Licytacja komornicza domu: rybnicki, gm. Czerwionka-Leszczyny, Książenice, Wolności

Cena wywoławcza:

168 000 zł

1 448 zł/m²
116 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-12

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA BUDYNKIEM MIESZKALNYM

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Rybniku Damian Czapla

Kancelaria Komornicza nr VII w Rybniku

ul. Św. Antoniego 10

44-200 Rybnik

Sygnatury: Km 330/23, Km 809/25

OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rybniku Damian Czapla Kancelaria Komornicza nr VII w Rybniku podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu...
Kod publikacji Adradar: AWK17 214 525
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia domu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.