Licytacja komornicza domu: włocławski, gm. Włocławek, Kolonia Dębice
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
255 000 zł
3 312 zł/m²
77 m²
Organizator
licytacji:
KOMORNIK
KOMORNIK
Termin: 2026-04-28
DZIAŁKA GRUNT.O POW.0,3302HA,ZABUD.BUDYNKIEM MIESZK.ORAZ BUDYNKAMI GOSP.I GARAŻ.
Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Damian Barszcz
Kancelaria Komornicza nr II we Włocławku
ul. Królewiecka ***/***
87-800 Włocławek
Sygnatura: Km 227/16
## OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Damian Barszcz Kancelaria Komornicza nr II we Włocławku podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 28.04.2026 r. o godz. 09:00 w Sądzie Rejonowym we Włocławku, pod adresem ul. Kilińskiego 20, 87-800 WŁOCŁAWEK, poczta WŁOCŁAWEK, numer sali A 20, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa zabudowana, stanowiąca działkę gruntową o numerze ewidencyjnym ***/*** o powierzchni 0,3302 ha. Nieruchomość zabudowana jest: piętrowym budynkiem mieszkalnym o powierzchni zabudowy 77 mkw., murowanym budynkiem gospodarczym o powierzchni zabudowy 75 mkw., drewnianym budynkiem stodoły o powierzchni zabudowy 40 mkw. wraz z dobudowanymi do niej budynkami drewnianymi, budynkiem gospodarczo-garażowym o powierzchni zabudowy 86,20 mkw. i budynkiem garażowym o powierzchni zabudowy 27,50 mkw.
**Adres nieruchomości**
Kolonia Dębice ***, 87-853 Kolonia Dębice, poczta Kolonia Dębice
**Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości**
Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej
**Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja**
księga wieczysta (NKW) o numerze ***************, Sąd Rejonowy we Włocławku VI Wydział Ksiąg Wieczystych
**Dłużnik**
******** ******** *********
**Cena wywołania**
255 000,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
**Najniższe postąpienie**
2 550,00 zł
**Suma oszacowania**
340 000,00 zł
**Wysokość rękojmi**
34 000,00 zł
Rękojmię należy złożyć gotówką w kancelarii komorniczej lub na numer konta komornika: BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna 85 16001462 1774 3120 2000 0001. Rękojmię należy złożyć w terminie do 27.04.2026 r. 23:59.
Wyżej wymienione nieruchomości można oglądać przez 2 tygodnie przed rozpoczęciem licytacji, w godzinach od 08:00 do 20:00. Miejsce oględzin: pod adresem Kolonia Dębice ***, 87-853 Kolonia Dębice, poczta Kolonia Dębice.
Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie.
Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.
Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.
Pełnomocnictwo do udziału w przetargu powinno być stwierdzone dokumentem z podpisem urzędowo poświadczonym. Podpisy na pełnomocnictwach udzielonych przez państwowe jednostki organizacyjne lub jednostki organizacyjne samorządu terytorialnego oraz na pełnomocnictwach udzielonych adwokatom lub radcom prawnym nie wymagają poświadczenia.
Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.
Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.