Przetargi i licytacje: mieszkania Sosnowiec

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Obwodowa 8/19

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni. Do lokalu należą pomieszczenia przynależne: wc na korytarzu o powierzchni 2,80 m2, pomieszczenie gospodarcze zlokalizowane na I piętrze o powierzchni 35,34 m2, komórka o powierzchni 14,40 m2. Łączna powierzchnia pomieszczeń przynależnych wynosi 52,54 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną, ogrzewanie piecowe....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

114 000 zł

4 071 zł/m²

28 m² 1 pokój

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Obwodowa 8/19

Cena wywoławcza:

114 000 zł

4 071 zł/m²

28 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Juliusz, Obrońców Warszawy

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 08.04.2025r . o godz. 09:30 na portalu aukcyjnym

Oferent zobowiązany jest do zapoznania się i akceptacji bez zastrzeżeń pełnej treści Obwieszczenia szczegółowego opublikowanego na stronie (zakładka Oferta - Przetargi mieszkania ) oraz Regulaminu postępowania przy sprzedaży nieruchomości w O/AZM SRK S.A. ( ).

Spółka może odwołać lub zmienić warunki przetargu lub ogłoszenia, zamknąć przetarg bez wybrania którejkolwiek z ofert bez podania prz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

148 000 zł

4 504 zł/m²

33 m² 2 pokoje

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Juliusz, Obrońców Warszawy

Cena wywoławcza:

148 000 zł

4 504 zł/m²

33 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Dobrzańskiego 132/1

Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 9,18 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną, CO....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

202 000 zł

4 040 zł/m²

50 m² 2 pokoje

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Dobrzańskiego 132/1

Cena wywoławcza:

202 000 zł

4 040 zł/m²

50 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Białostocka

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- lokalu mieszkalnego położonego przy ul. Białostocka ***/***, 41-219 Sosnowiec, dla którego Sąd Rejonowy w Sosnowcu Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kaliska 7, Sosnowiec, 41-200 Sosnowiec) prowadzi księgę wieczystą o numerze KA1S/***/3.

Opis nieruchomości:
spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu

Suma oszacowania wynosi 329 700,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 247 275,00 zł.

W...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

247 275 zł

3 927 zł/m²

63 m² 3 pokoje

Termin: 2025-04-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Białostocka

Cena wywoławcza:

247 275 zł

3 927 zł/m²

63 m² 3 pokoje

Opis nieruchomości:
spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu

W...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-04-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Szymanowskiego 59/3

Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 2,46 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną, gaz, CO, CW. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

135 000 zł

4 655 zł/m²

29 m² 2 pokoje

Termin: 2025-04-01

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Szymanowskiego 59/3

Cena wywoławcza:

135 000 zł

4 655 zł/m²

29 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-01

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Narutowicza 50A/58

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 2,60 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną, gaz, CO....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

111 000 zł

4 625 zł/m²

24 m² 1 pokój

Termin: 2025-03-17

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Narutowicza 50A/58

Cena wywoławcza:

111 000 zł

4 625 zł/m²

24 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-17

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Zagaje

...odbędzie się w dniu 14 marca 2025 r. w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20 w sali nr 307, II piętro, o godz. 9.30.

Zainteresowani przetargiem zobowiązani są do wpłaty wadium w ustalonej wysokości i w wyznaczonym terminie.

Wysokość wadium wynosi 16 000,00 zł (słownie: szesnaście tysięcy złotych).

Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, a także opublikowane na stronie internetowej pod adresem: bip.um.sosnowie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

160 000 zł

3 099 zł/m²

52 m² 2 pokoje

Termin: 2025-03-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Zagaje

Cena wywoławcza:

160 000 zł

3 099 zł/m²

52 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Mikołajczyka

...pierwsza licytacja :

- lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** położonego przy Mikołajczyka ***/***, 41-200 Sosnowiec, dla którego SĄD REJONOWY SOSNOWIEC VI WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze KA1S/***/0.

Suma oszacowania wynosi 112 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 84 000,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 11 200,00 zł.

W ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

84 000 zł

2 445 zł/m²

34 m²

Termin: 2025-03-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Mikołajczyka

Cena wywoławcza:

84 000 zł

2 445 zł/m²

34 m²

...pierwsza licytacja :

W ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-03-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Warszawska

...pierwsza licytacja :

- lokalu mieszkalnego, którego właścicielami są *** położonego przy Warszawska ***/***/41-200, 41-200 Sosnowiec, dla którego Sąd Rejonowy (adres: ul. , w Sosnowcu, 41-200 Sosnowiec) prowadzi księgę wieczystą o numerze KA1S/***/0.

Opis nieruchomości:
lokal mieszkalny położony na 7 piętrze (10 kondygnacji) o pow. użytkowej 34,10 m²: 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój, lokal posiada niewielki balkon.

Suma oszacowania wynosi 164 400,00 zł, zaś cena wywołania ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

123 300 zł

3 616 zł/m²

34 m² 2 pokoje

Termin: 2025-02-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Warszawska

Cena wywoławcza:

123 300 zł

3 616 zł/m²

34 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-02-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Zagórze, Dworska

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda z wolnej ręki w formie pisemnego konkursu ofert:

· prawo własności nieruchomości w postaci lokalu mieszkalnego, położonego przy ul. Dworskiej ***w Sosnowcu, gm. Sosnowiec, pow. Sosnowiec, woj. śląskie, o powierzchni 40,51 m2, dla której to Sąd Rejonowy w Sosnowcu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Minimalna cena: 230 000,00 zł.

W celu nabycia w/w prawa własności nieruc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

5 678 zł/m²

41 m² 3 pokoje

Termin: 2025-02-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Zagórze, Dworska

Cena wywoławcza:

230 000 zł

5 678 zł/m²

41 m² 3 pokoje

Minimalna cena: 230 000,00 zł.

W celu nabycia w/w prawa własności nieruc...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Biała Przemsza

- lokalu mieszkalnego położonego przy Biała Przemsza ***/***, 41-208 Sosnowiec, dla którego Sąd Rejonowy w Sosnowcu Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kaliska 7, Sosnowiec, 41-200 Sosnowiec) prowadzi księgę wieczystą o numerze KA1S/***/4.

Suma oszacowania wynosi 191 200,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 143 400,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymieni...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

143 400 zł

3 784 zł/m²

38 m² 2 pokoje

Termin: 2025-02-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Biała Przemsza

Cena wywoławcza:

143 400 zł

3 784 zł/m²

38 m² 2 pokoje

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-02-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Szymanowskiego 59/79

Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne -piwnica o powierzchni 2,50 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną, gazową, CO oraz CW....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

128 000 zł

4 414 zł/m²

29 m² 2 pokoje

Termin: 2025-02-12

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Szymanowskiego 59/79

Cena wywoławcza:

128 000 zł

4 414 zł/m²

29 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-12

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Chemiczna

Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM” z siedzibą w Sosnowcu przy ul. Chemicznej 12 ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na zawarcie umowy ustanowienia odrębnej własności i sprzedaży niżej wymienionego lokalu mieszkalnego.

ul. Chemiczna 12/Ia/6

•\tpow. użytk. 50,50 m² (II piętro)

•\tpokój, kuchnia, wc wspólne na korytarzu;

•\tinstalacje: wodno – kanalizacyjna, elektryczna, CO;

•\tcena wywoławcza – 199.900,00 zł

•\twadium – 19.990,00 zł

\tWw. lokal można oglądać w dniach 30.01.2025 r. oraz ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

199 900 zł

3 958 zł/m²

51 m² 1 pokój

Termin: 2025-02-07

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM”
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Chemiczna

Cena wywoławcza:

199 900 zł

3 958 zł/m²

51 m² 1 pokój

ul. Chemiczna 12/Ia/6

•\tpow. użytk. 50,50 m² (II piętro)

•\tpokój, kuchnia, wc wspólne na korytarzu;

•\tinstalacje: wodno – kanalizacyjna, elektryczna, CO;

•\tcena wywoławcza – 199.900,00 zł

•\twadium – 19.990,00 zł

\tWw. lokal można oglądać w dniach 30.01.2025 r. oraz ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-07

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM”
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Maliny

...pierwsza licytacja :

- lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** położonego przy Maliny ***/***, 41-200 Sosnowiec, dla którego SĄD REJONOWY SOSNOWIEC VI WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze KA1S/***/7.
Opis nieruchomości:
spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu o powierzchni 40,90 m2

Suma oszacowania wynosi 112 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 84 000,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

84 000 zł

2 054 zł/m²

41 m²

Termin: 2025-02-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Maliny

Cena wywoławcza:

84 000 zł

2 054 zł/m²

41 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-02-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Klimontów, Gwiezdna

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w Sosnowcu, przy ul. Gwiezdnej ***/*** stanowiącego własność dłużnika: *** ***
Lokal nie posiada założonej księgi wieczystej, znajduje się w zasobach S.M. "HUTNIK" w Sosnowcu.
Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 301.000,00 zł.
Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 225.750,00 zł, tj. trzy czwarte wartości oszacowania.

Przystępujący do przetargu zobowiązany jest z...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

225 750 zł

3 240 zł/m²

70 m² 3 pokoje

Termin: 2025-01-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Klimontów, Gwiezdna

Cena wywoławcza:

225 750 zł

3 240 zł/m²

70 m² 3 pokoje

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 301.000,00 zł.

Przystępujący do przetargu zobowiązany jest z...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-01-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         29
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości