Przetarg na działkę: płocki, gm. Bodzanów, Łętowo
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
250 000 zł
59,52 zł/m²
4 200 m²
Organizator
przetargu:
Urząd Gminy Bodzanów
Pozostałe przetargi tego organizatora
Urząd Gminy Bodzanów
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-04-03
Bodzanów, dnia 20.02.2026 r.
RP.6840.9.2025.2026
OGŁOSZENIE O PRZETARGU
Na podstawie art. 37 ust. 1, art. 38 i art. 40 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (tj. Dz. U. z 2024 r., poz. 1145 ze zm.) oraz na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (tj. Dz. U. z 2021 r., poz. 2213 ) Burmistrz Miasta i Gminy Bodzanów ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niżej opisanej nieruchomości stanowiącej własność Miasta i Gminy Bodzanów:
_Termin i miejsce przetargu_
1.
Obręb 0019 Łętowo
działka nr geod.
63/2
0,42 ha
250 000,00
(dwieście pięćdziesiąt tysięcy złotych 0/100 gr)
25 000,00
(dwadzieścia pięć tysięcy złotych 0/100 gr)
KW Nr PL1P/00102449/9
prowadzona przez Sąd Rejonowy w Płocku VI Wydział Ksiąg Wieczystych
Działka zlokalizowana jest na terenach, dla których brak obowiązującego m.p.z.p., nie została dla niej wydana decyzja o warunkach zabudowy.