Przetarg na działkę: bieszczadzki, gm. Ustrzyki Dolne, Brzegi Dolne

Cena wywoławcza:

164 000 zł

45,39 zł/m²
3 613 m²
Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-28

Burmistrz Ustrzyk Dolnych ogłasza:

I publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż:

nieruchomości niezabudowanej położonej w miejscowości Brzegi Dolne
oznaczonej numerem ewidencyjnym działki 253/10 o powierzchni 0,3613 ha,
uwidocznionej w księdze wieczystej nr KS2E/00020856/5 prowadzonej przez Sąd
Rejonowy w Lesku Zamiejscowy Wydział VII Ksiąg Wieczystych w Ustrzykach Dolnych.
Cena wywoławcza nieruchomości 164.000,00-zł
Wadium 16.500,00-zł

Przedmiotowa nieruchomość jest wolna od obciążeń.
Na przedmiotową nieruchomość Gmina Ustrzyki Dolne nie posiada opracowanego planu
zagospodarowania...
Kod publikacji Adradar: AWK17 083 210
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.