Licytacja komornicza domu: Prusicko, gm. Nowa Brzeźnica, pajęczański
Cena wywoławcza:
243 333,33 zł
2 296 zł/m²
106 m²
Organizator
licytacji:
KOMORNIK
KOMORNIK
Termin: 2026-09-25
NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANA DZIAŁKA ****
Zastępca Hanny Pagacz Komornika Sądowego
przy Sądzie Rejonowym w Wieluniu Marcin Włodarczyk-Działkowski
Kancelaria Komornicza nr III w Wieluniu
Andrzeja Struga *
98-300 Wieluń
Sygnatury: Kmp 27/17, Kmp 27/17, Kmp 32/17, Km 1208/18
## OBWIESZCZENIE O DRUGIEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI
Zastępca Hanny Pagacz Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Wieluniu Marcin Włodarczyk-Działkowski Kancelaria Komornicza nr III w Wieluniu podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks...
Kod publikacji Adradar: AWK17 768 864
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5038 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5038 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
Zobacz także:
Przetargi inne niż licytacje komornicze:
Podobne licytacje komornicze:
Przetargi inne niż licytacje komornicze:
Podobne licytacje komornicze:
Aukcja
to doskonała okazja do nabycia
domu
poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze
zwiększonym
ryzykiem.