Przetarg na działkę: garwoliński, gm. Borowie, Borowie

Cena wywoławcza:

102 000 zł

86,51 zł/m²
1 179 m²
Organizator przetargu:
Urząd Gminy Borowie
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-15

Wójt Gminy Borowie ogłasza pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości gruntowych położonych w miejscowości Borowie. Działki są niezabudowane, a dla terenu wydane zostały decyzje o warunkach zabudowy dla budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z garażami.

Wszystkie działki posiadają księgę wieczystą nr SI1G/00094048/2.

WYKAZ DOSTĘPNYCH DZIAŁEK

Nr działki / Powierzchnia / Cena wywoławcza (brutto) / Godzina przetargu

538 / 1515 m² / 130 000,00 zł / 10:00

542 / 1179 m² / 102 000,00 zł / 10:30

543 / 1550 m² / 135 000,00 zł / 11:00

546 / 1179 m² / 102 000,00 zł /...
Kod publikacji Adradar: AWK17 069 518
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.