Licytacje komornicze: mieszkania gm. Kołbaskowo

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza mieszkania

policki, gm. Kołbaskowo, Przecław

...pierwsza licytacja

nieruchomości położonej przy Przecław 93d 72-005 Przecław, dla której Sąd Rejonowy Szczecin - Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie XI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Policach (adres: ul. ul.Korczaka Janusza 13/15, Police, 72-010 Police) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem niniejszego protokołu opisu i oszacowania jest nieruchomość lokalowa, położona w Przecławiu nr 93D o powierzchni użytkowej 57,50 m2. Budynek mieszkal...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

201 825 zł

3 510 zł/m²

58 m² 2 pokoje

Termin: 2022-07-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

policki, gm. Kołbaskowo, Przecław

Cena wywoławcza:

201 825 zł

3 510 zł/m²

58 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-07-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

policki, gm. Kołbaskowo, Przecław

...pierwsza licytacja

lokalu mieszkalnego położonego przy Przecław 4, 72-005 Przecław, dla którego Sąd Rejonowy Szczecin - Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie XI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Policach (adres: ul. ul.Korczaka Janusza 13/15, Police, 72-010 Police) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 29,80 m2, znajdujący się na parterze parterowego budynku mieszkalnego położonego w Prz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

60 300 zł

2 023 zł/m²

30 m² 2 pokoje

Termin: 2022-06-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

policki, gm. Kołbaskowo, Przecław

Cena wywoławcza:

60 300 zł

2 023 zł/m²

30 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-06-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości