Licytacja komornicza domu: myszkowski, gm. Niegowa, Tomiszowice

Cena wywoławcza:

255 967,50 zł

767 zł/m²
334 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-24

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA DZIAŁKA NR EWID. *** ORAZ NIEZABUDOWANA DZIAŁKA GRUNTU NR EWID. *** POŁOŻONA W TOMISZOWICACH GMINA NIEGOWA

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Myszkowie Tomasz Nowakowski

Kancelaria Komornicza nr III w Myszkowie

Wolności 15

42-300 Myszków

Sygnatury: Km 2261/23, KM 2260/23, KM 2259/23, KM 2789/20, KM 3268/24

## OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Myszkowie Tomasz Nowakowski Kancelaria Komornicza nr III w Myszkowie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953...
Kod publikacji Adradar: AWK17 231 089
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia domu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.