Przetarg na mieszkanie: Częstochowa, Broniewskiego
Cena wywoławcza:
150 000 zł
3 979 zł/m²
38 m²
2 pokoje
Organizator
przetargu:
Częstochowska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nasza Praca”
Pozostałe przetargi tego organizatora
Częstochowska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nasza Praca”
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-09-07
Zarząd Częstochowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
„Nasza Praca” w Częstochowie
Zawiadamia, że w dniu 07.09.2026r. (poniedziałek) o godz. 12:00 w biurze Spółdzielni przy ul. Okólnej 113a, pok.15 (sala konferencyjna) odbędzie się:
II PRZETARG NIEOGRANICZONY NA PIERWSZEŃSTWO USTANOWIENIA ODRĘBNEJ WŁASNOŚCI LOKALU MIESZKALNEGO
nr 30 w budynku przy ul. Broniewskiego 20 w Częstochowie, usytuowanego na IV piętrze, 2 pokoje z kuchnią, o pow. użytkowej 37,70 m2 z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym o pow. 4,43 m2.
Cena wywoławcza (3/4 wartości rynkowej mieszkania do przetargu) wynosi: 150 000 zł.
Wadium,...
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5040 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5040 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
Zobacz także:
Podobne licytacje komornicze:
Podobne licytacje komornicze:
Przetarg
to doskonała okazja do nabycia
mieszkania
poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze
zwiększonym
ryzykiem.