Przetargi i licytacje: mieszkania Ząbki

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza mieszkania

Ząbki, Skrajna

...druga licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika*** z o.o. , położonego przy ul. Skrajna ***, 05-091 Ząbki , dla którego Sąd Rejonowy w Wołominie Wydział IV Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość (prawo własności do lokalu mieszkalnego). Pow. użytkowa lokalu wynosi 156,33m2. W skład lokalu wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, jadalnia, 2 łazienki, 2 garderoby, 2 szt. komunikacji. Wielkość udziału w ni...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

301 333,33 zł

1 928 zł/m²

156 m² 3 pokoje

Termin: 2021-10-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Ząbki, Skrajna

Cena wywoławcza:

301 333,33 zł

1 928 zł/m²

156 m² 3 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-10-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Ząbki, Piłsudskiego

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika*** położonego przy ul. Piłsudskiego ***, 05-091 Ząbki, dla którego Sąd Rejonowy w Wołominie Wydział IV Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny (prawo własności do lokalu mieszkalnego wraz z udziałem związanym z własnością lokalu 7281/1709843) położony w budynku mieszkalnym wielorodzinnym, usytuowany na 1 kondygnacji budynku mieszkalnego i sklada się z następujących pomieszc...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

214 500 zł

2 946 zł/m²

73 m² 3 pokoje

Termin: 2021-10-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Ząbki, Piłsudskiego

Cena wywoławcza:

214 500 zł

2 946 zł/m²

73 m² 3 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-10-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Ząbki, Skrajna

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika*** z siedzibą w Oradei (Rumunia), położonego przy ul. Skrajna ***, 05-091 Ząbki, dla którego Sąd Rejonowy w Wołominie Wydział IV Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 89,17m2. W skład lokalu wchodzą: pokój-4szt., kuchnia-1szt., łazienka-1szt., komunikacja-1szt., hall-1szt. Wielkość udziału w nieruchomośc...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

322 500 zł

3 617 zł/m²

89 m² 4 pokoje

Termin: 2021-10-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Ząbki, Skrajna

Cena wywoławcza:

322 500 zł

3 617 zł/m²

89 m² 4 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-10-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Ząbki

Syndyk masy upadłości *** prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą: *** *** w upadłości z siedzibą w Zielonce (05-220 Zielonka), ul. Poniatowskiego nr 63H, NIP 1250013866, REGON 012618937, sygn. akt XIX GUp 665/19 sprzeda w trybie z wolnej ręki prawo własności lokalu mieszkalnego nr 9 o powierzchni 145,38 m2 położonego przy ul. Skrajnej 32D w Ząbkach, dla którego Sąd Rejonowy w Wołominie, IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze *** wraz z udziałem w części 14538/13...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

440 000 zł

3 034 zł/m²

145 m² 4 pokoje

Termin: 2021-10-05

Organizator przetargu:
Syndyk GAWEŁ JAROSIŃSKI
Przetarg na mieszkanie

Ząbki

Cena wywoławcza:

440 000 zł

3 034 zł/m²

145 m² 4 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-10-05

Organizator przetargu:
Syndyk GAWEŁ JAROSIŃSKI
Przetarg na mieszkanie

Ząbki, Powstańców

Syndyk *** w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przed Sądem Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, sygn. akt XIX GUp 1247/20, zaprasza do składania ofert na sprzedaż prawa własności udziału 93408000 /1046169600000, stanowiącego drogę wewnętrzną, w nieruchomości położonej w Ząbkach, ul. Powstańców 60, opisanej w księdze wieczystej KW ***.
Cena wywoławcza wynosi 100,00 zł brutto (słownie: sto 00/100 złotych). Sprzedaż...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 zł

3,00 zł/m²

40 m² 2 pokoje

Termin: 2021-10-05

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Ząbki, Powstańców

Cena wywoławcza:

100 zł

3,00 zł/m²

40 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-10-05

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza mieszkania

Ząbki, Kopernika

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ul. Kopernika 23, 05-091 Ząbki , dla której Sąd Rejonowy w Wołominie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 235 739,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 176 804,25 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 23 573,90 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotów...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

176 804,25 zł

4 275 zł/m²

41 m² 1 pokój

Termin: 2021-08-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Ząbki, Kopernika

Cena wywoławcza:

176 804,25 zł

4 275 zł/m²

41 m² 1 pokój

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-08-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Ząbki

OGŁOSZENIE O PRZETARGU

Syndyk masy upadłości Gazomontaż S.A. w upadłości likwidacyjnej (XVIII GUp 27/19) zaprasza do składania ofert na zakup z wolnej ręki składników masy upadłości w postaci:

1. prawa własności samodzielnych lokali mieszkalnych:

· nr 27 położony w Ząbkach przy ul. Piłsudskiego 105, dla którego prowadzona jest księga wieczysta KW nr WA1W/00120009/2 (standard deweloperski);

· nr 75 położony w Ząbkach przy ul. Piłsudskiego 107, dla którego prowadzona jest księga wieczy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

369 000 zł

4 500 zł/m²

82 m² 4 pokoje

Termin: 2021-07-29

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Ząbki

Cena wywoławcza:

369 000 zł

4 500 zł/m²

82 m² 4 pokoje

OGŁOSZENIE O PRZETARGU

1. prawa własności samodzielnych lokali mieszkalnych:

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-07-29

Organizator przetargu:
Syndyk
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości