Przetargi: mieszkania zachodniopomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Stargard, Dworcowa

...odbędzie się w siedzibie Stargardzkiego TBS Sp. z o.o. przy ul. Struga 29 w Stargardzie w sali przetargów dnia 9 stycznia 2026 r. o godz. 10:00

Wadium winno wpłynąć w wysokości i formie wskazanej w treści niniejszego ogłoszenia na konto Stargardzkiego TBS Sp. z o.o. w Banku PEKAO S.A. I o/Stargard

Nr 10 1240 3901 1111 0000 4220 4466 lub z konta banku zagranicznego: (SWIFT: PKOPPLPW) (IBAN: PL) Nr 10 1240 3901 1111 0000 4220 4466 najpóźniej na trzy dni robocze przed planowanym terminem prze...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

250 000 zł

5 645 zł/m²

44 m² 2 pokoje

Termin: 2026-01-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Stargard
Przetarg na mieszkanie

Stargard, Dworcowa

Cena wywoławcza:

250 000 zł

5 645 zł/m²

44 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Stargard
Przetarg na mieszkanie

Szczecinek, Narutowicza

Zarząd Szczecineckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Szczecinku ogłasza w dniu 07.01.2026r. przetarg ustny na ustanowienie i przeniesienie odrębnej własności lokalu mieszkalnego przy ul. Narutowicza 1b/18 o pow. 62,90 m2.

*** godz. 9:30 - przetarg ograniczony
*** godz. 10:00 - przetarg nieograniczony

Cena wywoławcza wynosi 199.000 zł, wadium 19.900 zł.

Szczegółowe informacje o lokalu i warunkach przetargu dostępne są w Dziale Mieszkaniowym Spółdzielni ul. Warcisława IV 14a pokój nr 36, nr telefo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

199 000 zł

3 164 zł/m²

63 m² 3 pokoje

Termin: 2026-01-07

Organizator przetargu:
Szczecinecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Szczecinku
Przetarg na mieszkanie

Szczecinek, Narutowicza

Cena wywoławcza:

199 000 zł

3 164 zł/m²

63 m² 3 pokoje

*** godz. 9:30 - przetarg ograniczony
*** godz. 10:00 - przetarg nieograniczony

Cena wywoławcza wynosi 199.000 zł, wadium 19.900 zł.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-07

Organizator przetargu:
Szczecinecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Szczecinku
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, 5 Lipca

...odbędzie się w dniu 22.12.2025 r. o godz. 09:00 w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin,
pl. Armii Krajowej 1, sala obrad Rady Miasta Szczecin (sala nr 173).

Pierwszy przetarg odbył się w dniu 30.06.2025 r. Lokal został przeznaczony do zbycia w drugim przetargu ustnym nieograniczonym oświadczeniem woli nr 350/WMiRSPN/2025 złożonym w imieniu Gminy Miasto Szczecin w dniu 08.09.2025 r.

Sprzedaż lokalu mieszkalnego wiąże się ze sprzedażą udziału w częściach wspólnych budynku oraz sprzedażą udziału ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

592 900 zł

4 471 zł/m²

133 m² 5 pokoi

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, 5 Lipca

Cena wywoławcza:

592 900 zł

4 471 zł/m²

133 m² 5 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Śląska

...odbędzie się w dniu 22.12.2025 r. o godz. 10:30 w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin,
pl. Armii Krajowej 1, sala obrad Rady Miasta Szczecin (sala nr 173, wejście lewym skrzydłem).

Pierwszy przetarg odbył się w dniu 27.08.2025 r. Lokal został przeznaczony do zbycia w drugim przetargu ustnym nieograniczonym oświadczeniem woli nr 354/WMiRSPN/2025 złożonym w imieniu Gminy Miasto Szczecin w dniu 08.09.2025 r.

Sprzedaż lokalu mieszkalnego wiąże się ze sprzedażą udziału w częściach wspólnych budynk...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

740 600 zł

5 457 zł/m²

136 m² 4 pokoje

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Śląska

Cena wywoławcza:

740 600 zł

5 457 zł/m²

136 m² 4 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na mieszkanie

Drawsko Pomorskie, Kolejowa

Lokal mieszkalny położony na parterze budynku mieszkalnego, składa się z jednego pokoju o powierzchni: 24,6 m2 i kuchni o powierzchni 7,3 m2 oraz przynależnych pomieszczeń: piwnicy o pow. 3,2 m2, pomieszczenia gospodarczego o pow. 5,9 m2 oraz wc w budynku gospodarczym o pow. 0,8 m2. Do budynku mieszkalnego doprowadzone jest przyłącze energii elektrycznej, woda, kanalizacja.

Z lokalem związany jest udział w prawie własności działki o nr ewidencyjnym 144/10, obręb 0012, Drawsko Pomorskie w wysoko...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

65 000 zł

2 038 zł/m²

32 m² 1 pokój

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Drawsko Pomorskie, Kolejowa

Cena wywoławcza:

65 000 zł

2 038 zł/m²

32 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

gryfiński, gm. Banie, Swobnica

...odbędzie się w dniu 22 grudnia 2025 r. o godz. 10:00 w siedzibie Urzędu Gminy Banie
ul. Skośna 6, w sali posiedzeń Urzędu Gminy Banie....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 000 zł

1 847 zł/m²

22 m² 1 pokój

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Banie
Przetarg na mieszkanie

gryfiński, gm. Banie, Swobnica

Cena wywoławcza:

40 000 zł

1 847 zł/m²

22 m² 1 pokój

ul. Skośna 6, w sali posiedzeń Urzędu Gminy Banie....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Banie
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Kaszubska

...odbędzie się w dniu 19.12.2025 r. o godz. 10:30 w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin,

Pierwszy przetarg odbył się w dniu 30.06.2025 r. Lokal został przeznaczony do zbycia w drugim przetargu ustnym nieograniczonym oświadczeniem woli nr 349/WMiRSPN/2025 złożonym w imieniu Gminy Miasto Szczecin w dniu 08.09.2025 r. Sprzedaż lokalu mieszkalnego wiąże się ze sprzedażą udziału w częściach wspólnych budynku oraz sprzedażą udziału w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

944 000 zł

5 649 zł/m²

167 m² 4 pokoje

Termin: 2025-12-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Kaszubska

Cena wywoławcza:

944 000 zł

5 649 zł/m²

167 m² 4 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, aleja Bohaterów Warszawy

...odbędzie się w dniu 19.12.2025 r. o godz. 09:00 w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin,

Pierwszy przetarg odbył się w dniu 02.07.2025 r. Lokal został przeznaczony do zbycia w drugim przetargu ustnym nieograniczonym oświadczeniem woli nr 351/WMiRSPN/2025 złożonym w imieniu Gminy Miasto Szczecin w dniu 08.09.2025 r. Sprzedaż lokalu mieszkalnego wiąże się ze sprzedażą udziału w częściach wspólnych budynku oraz sprzedażą udziału w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

565 700 zł

5 741 zł/m²

99 m² 3 pokoje

Termin: 2025-12-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, aleja Bohaterów Warszawy

Cena wywoławcza:

565 700 zł

5 741 zł/m²

99 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Kaszubska

...odbędzie się w dniu 18.12.2025 r. o godz. 10:00 w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin,

Pierwszy przetarg odbył się w dniu 27.08.2025 r. Lokal został przeznaczony do zbycia w drugim przetargu ustnym nieograniczonym oświadczeniem woli nr 364/WMiRSPN/2025 złożonym w imieniu Gminy Miasto Szczecin w dniu 10.09.2025 r. Sprzedaż lokalu mieszkalnego wiąże się ze sprzedażą udziału w częściach wspólnych budynku oraz sprzedażą udziału w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

953 200 zł

5 649 zł/m²

169 m² 7 pokoi

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Kaszubska

Cena wywoławcza:

953 200 zł

5 649 zł/m²

169 m² 7 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na mieszkanie

Kołobrzeg, Strzelecka

...odbędzie się w dniu 18 grudnia 2025 r.

w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Kołobrzeg, ul. Ratuszowa 13 o godzinie 10.00

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w pieniądzu na rachunek Gminy Miasto Kołobrzeg w PKO Bank Polski S.A. O/Koszalin 25 1020 2791 0000 7502 0228 1632 - do dnia 12 grudnia 2025 r. (w tytule przelewu proszę wpisać: "wadium lokal ul. Strzelecka 3/3"). Za datę wpłaty wadium uważać się będzie dzień wpływu pieniędzy na rachunek Sprzedającego. Dowód wpłaty wa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

750 000 zł

6 284 zł/m²

119 m² 4 pokoje

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kołobrzeg
Przetarg na mieszkanie

Kołobrzeg, Strzelecka

Cena wywoławcza:

750 000 zł

6 284 zł/m²

119 m² 4 pokoje

...odbędzie się w dniu 18 grudnia 2025 r.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kołobrzeg
Przetarg na mieszkanie

Łobez, Kraszewskiego

...odbędzie się dnia 18 grudnia 2025 r. o godzinie 1120 w Urzędzie Miejskim w Łobzie w sali nr 22.

Ogłoszenie Burmistrza Łobza zostało umieszczone na tablicy informacyjnej w Urzędzie Miejskim

w Łobzie oraz przy ul. Niepodległości, jak również na stronie internetowej Adres www ukryty.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Miejskim w pokoju nr 11 lub telefonicznie 91 39 761 73....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 000 zł

1 923 zł/m²

13 m² 1 pokój

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łobzie
Przetarg na mieszkanie

Łobez, Kraszewskiego

Cena wywoławcza:

25 000 zł

1 923 zł/m²

13 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łobzie
Przetarg na mieszkanie

Łobez, Niepodległości

...odbędzie się dnia 18 grudnia 2025 r. o godzinie 1100 w Urzędzie Miejskim w Łobzie w sali nr 22.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

60 000 zł

1 538 zł/m²

39 m² 2 pokoje

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łobzie
Przetarg na mieszkanie

Łobez, Niepodległości

Cena wywoławcza:

60 000 zł

1 538 zł/m²

39 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łobzie
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Drzetowo-Grabowo, Sławomira

Syndyk masy upadłości***

osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej

zaprasza do składania pisemnych ofert na nabycie z wolnej ręki

NIERUCHOMOŚCI

-------------------------

tj. prawa własności lokalu mieszkalnego nr ***, położonego przy ul. Sławomira *** w Szczecinie, o pow. użytk. 77,85 m kw., dla którego Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie, X Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi księgę wieczystą KW nr ***, wraz z udziałem w wysokości 53/1000 w częściach wspó...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

551 000 zł

7 078 zł/m²

78 m²

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Drzetowo-Grabowo, Sławomira

Cena wywoławcza:

551 000 zł

7 078 zł/m²

78 m²

Syndyk masy upadłości***

osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej

NIERUCHOMOŚCI

-------------------------

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

sławieński, gm. Postomino, Pieńkowo

...odbędzie się w dniu 18 grudnia 2025 r. o godzinie 1000 w sali konferencyjnej
Urzędu Gminy w Postominie. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium
w pieniądzu na konto Gminy 72 1240 1037 1111 0011 5129 1611 najpóźniej do dnia
14 grudnia 2025 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

3 608 zł/m²

42 m² 1 pokój

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Postomino
Przetarg na mieszkanie

sławieński, gm. Postomino, Pieńkowo

Cena wywoławcza:

150 000 zł

3 608 zł/m²

42 m² 1 pokój

14 grudnia 2025 r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu: