Przetargi: mieszkania

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Mysłowice, Górnicza

3. Lokal mieszkalny nr 9 położony w Mysłowicach przy ul. Górniczej 15

- cena wywoławcza: 72 000 zł, wadium: 7 200 zł, postąpienie: 1 000 zł,

- powierzchnia lokalu: 39,82 m² (pokój, kuchnia, łazienka z wc),

- wyposażenie w instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna, możliwość ogrzewania paliwem stałym lub energią elektryczną,

- pomieszczenie przynależne: piwnica - 3,88 m2 ,

- udział w nieruchomości wspólnej: 0,0115,

Dzielnica: Centrum Ilość kondygnacji nadziemnych: 4 Piętro: I...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

72 000 zł

1 846 zł/m²

39 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Mysłowice, Górnicza

Cena wywoławcza:

72 000 zł

1 846 zł/m²

39 m² 1 pokój

- pomieszczenie przynależne: piwnica - 3,88 m2 ,

- udział w nieruchomości wspólnej: 0,0115,

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Mysłowice, Górnicza

Lokal mieszkalny nr 7 położony w Mysłowicach przy ul. Górniczej 15

- cena wywoławcza: 67 000 zł, wadium: 6 700 zł, postąpienie: 1 000 zł,

- powierzchnia lokalu: 37,29 m² (pokój, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój),

- pomieszczenie przynależne: piwnica - 3,00 m2 i wc – 0,81 m2 ,

- udział w nieruchomości wspólnej: 0,0108,

Dzielnica: Centrum Ilość kondygnacji ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

67 000 zł

1 811 zł/m²

37 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Mysłowice, Górnicza

Cena wywoławcza:

67 000 zł

1 811 zł/m²

37 m² 1 pokój

- udział w nieruchomości wspólnej: 0,0108,

Dzielnica: Centrum Ilość kondygnacji ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Malbork, Mickiewicza

BURMISTRZ MIASTA MALBORKA
ogłasza w dniu 12 marca 2026 r. o godz. 10.00 pierwszy ustny przetarg nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości lokalowej, stanowiącej własność Miasta Malborka
1. Opis nieruchomości
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość lokalowa położona w budynku
przy ul. Mickiewicza 36/2, KW GD1M/00012971/3. Budynek, w którym znajduje się
nieruchomość lokalowa został wybudowany w 1935 r. Jest to budynek mieszkalny
wielorodzinny z usługami, 1-klatkowy, podpiwniczony, czterokond...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

518 479 zł

4 297 zł/m²

121 m² 5 pokoi

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Malbork
Przetarg na mieszkanie

Malbork, Mickiewicza

Cena wywoławcza:

518 479 zł

4 297 zł/m²

121 m² 5 pokoi

BURMISTRZ MIASTA MALBORKA
1. Opis nieruchomości
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Malbork
Przetarg na mieszkanie

lubelski, gm. Strzyżewice, Strzyżewice, Kościelna

...odbędzie się dnia 12 marca 2026 r. o godz. 13:00 w budynku Urzędu Gminy w Sieroszewicach, ul. Ostrowska 65, pok. Nr 7.

5. Cena wywoławcza zbywanego lokalu mieszkalnego wynosi – 36.200,00 zł brutto, co stanowi obniżenie o 50% wartości nieruchomości w I przetargu.

UWAGA!

Sprzedaż zwolniona od podatku VAT na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 10 ustawy o podatku od towarów i usług (t. j. Dz. U. z 2025 r. poz. 775).

6. Warunkiem do wzięcia udziału w przetargu jest wpłacenie w pieniądzu wad...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 200 zł

857 zł/m²

42 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Sieroszewice
Przetarg na mieszkanie

lubelski, gm. Strzyżewice, Strzyżewice, Kościelna

Cena wywoławcza:

36 200 zł

857 zł/m²

42 m²

UWAGA!

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Sieroszewice
Przetarg na mieszkanie

gołdapski, gm. Banie Mazurskie, Rogale

...odbędzie się w dniu 12.03.2026 r. o godz. 08:40 w siedzibie Urzędu Gminy
w Baniach Mazurskich przy ul. Konopnickiej 26 w sali nr SB ( parter).
Organizator przetargu zastrzega sobie prawo do zmiany miej sca przeprowadzenia przetargu.
Warunkiem udziału W przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu w wysokości
3 600,00 zł na konto Gminy Banie Mazurskie prowadzone przez Bank Spółdzielczy w
Węgorzewie o. Banie Mazurskie, nr 57 9348 0000 0680 0101 2000 0160 w terminie do dnia
09 marca 2026 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 000 zł

810 zł/m²

45 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Banie Mazurskiev
Przetarg na mieszkanie

gołdapski, gm. Banie Mazurskie, Rogale

Cena wywoławcza:

36 000 zł

810 zł/m²

45 m² 1 pokój

09 marca 2026 ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Banie Mazurskiev
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Plac Grunwaldzki, Grunwaldzka

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8 w sali nr 215, o godz. 10:00 dnia 11 marca 2026 r.
*** Wadium na w/w lokal uczestnik przetargu winien wpłacić najpóźniej do dnia 4 marca 2026 r. na konto Gminy Wrocław- Bank PKO BP S.A. nr 36 1020 5226 0000 6302 0417 7655. Datą dokonania wpłaty wadium jest data uznania rachunku bankowego Gminy.
*** Dowodem wniesienia wadium jest potwierdzenie z banku.
*** Pełną informację dotyczącą przetargu zawiera ogłoszenie wywi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

873 000 zł

9 817 zł/m²

89 m² 3 pokoje

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Plac Grunwaldzki, Grunwaldzka

Cena wywoławcza:

873 000 zł

9 817 zł/m²

89 m² 3 pokoje

*** Dowodem wniesienia wadium jest potwierdzenie z banku.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Plac Grunwaldzki, Stanisława Dubois

*** Dowodem wniesienia wadium jest potwierdzenie z banku.
*** Pełną informację dotyczącą przetargu zawiera ogłoszenie wyw...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

610 000 zł

9 979 zł/m²

61 m² 3 pokoje

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Plac Grunwaldzki, Stanisława Dubois

Cena wywoławcza:

610 000 zł

9 979 zł/m²

61 m² 3 pokoje

*** Dowodem wniesienia wadium jest potwierdzenie z banku.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Plac Grunwaldzki, Kluczborska

*** Dowodem wniesienia wadium jest potwierdzenie z banku.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

845 100 zł

8 055 zł/m²

105 m² 3 pokoje

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Plac Grunwaldzki, Kluczborska

Cena wywoławcza:

845 100 zł

8 055 zł/m²

105 m² 3 pokoje

*** Dowodem wniesienia wadium jest potwierdzenie z banku.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na mieszkanie

Białystok, Centrum, Lipowa

Prezydent Miasta Białegostoku ogłasza: Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż gminnej nieruchomości:

1. Rodzaj nieruchomości: lokal mieszkalny.

1.1 Położenie i opis: lokal mieszkalny nr 10, stanowiący własność Gminy Białystok, położony przy ul. Lipowej 37 w Białymstoku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz 2 przedpokoi o pow. użytkowej 51,56 m2, położony na II piętrze budynku, zbywany wraz ze sprzedażą udziału w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oznac...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

484 100 zł

9 389 zł/m²

52 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Białystok
Przetarg na mieszkanie

Białystok, Centrum, Lipowa

Cena wywoławcza:

484 100 zł

9 389 zł/m²

52 m² 2 pokoje

1. Rodzaj nieruchomości: lokal mieszkalny.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Białystok
Przetarg na mieszkanie

Białystok, Centrum, Lipowa

1. Rodzaj nieruchomości: lokal mieszkalny.

1.1 Położenie i opis: lokal mieszkalny nr 33, stanowiący własność Gminy Białystok, położony przy ul. Lipowej 37 w Białymstoku, składający się z 2 pokoi, łazienki z WC oraz przedpokoju z aneksem kuchennym o pow. użytkowej 21,34 m2, położony
na poddaszu budynku, zbywany wraz ze sprzedażą udziału w nieruchomości wspólnej, którą sta...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

192 100 zł

9 002 zł/m²

21 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Białystok
Przetarg na mieszkanie

Białystok, Centrum, Lipowa

Cena wywoławcza:

192 100 zł

9 002 zł/m²

21 m² 2 pokoje

1. Rodzaj nieruchomości: lokal mieszkalny.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Białystok
Przetarg na mieszkanie

Oława, Bolesława Chrobrego

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego w Oławie, Pl.Zamkowy 15 w sali nr 29 ( II piętro) w dniu 11 marca 2026r. o godz. 10.00 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

178 000 zł

6 820 zł/m²

26 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Oławie
Przetarg na mieszkanie

Oława, Bolesława Chrobrego

Cena wywoławcza:

178 000 zł

6 820 zł/m²

26 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Oławie
Przetarg na mieszkanie

Oława, Rybacka

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego w Oławie, Pl.Zamkowy 15 w sali nr 29 ( II piętro) w dniu 11 marca 2026r. o godz. 11.00...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

223 000 zł

3 413 zł/m²

65 m² 3 pokoje

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Oławie
Przetarg na mieszkanie

Oława, Rybacka

Cena wywoławcza:

223 000 zł

3 413 zł/m²

65 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Oławie
Przetarg na mieszkanie

Oława, Lipowa

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego w Oławie, Pl.Zamkowy 15 w sali nr 29 ( II piętro) w dniu 11 marca 2026r. o godz. 12.00...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

390 000 zł

3 590 zł/m²

109 m² 5 pokoi

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Oławie
Przetarg na mieszkanie

Oława, Lipowa

Cena wywoławcza:

390 000 zł

3 590 zł/m²

109 m² 5 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Oławie
Przetarg na mieszkanie

Opole, Ozimska

...odbędzie się w dniu 11 marca 2026r. o godz. 10.30 w Urzędzie Miasta Opola – sala konferencyjna nr 203, Rynek 1A, Opole.

Pełną treść ogłoszenia o przetargu zamieszczono na tablicy ogłoszeń UM Opola (Plac Wolności 7-8, korytarz, obok pok. 103), oraz na stronie internetowej UM Opola, Biuletynu Informacji Publicznej www.bip.um.opole.pl.

INFORMACJE DODATKOWE: Urząd Miasta Opola (Plac Wolności 7-8), Wydział Gospodarki Nieruchomościami, pok. 103 i 104, tel. 77/4511832 lub 77/4511843 w dniach ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

5 343 zł/m²

43 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Opole
Przetarg na mieszkanie

Opole, Ozimska

Cena wywoławcza:

230 000 zł

5 343 zł/m²

43 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Opole
Przetarg na mieszkanie

Opole, 1 Maja

...odbędzie się w dniu 11 marca 2026r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miasta Opola – sala konferencyjna nr 203, Rynek 1A, Opole.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

370 000 zł

7 028 zł/m²

53 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Opole
Przetarg na mieszkanie

Opole, 1 Maja

Cena wywoławcza:

370 000 zł

7 028 zł/m²

53 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Opole
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości