Przetarg na dom: krakowski, gm. Czernichów, Kamień, Jagodowa

Cena wywoławcza:

181 000 zł

2 413 zł/m²
75 m²
Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czernichów, pow. krakowski, woj. małopolskie
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-18

OGŁOSZENIE O PRZETARGU

Działając na podstawie art. 39 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 ze zm.) oraz § 3 ust. 1 i § 13 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (t. j. Dz. U. z 2021 r. poz. 2213 ze zm.)

Wójt Gminy Czernichów

ogłasza przetarg ustny nieograniczony

na sprzedaż zabudowanej działki nr 254 o powierzchni 0,04...
Kod publikacji Adradar: AWK17 112 210
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia domu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.