Przetarg na działkę: Świebodzin, 1

Cena wywoławcza:

217 300 zł

211 zł/m²
1 030 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-21

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Świebodzin, obręb 1 działki nr: 26/8 o pow. ewid. 0.0909, nr: 26/7 o pow. ewid. 0.0242. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1030 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,0017 ha; RIIIb/R - 0,1013 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00046629/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
Kod publikacji Adradar: AWK17 209 316
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.