Przetarg na działkę: łańcucki, gm. Białobrzegi, Białobrzegi
Cena wywoławcza:
151 145 zł
103 zł/m²
1 470 m²
Organizator
przetargu:
Urząd Gminy Białobrzegi, pow. łańcucki, woj. podkarpackie
Pozostałe przetargi tego organizatora
Urząd Gminy Białobrzegi, pow. łańcucki, woj. podkarpackie
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-22
Wójt Gminy Białobrzegi
37-114 Białobrzegi 4
tel. (0-17) 224-52-27, 224-52-95
ogłasza
pierwszy przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Białobrzegi
oznaczonych jako działki ewidencyjne:
Oznaczenie
nr działki
2572/100
Powierzchnia
ha
0,1470
Cena wywoławcza
nieruchomości zł
151 145,00
Wadium
zł
15 500,00
Księga
wieczysta
RZ1A/00036770/3
Położenie
Białobrzegi
Cena działek nie obejmuje...
Kod publikacji Adradar: AWK17 141 138
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 4999 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Zobacz także: