 kwietnia 2026 r. o godz. 10:00 w Urzędzie Miejskim w Bielawie, sala narad nr 21 /II piętro/.

I przetarg był ogłoszony na dzień 21 października 2025 r. , II przetarg był ogłoszony na dzień16 grudnia 2025 r., III przetarg był ogłoszony na dzień 17 lutego 2026 r.

Warunki ogólne:

1. Nieruchomość jest wolna od długów i obciążeń.

2. Wadium w wysokości 20 % ceny wywoławczej należy wnieść przelewem środków pieniężnych na rachunek Gminy Bielawa: Santander Bank Polsk...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

66 800 zł

2 227 zł/m²

30 m² 1 pokój

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bielawa
Przetarg na mieszkanie

Bielawa, Piastowska

Cena wywoławcza:

66 800 zł

2 227 zł/m²

30 m² 1 pokój

Warunki ogólne:

1. Nieruchomość jest wolna od długów i obciążeń.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bielawa
Przetarg na mieszkanie

Katowice, Dąb, Anioła

...odbędzie się w trybie on-line w dniu 16.04.2026r. , szczegółowych informacji udziela dział członkowski, tel. 32/606-17-87,88.

Oględziny lokalu są możliwe w dniu 09.04.2026r. o godz. 14.00 - 14.30.

Zgłoszenie udziału w przetargu odbywa się poprzez złożenie wypełnionego wniosku dopuszczającego do przetargu wraz z załącznikami.

Szczegółowe ogłoszenie i Regulamin "z ustalania pierwszeństwa w zawarciu umowy..." dostępne są na stronie Spółdzielni, tj....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

302 795 zł

5 937 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Katowice, Dąb, Anioła

Cena wywoławcza:

302 795 zł

5 937 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Katowice, Janów-Nikiszowiec, Leśnego Potoku

Oględziny lokalu są możliwe w dniu 09.04.2026r. o godz. 13.00 - 13.20.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

147 082 zł

3 975 zł/m²

37 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Katowice, Janów-Nikiszowiec, Leśnego Potoku

Cena wywoławcza:

147 082 zł

3 975 zł/m²

37 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Katowice, Dąb, Widok

Oględziny lokalu są możliwe w dniu 08.04.2026r. o godz. 14.00 - 14.30.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

325 012 zł

8 784 zł/m²

37 m² 1 pokój

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Katowice, Dąb, Widok

Cena wywoławcza:

325 012 zł

8 784 zł/m²

37 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Katowice, Janów-Nikiszowiec, Grodowa

Oględziny lokalu są możliwe w dniu 01.04.2026r. o godz. 13.00 - 13.20.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

245 147 zł

6 129 zł/m²

40 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Katowice, Janów-Nikiszowiec, Grodowa

Cena wywoławcza:

245 147 zł

6 129 zł/m²

40 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Julianowska

...odbędzie się w siedzibie Spółdzielni przy ul. Łagiewnickiej 118 w Łodzi
– sala konferencyjna – parter w dniu 16.04.2026 r. o godzinie 1600.

Minimalna kwota postąpienia ponad cenę wywołania wynosi 1.000 zł.

Zarząd Spółdzielni zastrzega sobie możliwość odstąpienia od przetargu na każdym jego etapie, bez podania przyczyny.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

315 000 zł

6 709 zł/m²

47 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa im. W. Jagiełły
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Julianowska

Cena wywoławcza:

315 000 zł

6 709 zł/m²

47 m² 2 pokoje

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa im. W. Jagiełły
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Bałuty, Zgierska

Zarząd Spółdzielni zastrzega sobie możliwość odstąpienia od przetargu na każdym jego etapie, bez podania przyczyny....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

214 000 zł

6 246 zł/m²

34 m² 1 pokój

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa im. W. Jagiełły
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Bałuty, Zgierska

Cena wywoławcza:

214 000 zł

6 246 zł/m²

34 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa im. W. Jagiełły

Cena wywoławcza:

294 000 zł

6 269 zł/m²

47 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa im. W. Jagiełły
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Chopina

Cena wywoławcza:

294 000 zł

6 269 zł/m²

47 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa im. W. Jagiełły
Przetarg na mieszkanie

kamiennogórski, gm. Marciszów, Marciszów, Polna

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży mieszkania nr 1 położonego na parterze i piętrze budynku w Marciszowie przy ul. Polnej 9, o pow. 60,11 m2, składającego się z:
- pokoju o pow. 19,17 m2,
- pokoju o pow. 10,05 m2,
- strychu o pow. 5,10 m2,
- kuchni o pow. 10,48 m2,
- przedpokoju o pow. 5,14 m2,
- przedpokoju o pow. 7,92 m2,
- wc o pow. 2,25 m2- pomieszczenie wc nie jest obecnie dostosowane do przewidzianej funkcji, brak jest podł...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

82 000 zł

1 364 zł/m²

60 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

kamiennogórski, gm. Marciszów, Marciszów, Polna

Cena wywoławcza:

82 000 zł

1 364 zł/m²

60 m² 2 pokoje

- pokoju o pow. 19,17 m2,
- pokoju o pow. 10,05 m2,
- strychu o pow. 5,10 m2,
- kuchni o pow. 10,48 m2,
- przedpokoju o pow. 5,14 m2,
- przedpokoju o pow. 7,92 m2,
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Gaj, Orzechowa

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży lokalu mieszkalnego we Wrocławiu przy ul. Orzechowej 23. Lokal mieszkalny nr 19 o powierzchni 62,50 m2 zlokalizowany jest 7 kondygnacji (VI piętro) budynku mieszkalnego i składa się z:
- pokoju o pow. 17,80 m2
- pokoju o pow. 11,40 m2
- pokoju o pow. 11,10 m2
- kuchni o pow. 7,20 m2
- przedpokoju o pow. 10,80 m2
- łazienki o pow. 2,90 m2
- WC o pow. 1,30 m2

Dodatkowo do lokalu przynależy piwn...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

595 000 zł

9 520 zł/m²

63 m² 3 pokoje

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Gaj, Orzechowa

Cena wywoławcza:

595 000 zł

9 520 zł/m²

63 m² 3 pokoje

- pokoju o pow. 17,80 m2
- pokoju o pow. 11,40 m2
- pokoju o pow. 11,10 m2
- kuchni o pow. 7,20 m2
- przedpokoju o pow. 10,80 m2
- łazienki o pow. 2,90 m2
- WC o pow. 1,30 m2

Dodatkowo do lokalu przynależy piwn...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Stargard, Gdyńska

Gmina - Miasto Stargard zaprasza do udziału w IV przetargu na zbycie:

lokalu mieszkalnego nr 2 o powierzchni użytkowej 48,00 m², położonego w budynku mieszkalnym przy ul. Gdyńskiej 26 klatka "A" w Stargardzie (obręb ewidencyjny nr 7) wraz ze sprzedażą w udziale 195/1000 części gruntu działki nr 108 o pow. 2264 m2, KW Nr SZ1T/00069312/4 oraz w udziale 195/1000 części prawa własności części budynku mieszkalnego i budynków niemieszkalnych posadowionych na tej działce. Dla lokalu mieszkalnego pro...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

238 950 zł

4 978 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Stargard
Przetarg na mieszkanie

Stargard, Gdyńska

Cena wywoławcza:

238 950 zł

4 978 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Stargard
Przetarg na mieszkanie

tucholski, gm. Kęsowo, Kęsowo, Szkolna

...odbędzie się 16 kwietnia 2026 r. o godzinie 10:00 w Urzędzie Gminy w Kęsowie przy ul. Głównej 11, biuro nr 18.
3. Obciążenie i zobowiązania nieruchomości: nieruchomość wolna od wszelkich obciążeń i zobowiązań.
4. Postąpienie: o wysokości postąpienia (nie mniej niż 1% ceny wywoławczej), decydują uczestnicy przetargu.
5. Warunki przetargu:
1) aby przystąpić do przetargu należy wnieść wadium w pieniądzu oraz okazać komisji przetargowej dowód wpłaty wadium. Wpłaty wadium z zaznaczeniem tytuł...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

139 968 zł

1 982 zł/m²

71 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kęsowo
Przetarg na mieszkanie

tucholski, gm. Kęsowo, Kęsowo, Szkolna

Cena wywoławcza:

139 968 zł

1 982 zł/m²

71 m² 2 pokoje

5. Warunki przetargu:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kęsowo
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Krzyki, Skarbowców

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8 w sali nr 215, o godz. 10:00 dnia 15 kwietnia 2026 r.
*** Wadium na w/w lokal uczestnik przetargu winien wpłacić najpóźniej do dnia 8 kwietnia 2026 r. na konto Gminy Wrocław- Bank PKO BP S.A.
nr 36 1020 5226 0000 6302 0417 7655. Datą dokonania wpłaty wadium jest data uznania rachunku bankowego Gminy.
*** Dowodem wniesienia wadium jest potwierdzenie z banku.
*** Pełną informację dotyczącą przetargu zawiera ogłosze...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

460 000 zł

5 724 zł/m²

80 m² 3 pokoje

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Krzyki, Skarbowców

Cena wywoławcza:

460 000 zł

5 724 zł/m²

80 m² 3 pokoje

*** Dowodem wniesienia wadium jest potwierdzenie z banku.
*** Pełną informację dotyczącą przetargu zawiera ogłosze...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na mieszkanie

Gdańsk, Aniołki, Daniela Chodowieckiego

PREZYDENT MIASTA GDAŃSKA
uprzejmie zaprasza do uczestnictwa w dniu 15 kwietnia 2026 r. w nieograniczonych przetargach ustnych (licytacjach) na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości stanowiących własność Gminy Miasta Gdańska:

Lokalizacja
Funkcja w MPZP

Gdańsk – Aniołki
ul. Daniela
Chodowieckiego 13
lokal nr 3
I piętro
MPZP: teren zabudowy
mieszkaniowo - usługowej

Pow.
lokalu

19,70 m2

Cena wywoławcza
nieruchomości
(cena brutto,
zawierająca 23%
podatek VAT)

300.0...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

300 000 zł

15 228 zł/m²

20 m² 1 pokój

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gdańsk
Przetarg na mieszkanie

Gdańsk, Aniołki, Daniela Chodowieckiego

Cena wywoławcza:

300 000 zł

15 228 zł/m²

20 m² 1 pokój

PREZYDENT MIASTA GDAŃSKA

Lokalizacja
Funkcja w MPZP

Gdańsk – Aniołki
ul. Daniela
Chodowieckiego 13
lokal nr 3
I piętro
MPZP: teren zabudowy
mieszkaniowo - usługowej

Pow.
lokalu

19,70 m2

Cena wywoławcza
nieruchomości
(cena brutto,
zawierająca 23%
podatek VAT)

300.0...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

ul. Stary Rynek Oliwski
16 lokal nr 6
II piętro
MPZP: teren zabudowy
usługowej, budynek
mieszkalny przy ul. Stary
Rynek Oliwski 16 uznany
za zgodny z planem.

Pow.
lokalu

41,14 m2

Cena wywoławcza
nieruc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

350 000 zł

8 508 zł/m²

41 m² 1 pokój

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gdańsk
Przetarg na mieszkanie

Gdańsk, Oliwa, Stary Rynek Oliwski

Cena wywoławcza:

350 000 zł

8 508 zł/m²

41 m² 1 pokój

PREZYDENT MIASTA GDAŃSKA

Lokalizacja
Funkcja w MPZP

Gdańsk – Oliwa
ul. Stary Rynek Oliwski
16 lokal nr 6
II piętro
MPZP: teren zabudowy
usługowej, budynek
mieszkalny przy ul. Stary
Rynek Oliwski 16 uznany
za zgodny z planem.

Pow.
lokalu

41,14 m2

Cena wywoławcza
nieruc...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gdańsk
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości