Przetarg na działkę: Świebodzin, 1

Cena wywoławcza:

190 000 zł

215 zł/m²
884 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-21

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Świebodzin, obręb 1 działka nr: 26/12 o pow. ewid. 0.0884. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0884 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0884 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00046629/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
Kod publikacji Adradar: AWK17 209 373
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.