Licytacja komornicza domu: Warszawa, Wilanów, ul. Bruzdowa

Cena wywoławcza:

1 650 000 zł

12 791 zł/m²
129 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-24

PIERWSZA LICYTACJA NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ZABUDOWANEJ BUDYNKIEM JEDNORODZINNYM

Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie Małgorzata Kulik

Kancelaria Komornicza nr XIV w Warszawie
Wita Stwosza ***/***
02-661 Warszawa

Sygnatury: Km 1072/24, Km 1166/24

## OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie Małgorzata Kulik Kancelaria Komornicza nr XIV w Warszawie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada...
Kod publikacji Adradar: AWK17 231 079
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia domu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.