Licytacja komornicza domu: lubaczowski, gm. Lubaczów, Młodów, Pilipy

Cena wywoławcza:

282 750 zł

1 854 zł/m²
153 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-05-20

NIERUCHOMOŚĆ

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Lubaczowie Marcin Saramaga

Kancelaria Komornicza nr I w Lubaczowie

Unii Lubelskiej *

37-600 Lubaczów

Sygnatura: Kmp 35/12

OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lubaczowie Marcin Saramaga Kancelaria Komornicza nr I w Lubaczowie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 20.05.2026 r. o godzinie 10:00, rozpocznie się...
Kod publikacji Adradar: AWK17 105 006
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia domu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.