Przetarg na działkę: Żory, Okrężna

Cena wywoławcza:

2 600 000 zł

304 zł/m²
8 560 m²
Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-25

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

PREZYDENT MIASTA ŻORY

ogłasza

rokowania na sprzedaż prawa własności nieruchomości, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Żory położonej w Żorach rejon ul. Okrężnej (kompleks)

Opis przedmiotu sprzedaży:

REJON UL. OKRĘŻNEJ (KOMPLEKS)

OZNACZENIE NIERUCHOMOŚCI WG KSIĘGI WIECZYSTEJ ORAZ KATASTRU NIERUCHOMOŚCI

WG KATASTRU NIERUCHOMOSCI (GRUNT )

Nr działki

4287/62

2508/62

Identyfikator

247901_1.0010.AR_4.4287/62

...
Kod publikacji Adradar: AWK17 021 295
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 4999 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.