Licytacja komornicza domu: łańcucki, gm. Rakszawa, Rakszawa
Cena wywoławcza:
126 933,33 zł
672 zł/m²
189 m²
6 pokoi
Organizator
licytacji:
KOMORNIK
KOMORNIK
Termin: 2026-07-08
UDZIAŁ NR 4 WE WŁASNOŚCI DZIAŁKI NR EWID. ****/**
Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym w Łańcucie Jacek Wróbel
Kancelaria Komornicza nr III w Łańcucie
Piłsudskiego **
37-100 Łańcut
Sygnatura: GKm 4/24
## OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Łańcucie Jacek Wróbel Kancelaria Komornicza nr III w Łańcucie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 08.07.2026 r. o godzinie 12:00, rozpocznie się druga...
Kod publikacji Adradar: AWK17 254 067
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Zobacz także:
Przetargi inne niż licytacje komornicze: