Licytacja komornicza domu: Mogilno, Leona Niewiadomskiego

Cena wywoławcza:

446 666,67 zł

2 510 zł/m²
178 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-05-26

DZIAŁKA ZABUDOWANA BUDYNKIEM MIESZKALNYM, DWUKONDYGNACYJNYM

Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym w Mogilnie Adrian Bokuniewicz
Kancelaria Komornicza nr III w Mogilnie
Wł. Jagiełły **
88-300 Mogilno

Sygnatura: Km 467/24

## OBWIESZCZENIE O DRUGIEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mogilnie Adrian Bokuniewicz Kancelaria Komornicza nr III w Mogilnie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 26.05.2026 r. o godz. 10:00 w Sądzie Rejonowym w Mogilnie, pod adresem...
Kod publikacji Adradar: AWK17 205 840
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia domu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.