Przetarg na działkę: Biały Bór
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
9 500 zł
3,19 zł/m²
2 976 m²
Organizator
przetargu:
Starostwo Powiatowe w Szczecinku
Pozostałe przetargi tego organizatora
Starostwo Powiatowe w Szczecinku
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-08
Starosta Szczecinecki
ogłasza:
Dziesiąty przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność
Skarbu Państwa, który zostanie przeprowadzony w dniu 08 maja 2026 r. o godz. 10.00
w siedzibie Starostwa Powiatowego w Szczecinku przy ul. Warcisława IV 16, pokój
nr 309.
Cena wywoławcza nieruchomości - 9 500,00 zł (kwota zwolniona z podatku VAT na
podst. ait. 43 ust. 1 pkt 9 ustawy
z dnia 11 marca 2004 r. o podatku
od towarów i usług)
> Wadium - 950,00 zł
> Minimalne postąpienie - 100,00 zł.
I. Oznaczenie nieruchomości wg księgi wieczystej oraz katastru nieruchomości:
Działka gruntu nr 321 o pow. 0,2976 ha, położona w jednostce ewidencyjnej miasto Biały
Bór, obręb Biały Bór 04, sklasyfikowana jako grunty orne RV (0,0945 ha), łąki trwałe ŁIV
(0,2031 ha), dla której Sąd Rejonowy w Szczecinku prowadzi księgę wieczystą nr
K01I/00048309/6.
II. Opis nieruchomości:
Nieruchomość posiada dostęp do drogi gminnej nieutwardzonej oznaczonej działką nr 332
(ul. Leśna), bezpośrednio graniczy z nieruchomością stanowiącą własność PWiK Sp. z o.o. w
Szczecinku, na której zlokalizowana jest oczyszczalnia ścieków. Ponadto nieruchomość
graniczy z gruntami stanowiącymi własność Gminy Biały Bórdz. nr 297 i nr 312/2 oraz
działkami stanowiącymi własność osób fizycznych dz. nr 322 i nr 320.
Nieruchomość wolna jest od obciążeń.