Przetargi i licytacje: mieszkania Słupsk
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 4999 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Licytacja komornicza mieszkania
Słupsk, Redęcin
...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości: |
Cena wywoławcza:89 000 zł1 413 zł/m²63 m² 2 pokoje Termin: 2024-04-03 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Słupsk, Redęcin |
|||
Cena wywoławcza:89 000 zł1 413 zł/m²63 m² 2 pokoje |
|||
|
|||
|
Termin: 2024-04-03
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Przetarg na mieszkanie
Słupsk, Redzikowo
LOKALIZACJA |
Cena wywoławcza:95 000 zł2 905 zł/m²33 m² 2 pokoje Termin: 2024-03-26 Organizator przetargu: Agencja Mienia Wojskowego AMW |
Przetarg na mieszkanie
Słupsk, Redzikowo |
|||
Cena wywoławcza:95 000 zł2 905 zł/m²33 m² 2 pokoje |
|||
|
LOKALIZACJA |
|||
|
Termin: 2024-03-26
Organizator przetargu: Agencja Mienia Wojskowego AMW |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Słupsk, Bukówka
...pierwsza licytacja |
Cena wywoławcza:152 573,25 zł2 369 zł/m²64 m² 3 pokoje Termin: 2024-03-21 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Słupsk, Bukówka |
|||
Cena wywoławcza:152 573,25 zł2 369 zł/m²64 m² 3 pokoje |
|||
|
...pierwsza licytacja |
|||
|
Termin: 2024-03-21
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Słupsk, Witosa
...pierwsza licytacja : |
Cena wywoławcza:113 025 złTermin: 2024-03-15 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Słupsk, Witosa |
|||
Cena wywoławcza:113 025 zł |
|||
|
...pierwsza licytacja : |
|||
|
Termin: 2024-03-15
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Słupsk, Mochanckiego
...pierwsza licytacja : |
Cena wywoławcza:191 589 zł3 970 zł/m²48 m² 2 pokoje Termin: 2024-03-13 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Słupsk, Mochanckiego |
|||
Cena wywoławcza:191 589 zł3 970 zł/m²48 m² 2 pokoje |
|||
|
...pierwsza licytacja : |
|||
|
Termin: 2024-03-13
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Słupsk, Królowej Jadwigi
...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika: ***.***, położonego przy ***.***, 76-200 Słupsk, dla którego Sąd Rejonowy w Słupsku VII Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***. |
Cena wywoławcza:154 959,75 zł4 199 zł/m²37 m² 2 pokoje Termin: 2024-03-08 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Słupsk, Królowej Jadwigi |
|||
Cena wywoławcza:154 959,75 zł4 199 zł/m²37 m² 2 pokoje |
|||
|
|||
|
Termin: 2024-03-08
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Słupsk, 3 Maja
...pierwsza licytacja : |
Cena wywoławcza:237 750 zł3 683 zł/m²65 m² 3 pokoje Termin: 2024-02-23 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Słupsk, 3 Maja |
|||
Cena wywoławcza:237 750 zł3 683 zł/m²65 m² 3 pokoje |
|||
|
...pierwsza licytacja : |
|||
|
Termin: 2024-02-23
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Przetarg na mieszkanie
Słupsk, Piłsudskiego
Regulamin sprzedaży udziału 1/8 w prawie własności stanowiącego odrębną nieruchomość lokalu mieszkalnego zlokalizowanego w Słupsku przy ul. Piłsudskiego 1E, opisanego w KW *** |
Cena wywoławcza:24 042 zł564 zł/m²43 m² 2 pokoje Termin: 2024-01-30 Organizator przetargu: Syndyk |
Przetarg na mieszkanie
Słupsk, Piłsudskiego |
|||
Cena wywoławcza:24 042 zł564 zł/m²43 m² 2 pokoje |
|||
|
|||
|
Termin: 2024-01-30
Organizator przetargu: Syndyk |
|||
Przetarg na mieszkanie
Słupsk
...odbędzie się w dniu 30.01.2024r. o godz. 1000 w sali nr 212 Urzędu Miejskiego w Słupsku, Plac Zwycięstwa 3 (II piętro). |
Cena wywoławcza:613 000 zł3 715 zł/m²165 m² 6 pokoi Termin: 2024-01-30 Organizator przetargu: Urząd Miasta Słupsk |
Przetarg na mieszkanie
Słupsk |
|||
Cena wywoławcza:613 000 zł3 715 zł/m²165 m² 6 pokoi |
|||
|
|||
|
Termin: 2024-01-30
Organizator przetargu: Urząd Miasta Słupsk |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Słupsk, Redęcin
...pierwsza licytacja : |
Cena wywoławcza:100 125 zł1 589 zł/m²63 m² 2 pokoje Termin: 2024-01-19 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Słupsk, Redęcin |
|||
Cena wywoławcza:100 125 zł1 589 zł/m²63 m² 2 pokoje |
|||
|
...pierwsza licytacja : |
|||
|
Termin: 2024-01-19
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Słupsk
...druga licytacja : |
Cena wywoławcza:57 333,33 zł992 zł/m²58 m² 3 pokoje Termin: 2024-01-19 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Słupsk |
|||
Cena wywoławcza:57 333,33 zł992 zł/m²58 m² 3 pokoje |
|||
|
...druga licytacja : |
|||
|
Termin: 2024-01-19
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Słupsk, Romera
...druga licytacja : |
Cena wywoławcza:124 500 zł2 551 zł/m²49 m² 2 pokoje Termin: 2023-12-20 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Słupsk, Romera |
|||
Cena wywoławcza:124 500 zł2 551 zł/m²49 m² 2 pokoje |
|||
|
...druga licytacja : |
|||
|
Termin: 2023-12-20
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Słupsk, Generała Bora-Komorowskiego
...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego będącego wspólną własnością dłużników, położonego przy Generała Bora-Komorowskiego 6/37, 76-200 Słupsk, dla którego Sąd Rejonowy w Słupsku VII Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***. |
Cena wywoławcza:206 695,50 zł4 420 zł/m²47 m² 2 pokoje Termin: 2023-12-15 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Słupsk, Generała Bora-Komorowskiego |
|||
Cena wywoławcza:206 695,50 zł4 420 zł/m²47 m² 2 pokoje |
|||
|
|||
|
Termin: 2023-12-15
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Słupsk, Wileńska
...druga licytacja |
Cena wywoławcza:63 703,33 zł1 351 zł/m²47 m² 2 pokoje Termin: 2023-12-14 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Słupsk, Wileńska |
|||
Cena wywoławcza:63 703,33 zł1 351 zł/m²47 m² 2 pokoje |
|||
|
...druga licytacja |
|||
|
Termin: 2023-12-14
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Przetarg na mieszkanie
Słupsk, Mickiewicza
Ogólne warunki sprzedaży: Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności nieruchomości lokalowej położonej w Słupsku przy ul. Bogusława X 3/20, objętej księgą wieczystą numer ***, wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej - szczegółowo opisana w operacie szacunkowym z dnia 14 czerwca 2023 roku, za cenę najkorzystniejszą dla masy upadłości nie niższą niż 200 000,00 zł (słownie: dwieście tysięcy złotych 00/100). Bezwarunkowe oferty na zakup przedmiotu sprzedaży z określeniem oferowanej ceny nie niższej...
|
Cena wywoławcza:200 000 zł3 948 zł/m²51 m² 3 pokoje Termin: 2023-12-12 Organizator przetargu: Syndyk |
Przetarg na mieszkanie
Słupsk, Mickiewicza |
|||
Cena wywoławcza:200 000 zł3 948 zł/m²51 m² 3 pokoje |
|||
|
|
|||
|
Termin: 2023-12-12
Organizator przetargu: Syndyk |
|||
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości