Licytacja komornicza działki: włocławski, gm. Lubień Kujawski, Świerna

Cena wywoławcza:

193 595,25 zł

5,85 zł/m²
33 100 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-25

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ROLNA Z MOŻLIWOŚCIĄ ZABUDOWY ZAGRODOWEJ

Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Damian Piernikowski

Kancelaria Komornicza nr VI we Włocławku
Stodólna **/**/**
87-800 Włocławek

Sygnatury: GKm 86/25, GKm 107/25

## OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ
W TRYBIE UPROSZCZONEJ EGZEKUCJI Z NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Damian Piernikowski Kancelaria Komornicza nr VI we Włocławku podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 10136 w zw. z art. 867 w zw. z art....
Kod publikacji Adradar: AWK17 254 308
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.