Przetarg na dom: Warszawa, Ursus, II Armii Wojska Polskiego

Cena wywoławcza:

1 750 000 zł

12 868 zł/m²
136 m²
Organizator przetargu:
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-21

Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż części nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w Warszawie w dzielnicy Ursus przy ul. II Armii Wojska Polskiego 68

 

1.       Przedmiotem przetargu jest grunt zabudowany, oznaczony jako działka ewidencyjna nr 26/1 o pow. 0.0992 ha z obrębu 2-11-02, położony w Warszawie w dzielnicy Ursus przy ul. II Armii Wojska Polskiego 68, będący częścią nieruchomości uregulowanej w księdze wieczystej nr WA1M/00059581/8, stanowiącej własność miasta stołecznego Warszawy.

2.       Działka...
Kod publikacji Adradar: AWK16 869 642
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia domu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.