Przetargi: mieszkania zachodniopomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Świdwin, Reymonta

...odbędzie się w dniu 31 lipca 2025 r. o godz. 10:00 (w kolejności wskazanej w ogłoszeniu) w siedzibie Urzędu Miasta Świdwin - sala nr 55.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium (podanego w rubryce 8) do dnia 25 lipca 2025 r. na rachunek bankowy nr 76 1090 2662 0000 0001 5190 0142 w banku SANTANDER BANK POLSKA S. A....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

61 800 zł

2 133 zł/m²

29 m²

Termin: 2025-07-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świdwin
Przetarg na mieszkanie

Świdwin, Reymonta

Cena wywoławcza:

61 800 zł

2 133 zł/m²

29 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świdwin
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Kaliny

...odbędzie się DNIA 30.07.2025 ROKU O GODZ. 11.00 W SIEDZIBIE SSM PRZY UL. JODŁOWEJ 7A

w Szczecinie.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:

*** wpłacenie wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej, najpóźniej do dnia 29.07.2025 r. (decyduje data wpływu na rachunek Spółdzielni) na konto Spółdzielni nr 51 1020 4795 0000 9902 0003 9685,
*** osobisty udział w przetargu – okazanie się dowodem tożsamości lub przez osobę upoważnioną notarialnym pełnomocnictwem.

Przystępujący do przetargu traci ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

296 500 zł

6 785 zł/m²

44 m² 2 pokoje

Termin: 2025-07-30

Organizator przetargu:
Szczecińska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Kaliny

Cena wywoławcza:

296 500 zł

6 785 zł/m²

44 m² 2 pokoje

w Szczecinie.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:

Przystępujący do przetargu traci ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-30

Organizator przetargu:
Szczecińska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Antoniego Kaliny

...odbędzie się dnia 30.07.2025 roku o godz. 11.00 w siedzibie SSM przy ul. Jodłowej 7A w Szczecinie.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:

- wpłacenie wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej (29 650,00 zł), najpóźniej do dnia 29.07.2025 r. (decyduje data wpływu na rachunek Spółdzielni) na konto Spółdzielni nr 51 1020 4795 0000 9902 0003 9685,

- osobisty udział w przetargu – okazanie się dowodem tożsamości lub przez osobę upoważnioną notarialnym pełnomocnictwem.

Przystępujący do przet...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

296 500 zł

6 895 zł/m²

43 m² 2 pokoje

Termin: 2025-07-30

Organizator przetargu:
Szczecińska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Antoniego Kaliny

Cena wywoławcza:

296 500 zł

6 895 zł/m²

43 m² 2 pokoje

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:

Przystępujący do przet...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-30

Organizator przetargu:
Szczecińska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Świdwin, Podgórna

...odbędzie się w dniu 29 lipca 2025 r. o godz. 10:00 (w kolejności wskazanej w ogłoszeniu) w siedzibie Urzędu Miasta Świdwin - sala nr 55.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium (podanego w rubryce 8) do dnia 23 lipca 2025 r. na rachunek bankowy nr 76 1090 2662 0000 0001 5190 0142 w banku SANTANDER BANK POLSKA S. A....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 200 zł

2 051 zł/m²

31 m²

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świdwin
Przetarg na mieszkanie

Świdwin, Podgórna

Cena wywoławcza:

63 200 zł

2 051 zł/m²

31 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-29

Cena wywoławcza:

66 500 zł

2 046 zł/m²

33 m²

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świdwin
Przetarg na mieszkanie

Świdwin, Podgórna

Cena wywoławcza:

66 500 zł

2 046 zł/m²

33 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-29

Cena wywoławcza:

57 100 zł

1 931 zł/m²

30 m²

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świdwin
Przetarg na mieszkanie

Świdwin, Polna

Cena wywoławcza:

57 100 zł

1 931 zł/m²

30 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-29

Cena wywoławcza:

67 400 zł

2 045 zł/m²

33 m²

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świdwin
Przetarg na mieszkanie

Świdwin, Cmentarna

Cena wywoławcza:

67 400 zł

2 045 zł/m²

33 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świdwin
Przetarg na mieszkanie

Białogard, 1 Maja

...odbędzie się w dniu 29 lipca 2025 r. o godzinie 9.00 w Urzędzie Miasta Białogard, ul. 1 Maja 18, pokój nr 106 parter.
Nieruchomość można obejrzeć dnia 8 lipca 2025 r. o godz. 12.00.
Osoba zamierzająca wziąć udział w przetargu zobowiązana jest wnieść wadium w pieniądzu w wysokości – 20.000,00 zł (dwadzieścia tysięcy 00/100) – najpóźniej do
dnia 25 lipca 2025 r. – na rachunek bankowy budżetu Miasta Białogardu w Banku Spółdzielczym w Białogardzie Nr 85 8562 0007 0003 4308 2000 0040. Za datę wni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

105 209 zł

2 450 zł/m²

43 m² 2 pokoje

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Białogard
Przetarg na mieszkanie

Białogard, 1 Maja

Cena wywoławcza:

105 209 zł

2 450 zł/m²

43 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Białogard
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, al. Piastów

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. ogłosiło przetarg pisemny ofertowy nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w Szczecinie przy al. Piastów 8/8 – narożna kamienica u zbiegu al. Piastów oraz ul. Żółkiewskiego Lokal znajduje się na III piętrze. Jego powierzchnia wynosi 190,93 m2, na którą składają się: 6 pokoi, 2 kuchnie, łazienka z wc, 2 przedpokoje

Cena wywoławcza wynosi 780.000 zł, zaś wadium , które należy wpłacić na konto spółki do 29 lipca 2025 do ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

780 000 zł

4 085 zł/m²

191 m² 6 pokoi

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Szczecińskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, al. Piastów

Cena wywoławcza:

780 000 zł

4 085 zł/m²

191 m² 6 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Szczecińskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Rayskiego

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. ogłosiło przetarg pisemny ofertowy nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w Szczecinie przy al. Rayskiego 24/8 . Lokal znajduje się na III piętrze. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 118,98 m2, na którą składają się: 3 pokoje, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz wc. Do lokalu przynależy pokój numer 4 położony na tej samej kondygnacji ( z wejściem z klatki schodowej ) o pow. 16,44 m2 .

Cena wywoławcza wynosi 560.00...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

560 000 zł

4 707 zł/m²

119 m² 3 pokoje

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Szczecińskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Rayskiego

Cena wywoławcza:

560 000 zł

4 707 zł/m²

119 m² 3 pokoje

Cena wywoławcza wynosi 560.00...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Szczecińskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Rayskiego

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. ogłosiło przetarg pisemny ofertowy nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w Szczecinie przy al. Rayskiego 24/16. Lokal znajduje się na parterze , w budynku oficynowym. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 31,87 m2, na którą składają się: 2 pokoje, kuchnia oraz wc.

Cena wywoławcza wynosi 130.000 zł, zaś wadium , które należy wpłacić na konto spółki do 29 lipca 2025 do godz. 11.00 – wynosi 10.000 zł.

Oferty należy składa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 000 zł

4 079 zł/m²

32 m² 2 pokoje

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Szczecińskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Rayskiego

Cena wywoławcza:

130 000 zł

4 079 zł/m²

32 m² 2 pokoje

Oferty należy składa...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Szczecińskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Centrum, al. Piastów

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. ogłosiło przetarg pisemny ofertowy nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w Szczecinie przy al. Piastów 64/4. Lokal znajduje się na parterze. Jego powierzchnia wynosi 48,62 m2, na którą składają się 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc i przedpokój.
Cena wywoławcza wynosi 300.000 zł. Wadium, które należy wpłacić na konto spółki do dnia 29 lipca 2025 roku do godz. 11.00 wynosi 10.000 zł.
Oferty należy składać najpóźniej do...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

300 000 zł

6 170 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Szczecińskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Centrum, al. Piastów

Cena wywoławcza:

300 000 zł

6 170 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Oferty należy składać najpóźniej do...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Szczecińskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Centrum, al. Piastów

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. ogłosiło przetarg pisemny ofertowy nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w Szczecinie przy al. Piastów 71/3. Lokal znajduje się na I piętrze. Jego powierzchnia wynosi 85,92 m2, na którą składają się 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, spiżarka i przedpokój.
Cena wywoławcza wynosi 420.000 zł. Wadium, które należy wpłacić na konto spółki do dnia 29 lipca 2025 roku do godz. 11.00 wynosi 20.000 zł.
Oferty należy składać na...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

420 000 zł

4 888 zł/m²

86 m² 3 pokoje

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Szczecińskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Centrum, al. Piastów

Cena wywoławcza:

420 000 zł

4 888 zł/m²

86 m² 3 pokoje

Oferty należy składać na...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Szczecińskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Centrum, Wojciecha

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. ogłosiło przetarg pisemny ofertowy nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w Szczecinie przy ul. Wojciecha 14/6. Lokal znajduje się na II piętrze. Jego powierzchnia wynosi 111,24 m2, na którą składają się 4 pokoje, kuchnia, łazienka, pomieszczenie gospodarcze i przedpokój.
Cena wywoławcza wynosi 485.000 zł. Wadium, które należy wpłacić na konto spółki do dnia 29 lipca 2025 roku do godz. 11.00 wynosi 20.000 zł.
Oferty n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

485 000 zł

4 360 zł/m²

111 m² 4 pokoje

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Szczecińskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Centrum, Wojciecha

Cena wywoławcza:

485 000 zł

4 360 zł/m²

111 m² 4 pokoje

Oferty n...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Szczecińskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Centrum, al. Piastów

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. ogłosiło przetarg pisemny ofertowy nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w Szczecinie przy al. Piastów 63/3. Lokal znajduje się na I piętrze. Jego powierzchnia wynosi 109,87 m2, na którą składają się 3 pokoje, 2 kuchnie, łazienka z wc i przedpokój oraz przynależny dodatkowy pokój (wejście z klatki).
Cena wywoławcza wynosi 500.000 zł. Wadium, które należy wpłacić na konto spółki do dnia 29 lipca 2025 roku do godz. 11....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

500 000 zł

4 551 zł/m²

110 m² 4 pokoje

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Szczecińskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Centrum, al. Piastów

Cena wywoławcza:

500 000 zł

4 551 zł/m²

110 m² 4 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Szczecińskie TBS Sp. z o.o.
1                         88
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości