Licytacja komornicza domu: wołomiński, gm. Radzymin, Nowe Załubice

Cena wywoławcza:

363 741,75 zł

4 547 zł/m²
80 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-24

DZIAŁKA ZABUDOWANA ***/***

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Wołominie Marcin Żydak

Kancelaria Komornicza nr XIII w Wołominie

Wiejska */**

05-200 Wołomin

Sygnatura: Km 2324/25

OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wołominie Marcin Żydak Kancelaria Komornicza nr XIII w Wołominie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 24.06.2026 r. o godzinie 10:00, rozpocznie...
Kod publikacji Adradar: AWK17 288 530
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia domu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.