Prezydenta Miasta Bolesławiec

z dnia 02 marca 2026 r.

w sprawie II przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 2 w budynku przy

ul. Dolne Młyny Nr 49 w Bolesławcu wraz ze sprzedażą udziału w częściach wspólnych budynku, jego urządzeniach oraz w prawie własności działki gruntu

Przedmiot sprzedaży

Lokal mieszkalny nr 2, położony w budynku Nr 49 przy ul. Dolne Młyny w Bolesławcu

Nr działki

193/11

Powierzchnia działki ( ha )

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

310 500 zł

4 136 zł/m²

75 m² 5 pokoi

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bolesławiec, pow. bolesławiecki, woj. dolnośląskie
Przetarg na mieszkanie

Bolesławiec, Dolne Młyny

Cena wywoławcza:

310 500 zł

4 136 zł/m²

75 m² 5 pokoi

Wyciąg z ogłoszenia

Prezydenta Miasta Bolesławiec

z dnia 02 marca 2026 r.

Przedmiot sprzedaży

Nr działki

193/11

Powierzchnia działki ( ha )

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Przetarg na mieszkanie

Szczawno-Zdrój, Henryka Sienkiewicza

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

BURMISTRZ SZCZAWNA-ZDROJU

na podstawie art. 39 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U.

z 2024 r. poz. 1145 ze zm.), Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (t.j. Dz. U. z 2021 r., poz.2213 ze zm.), oraz Zarządzenia nr 6/2026 Burmistrza Szczawna – Zdroju z dnia 26 stycznia 2...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

1 905 zł/m²

63 m² 3 pokoje

Termin: 2026-04-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczawno-Zdrój
Przetarg na mieszkanie

Szczawno-Zdrój, Henryka Sienkiewicza

Cena wywoławcza:

120 000 zł

1 905 zł/m²

63 m² 3 pokoje

BURMISTRZ SZCZAWNA-ZDROJU

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczawno-Zdrój
Przetarg na mieszkanie

wrocławski, gm. Kąty Wrocławskie, Smolec, Wrzosowa

SYNDYK

SPRZEDA MIESZKANIE

w Smolcu przy ul. Wrzosowej ***

67,70 m2, w tym antresola 18,8 m2

Księga wieczysta ***

Cena 599.000,00 zł

► Warunkiem przystąpienia do konkursu ofert jest złożenie zgodnej z Regulaminem oferty w terminie 13.04.2026 r. ► Otwarcie ofert w Kancelarii Syndyka Adama Ciesielczuka we Wrocławiu, ul. Szczęśliwa 38a/2 w dniu 15.04.2026 r. ► Więcej informacji: tel. 503-509-165 lub e-mail: biuro@syndykwroclaw.com.pl

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

599 000 zł

8 809 zł/m²

68 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-13

Organizator przetargu:
Syndyk Adam Ciesielczuk
Przetarg na mieszkanie

wrocławski, gm. Kąty Wrocławskie, Smolec, Wrzosowa

Cena wywoławcza:

599 000 zł

8 809 zł/m²

68 m² 2 pokoje

SYNDYK

SPRZEDA MIESZKANIE

w Smolcu przy ul. Wrzosowej ***

67,70 m2, w tym antresola 18,8 m2

Księga wieczysta ***

Cena 599.000,00 zł

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-13

Organizator przetargu:
Syndyk Adam Ciesielczuk
Przetarg na mieszkanie

złotoryjski, gm. Świerzawa, Nowy Kościół, Jeleniogórska

...odbędzie się w dniu
10 kwietnia 2026 r. o godz. 9.30 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Świerzawie przy Placu Wolności
60, w sali konferęncyjnej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 000 zł

368 zł/m²

41 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Świerzawa
Przetarg na mieszkanie

złotoryjski, gm. Świerzawa, Nowy Kościół, Jeleniogórska

Cena wywoławcza:

15 000 zł

368 zł/m²

41 m²

...odbędzie się w dniu
60, w sali konferęncyjnej....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Świerzawa
Przetarg na mieszkanie

Świerzawa, Złotoryjska

...odbędzie się w dniu
10 kwietnia 2026 r. o godz. 9.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Świerzawie przy Placu Wolności
60, w sali konferencyjnej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 000 zł

1 048 zł/m²

72 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Świerzawa
Przetarg na mieszkanie

Świerzawa, Złotoryjska

Cena wywoławcza:

75 000 zł

1 048 zł/m²

72 m² 2 pokoje

...odbędzie się w dniu
60, w sali konferencyjnej....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Świerzawa
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, 1 Maja

...odbędzie się w dniu 9 kwietnia 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra
przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.
ul. 1 Maja 28
Lokal mieszkalny nr 4A o ogólnej powierzchni wynoszącej 43,18 m2
składający się z 1 pokoju, kuchni,
łazienki i spiżarki. Wc na klatce schodowej w częściach wspólnych. Lokal położony jest na II piętrze
budynku (III kondygnacja nadziemna).
Udział w elementach wspólnych budynku i prawie własności gruntu wynosi 2,41%.
Nieruchomość g...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

466 000 zł

10 792 zł/m²

43 m² 1 pokój

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, 1 Maja

Cena wywoławcza:

466 000 zł

10 792 zł/m²

43 m² 1 pokój

...odbędzie się w dniu 9 kwietnia 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra
przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.
ul. 1 Maja 28
składający się z 1 pokoju, kuchni,
budynku (III kondygnacja nadziemna).
Nieruchomość g...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Leśnica, Wolska

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy arg 1-8 w sali nr 215, o godz. 12:00 dnia 9 kwietnia 2026 r.
*** Wadium na w/w lokal uczestnik przetargu winien wpłacić najpóźniej do dnia 2 kwietnia 2026 r. na konto Gminy Wrocław- Bank PKO BP S.A. nr 36 1020 5226 0000 6302 0417 7655. Datą dokonania wpłaty wadium jest data uznania rachunku bankowego Gminy.
*** Dowodem wniesienia wadium jest potwierdzenie z banku.
*** Pełną informację dotyczącą przetargu zawiera ogłoszenie ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

517 500 zł

6 017 zł/m²

86 m² 3 pokoje

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Leśnica, Wolska

Cena wywoławcza:

517 500 zł

6 017 zł/m²

86 m² 3 pokoje

*** Dowodem wniesienia wadium jest potwierdzenie z banku.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Południe, generała Jana Henryka Dąbrowskiego

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8 w sali nr 215, o godz. 12:00 dnia 9 kwietnia 2026 r.
*** Dowodem wniesienia wadium jest potwierdzenie z banku.
*** Pełną informację dotyczącą przetargu zawiera ogłoszeni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

702 000 zł

7 000 zł/m²

100 m² 3 pokoje

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Południe, generała Jana Henryka Dąbrowskiego

Cena wywoławcza:

702 000 zł

7 000 zł/m²

100 m² 3 pokoje

*** Dowodem wniesienia wadium jest potwierdzenie z banku.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Różanka, Na Polance

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 25 usytuowanego na IV piętrze (poddaszu) budynku mieszkalnego o łącznej powierzchni 30,95m2, na co składa się:
• pokój o pow. 17,93 m2
• kuchnia o pow. 6,19 m2
• przedpokój o pow. 4,41 m2
• łazienka o pow. 2,42 m2
Dodatkowo do lokalu przynależy piwnica o pow. 7,28 m2.

Lokal wymaga kapitalnego remontu, włącznie z instalacjami wewnętrznymi. Stolarka okienna drewniana i PCV...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

302 000 zł

9 758 zł/m²

31 m² 1 pokój

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Różanka, Na Polance

Cena wywoławcza:

302 000 zł

9 758 zł/m²

31 m² 1 pokój

• pokój o pow. 17,93 m2
• kuchnia o pow. 6,19 m2
• przedpokój o pow. 4,41 m2
• łazienka o pow. 2,42 m2
Dodatkowo do lokalu przynależy piwnica o pow. 7,28 m2.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Różanka, Na Polance

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 27 usytuowanego na parterze budynku mieszkalnego o łącznej powierzchni 47,57 m2, na co składa się:
• pokój o pow. 17,48 m2
• pokój o pow. 13,09 m2
• kuchnia o pow. 8,87 m2
• przedpokój o pow. 4,02 m2
• łazienka o pow. 4,11 m2

Dodatkowo do lokalu przynależy piwnica o pow. 7,15 m2.

Lokal wymaga kapitalnego remontu, włącznie z instalacjami wewnętrznymi. Stolarka okienna ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

398 000 zł

8 367 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Różanka, Na Polance

Cena wywoławcza:

398 000 zł

8 367 zł/m²

48 m² 2 pokoje

• pokój o pow. 17,48 m2
• pokój o pow. 13,09 m2
• kuchnia o pow. 8,87 m2
• przedpokój o pow. 4,02 m2
• łazienka o pow. 4,11 m2

Dodatkowo do lokalu przynależy piwnica o pow. 7,15 m2.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój, Pułaskiego

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
Drugi konkurs ofert na zakup lokalu mieszkalnego – Jelenia Góra
Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym ***. – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w Sądzie Rejonowym w Jeleniej Górze V Wydziale Gospodarczym pod sygn. akt JG1J/GUp-s/191/2024, ogłasza drugi konkurs ofert na zakup prawa własności lokalu mieszkalnego nr *** mieszczącego s...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

495 635 zł

3 755 zł/m²

132 m² 4 pokoje

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój, Pułaskiego

Cena wywoławcza:

495 635 zł

3 755 zł/m²

132 m² 4 pokoje

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój, Pułaskiego

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym ***– osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w Sądzie Rejonowym w Jeleniej Górze V Wydziale Gospodarczym pod sygn. akt JG1J/GUp-s/191/2024, ogłasza drugi konkurs ofert na zakup prawa własności lokalu mieszkalnego nr ***mieszczącego się ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

403 155 zł

3 768 zł/m²

107 m² 4 pokoje

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój, Pułaskiego

Cena wywoławcza:

403 155 zł

3 768 zł/m²

107 m² 4 pokoje

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

zgorzelecki, gm. Bogatynia, Działoszyn

OPIS OFERTY

Piąty konkurs ofert na zakup lokalu mieszkalnego – Działoszyn

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym *** – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w Sądzie Rejonowym w Jeleniej Górze V Wydziale Gospodarczym pod sygn. akt JG1J/GUp-s/2/2025, ogłasza piąty konkurs ofert na zakup prawa własności nieruchomości lokalowej, stanowiącej lokal mieszkalny nr ***o pow. użytkowej 57,20 m2 wraz z udziałem w wysokości 8/100 w nieruchomości wspólnej, ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

70 000 zł

1 228 zł/m²

57 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

zgorzelecki, gm. Bogatynia, Działoszyn

Cena wywoławcza:

70 000 zł

1 228 zł/m²

57 m² 2 pokoje

OPIS OFERTY

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Plac Grunwaldzki, Trzebnicka

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8 w sali nr 215, o godz. 10:00 dnia 7 kwietnia 2026 r.
*** Wadium na w/w lokal uczestnik przetargu winien wpłacić najpóźniej do dnia 31 marca 2026 r. na konto Gminy Wrocław- Bank PKO BP S.A. nr 36 1020 5226 0000 6302 0417 7655. Datą dokonania wpłaty wadium jest data uznania rachunku bankowego Gminy.
*** Dowodem wniesienia wadium jest potwierdzenie z banku.
*** Pełną informację dotyczącą przetargu zawiera ogłoszenie w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

675 000 zł

8 262 zł/m²

82 m² 3 pokoje

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Plac Grunwaldzki, Trzebnicka

Cena wywoławcza:

675 000 zł

8 262 zł/m²

82 m² 3 pokoje

*** Dowodem wniesienia wadium jest potwierdzenie z banku.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Plac Grunwaldzki, Trzebnicka

*** Dowodem wniesienia wadium jest potwierdzenie z banku.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

760 500 zł

8 590 zł/m²

89 m² 3 pokoje

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Plac Grunwaldzki, Trzebnicka

Cena wywoławcza:

760 500 zł

8 590 zł/m²

89 m² 3 pokoje

*** Dowodem wniesienia wadium jest potwierdzenie z banku.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości