Przetargi: mieszkania dolnośląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, 1 Maja

...odbędzie się w dniu 15 stycznia 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra
przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.
ul. 1 Maja 28
Lokal mieszkalny nr 4A o ogólnej powierzchni wynoszącej 43,18 m2
składający się z pokoju, kuchni,
łazienki, spiżarki. WC na klatce schodowej w częściach wspólnych. Lokal położony jest na II piętrze
budynku (III kondygnacja nadziemna).
Udział w elementach wspólnych budynku i prawie własności gruntu wynosi 2,41%.
Nieruchomość gru...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

466 000 zł

10 792 zł/m²

43 m² 1 pokój

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, 1 Maja

Cena wywoławcza:

466 000 zł

10 792 zł/m²

43 m² 1 pokój

...odbędzie się w dniu 15 stycznia 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra
przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.
ul. 1 Maja 28
składający się z pokoju, kuchni,
budynku (III kondygnacja nadziemna).
Nieruchomość gru...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Plac Grunwaldzki, Pomorska

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8 w sali nr 215, o godz. 12:00 dnia 15 stycznia 2026 r.
*** Wadium na w/w lokal uczestnik przetargu winien wpłacić najpóźniej do dnia 8 stycznia 2026 r. na konto Gminy Wrocław- Bank PKO BP S.A. nr 36 1020 5226 0000 6302 0417 7655. Datą dokonania wpłaty wadium jest data uznania rachunku bankowego Gminy.
*** Dowodem wniesienia wadium jest potwierdzenie z banku.
*** Pełną informację dotyczącą przetargu zawiera ogłoszen...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 145 000 zł

10 130 zł/m²

113 m² 4 pokoje

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Plac Grunwaldzki, Pomorska

Cena wywoławcza:

1 145 000 zł

10 130 zł/m²

113 m² 4 pokoje

*** Dowodem wniesienia wadium jest potwierdzenie z banku.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na mieszkanie

Świdnica, Kotlarska

...odbędzie się w dniu 15-01-2026 r. w Sali 104, I piętro, Urząd Miejski w Świdnicy przy ulicy Armii Krajowej 49 o godzinie 10:00
Wadium w ww. wysokości winno być wniesione w pieniądzu do dnia 09.01.2026 r. na rachunek Urzędu Miejskiego w Banku PEKAO S.A I O/Świdnica 96 1240 1978 1111 0010 0166 5724. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek Urzędu Miejskiego.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

2 845 zł/m²

53 m² 1 pokój

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świdnicy
Przetarg na mieszkanie

Świdnica, Kotlarska

Cena wywoławcza:

150 000 zł

2 845 zł/m²

53 m² 1 pokój

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świdnicy
Przetarg na mieszkanie

Świdnica, Wrocławska

...odbędzie się w dniu 15-01-2026 r. w Sali 104, I piętro, Urząd Miejski w Świdnicy przy ulicy Armii Krajowej 49 o godzinie 11:00

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

220 000 zł

3 126 zł/m²

70 m² 2 pokoje

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świdnicy
Przetarg na mieszkanie

Świdnica, Wrocławska

Cena wywoławcza:

220 000 zł

3 126 zł/m²

70 m² 2 pokoje

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świdnicy
Przetarg na mieszkanie

Świdnica, pl. Grunwaldzki

...odbędzie się w dniu 15-01-2026 r. w Sali 104, I piętro, Urząd Miejski w Świdnicy przy ulicy Armii Krajowej 49 o godzinie 12:00

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

400 000 zł

1 969 zł/m²

203 m² 5 pokoi

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świdnicy
Przetarg na mieszkanie

Świdnica, pl. Grunwaldzki

Cena wywoławcza:

400 000 zł

1 969 zł/m²

203 m² 5 pokoi

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świdnicy
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, Bankowa

PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY OGŁASZA
PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
na sprzedaż lokali położonych w Jeleniej Górze wraz
ze sprzedażą związanych z tymi lokalami udziałów w gruncie,
które odbędą się w dniu 15 stycznia 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra
przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.I przetarg ustny nieograniczony:
1). ul. Bankowa 24
Lokal mieszkalny nr 5 o ogólnej powierzchni wynoszącej 36,40 m2
składający się z 2 pokoi, przedpokoju
z an...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 000 zł

4 681 zł/m²

30 m² 2 pokoje

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, Bankowa

Cena wywoławcza:

140 000 zł

4 681 zł/m²

30 m² 2 pokoje

PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY OGŁASZA
PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
na sprzedaż lokali położonych w Jeleniej Górze wraz
ze sprzedażą związanych z tymi lokalami udziałów w gruncie,
które odbędą się w dniu 15 stycznia 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra
1). ul. Bankowa 24
składający się z 2 pokoi, przedpokoju
z an...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, Jasna

PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY OGŁASZA
PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
na sprzedaż lokali położonych w Jeleniej Górze wraz
ze sprzedażą związanych z tymi lokalami udziałów w gruncie,
które odbędą się w dniu 15 stycznia 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra
przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.

III przetargi ustne nieograniczone:
2). ul. Jasna 4
Lokal mieszkalny nr 3 o ogólnej powierzchni wynoszącej 48,00 m2
składający się z 2 pokoi, kuchni, łazie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

225 000 zł

4 913 zł/m²

46 m² 2 pokoje

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, Jasna

Cena wywoławcza:

225 000 zł

4 913 zł/m²

46 m² 2 pokoje

PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY OGŁASZA
PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
na sprzedaż lokali położonych w Jeleniej Górze wraz
ze sprzedażą związanych z tymi lokalami udziałów w gruncie,
które odbędą się w dniu 15 stycznia 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra
przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.

III przetargi ustne nieograniczone:
2). ul. Jasna 4
składający się z 2 pokoi, kuchni, łazie...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój, Wolności

PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY OGŁASZA
PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
na sprzedaż lokali położonych w Jeleniej Górze wraz
ze sprzedażą związanych z tymi lokalami udziałów w gruncie,
które odbędą się w dniu 15 stycznia 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra
przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.

III przetarg ustny nieograniczony:
3). ul. Wolności 253
Lokal mieszkalny nr 4 o ogólnej powierzchni wynoszącej 66,72 m2
składający się z 2 pokoi, kuchni, ła...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

1 799 zł/m²

67 m² 2 pokoje

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój, Wolności

Cena wywoławcza:

120 000 zł

1 799 zł/m²

67 m² 2 pokoje

PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY OGŁASZA
PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
na sprzedaż lokali położonych w Jeleniej Górze wraz
ze sprzedażą związanych z tymi lokalami udziałów w gruncie,
które odbędą się w dniu 15 stycznia 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra
przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.

III przetarg ustny nieograniczony:
3). ul. Wolności 253
składający się z 2 pokoi, kuchni, ła...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, Zjednoczenia Narodowego

PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY OGŁASZA
PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
na sprzedaż lokali położonych w Jeleniej Górze wraz
ze sprzedażą związanych z tymi lokalami udziałów w gruncie,
które odbędą się w dniu 15 stycznia 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra
przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.

III przetarg ustny nieograniczony:
4). ul. Zjednoczenia Narodowego 36
Lokal mieszkalny nr 3 o ogólnej powierzchni wynoszącej 91,13 m2
składający się z 5 pok...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

300 000 zł

3 527 zł/m²

85 m² 5 pokoi

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, Zjednoczenia Narodowego

Cena wywoławcza:

300 000 zł

3 527 zł/m²

85 m² 5 pokoi

PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY OGŁASZA
PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
na sprzedaż lokali położonych w Jeleniej Górze wraz
ze sprzedażą związanych z tymi lokalami udziałów w gruncie,
które odbędą się w dniu 15 stycznia 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra
przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.

III przetarg ustny nieograniczony:
4). ul. Zjednoczenia Narodowego 36
składający się z 5 pok...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, Wojska Polskiego

PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY OGŁASZA
PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
na sprzedaż lokali położonych w Jeleniej Górze wraz
ze sprzedażą związanych z tymi lokalami udziałów w gruncie,
które odbędą się w dniu 15 stycznia 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra
przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.

III przetarg ustny nieograniczony:
5). ul. Wojska Polskiego 44
Lokal mieszkalny nr 24 o ogólnej powierzchni wynoszącej 46,90 m2
składający się z pokoju, ku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

160 000 zł

4 061 zł/m²

39 m² 2 pokoje

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, Wojska Polskiego

Cena wywoławcza:

160 000 zł

4 061 zł/m²

39 m² 2 pokoje

PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY OGŁASZA
PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
na sprzedaż lokali położonych w Jeleniej Górze wraz
ze sprzedażą związanych z tymi lokalami udziałów w gruncie,
które odbędą się w dniu 15 stycznia 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra
przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.

III przetarg ustny nieograniczony:
5). ul. Wojska Polskiego 44
składający się z pokoju, ku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na mieszkanie

Bielawa, 3 Maja

...odbędzie się w dniu 15 stycznia 2026 r. o godz. 10:00 w Urzędzie Miejskim
w Bielawie, sala narad nr 21 /II piętro/.
Warunki ogólne:
1. Nieruchomość jest wolna od długów i obciążeń.
2. Wadium w wysokości 20 % ceny wywoławczej należy wnieść przelewem środków pieniężnych
na rachunek Gminy Bielawa: Santander Bank Polska S. A O/Bielawa 85 1090 2284 0000 0005
8600 0065 najpóźniej w dniu 9 stycznia 2026 r. Za datę wniesienia wadium uważa się datę
wpływu środków pieniężnych na rachunek Gminy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

3 154 zł/m²

32 m² 1 pokój

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bielawa
Przetarg na mieszkanie

Bielawa, 3 Maja

Cena wywoławcza:

100 000 zł

3 154 zł/m²

32 m² 1 pokój

w Bielawie, sala narad nr 21 /II piętro/.
Warunki ogólne:
1. Nieruchomość jest wolna od długów i obciążeń.
wpływu środków pieniężnych na rachunek Gminy...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bielawa
Przetarg na mieszkanie

Dzierżoniów, Gen. Andersa

...odbędzie się w biurze syndyka w terminie 1 dnia od upływu terminu na składanie ofert. O wyniku przetargu syndyk poinformuje Oferentów w terminie 7 dni od dnia wyboru wygrywającej oferty, za pomocą środków porozumiewania się na odległość z uwzględnieniem podanej w ofercie formy kontaktu.

Oferenci, którzy zamierzają wziąć udział w przetargu winny uiścić wadium w kwocie:

41 200,00 zł na rachunek bankowy syndyka o numerze:

63 1140 2004 0000 3102 8177 4868

z opisem w tytule „Wadium – ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

412 000 zł

3 949 zł/m²

104 m² 3 pokoje

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Dzierżoniów, Gen. Andersa

Cena wywoławcza:

412 000 zł

3 949 zł/m²

104 m² 3 pokoje

41 200,00 zł na rachunek bankowy syndyka o numerze:

63 1140 2004 0000 3102 8177 4868

z opisem w tytule „Wadium – ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

oleśnicki, gm. Oleśnica, Krzeczyn

...odbędzie się w dniu 15 stycznia 2026 r .:
o godz. 10:00 w Urzędzie Gminy Dobroszyce, Rynek 16, pokój nr 14 (sala
narad), I p....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 000 zł

1 324 zł/m²

48 m² 1 pokój

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dobroszyce
Przetarg na mieszkanie

oleśnicki, gm. Oleśnica, Krzeczyn

Cena wywoławcza:

63 000 zł

1 324 zł/m²

48 m² 1 pokój

...odbędzie się w dniu 15 stycznia 2026 r .:
narad), I p....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dobroszyce
Przetarg na mieszkanie

Sobótka, Romana Zmorskiego

...odbędzie się w dniu 15 stycznia 2026 r. o godzinie 10.00 w sali narad (I piętro) w
Urzędzie Gminy w Mietkowie, ul. Kolejowa 35....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

285 000 zł

4 892 zł/m²

58 m² 2 pokoje

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Mietków
Przetarg na mieszkanie

Sobótka, Romana Zmorskiego

Cena wywoławcza:

285 000 zł

4 892 zł/m²

58 m² 2 pokoje

Urzędzie Gminy w Mietkowie, ul. Kolejowa 35....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Mietków
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Armii Krajowej

...odbędzie się w dniu 14.01.2026 r. w Urzędzie Miejskim w Wałbrzychu, ul. Kopernika 2, sala nr 107 o godz. 9:00.

Lokal można obejrzeć w terminie uzgodnionym z pracownikiem MZB BOK Stary Zdrój w Wałbrzychu ul. 11 Listopada 48, tel. 74 847 88 16.

Uczestnicy przetargu zobowiązani są posiadać w dniu przetargu :

*** ważny dokument tożsamości ze zdjęciem ( dowód osobisty, paszport);
*** w przypadku osób fizycznych zamierzających nabyć nieruchomość w związku z prowadzoną działalnością go...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 000 zł

2 615 zł/m²

29 m² 1 pokój

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wałbrzychu
Przetarg na mieszkanie

Wałbrzych, Armii Krajowej

Cena wywoławcza:

75 000 zł

2 615 zł/m²

29 m² 1 pokój