Licytacja komornicza działki: świdnicki, gm. Rybczewice, Częstoborowice
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
2 250 zł
1,73 zł/m²
1 300 m²
Organizator
licytacji:
KOMORNIK
KOMORNIK
Termin: 2026-05-15
NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA DZIAŁKA NR ***
Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie Wojciech Chomicki
Kancelaria Komornicza nr II w Lublinie
Pogodna ***/lok.***
20-337 Lublin
Sygnatury: Km 55/19, KM 47/24, KM 20/25, KM 153/24, KM 48/24
OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie Wojciech Chomicki Kancelaria Komornicza nr II w Lublinie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 15.05.2026 r. o godz. 09:30 w Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie, pod adresem Kardynała Stefana Wyszyńskiego ***, 21-040 ŚWIDNIK, poczta ŚWIDNIK, numer sali V, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości:
NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA DZIAŁKA NR ***
Działka nr ewidencyjny *** - nieruchomość położona jest w obrębie 3 - Częstoborowice gmina Rybczewice, powiat świdnicki. Na nieruchomość składa się działka gruntu o powierzchni 0,13 ha sklasyfikowana jako grunt zadrzewiony i zakrzewiony Lzr-PsVI, pastwisko PsVI.
Adres nieruchomości
21-065 Częstoborowice, poczta Rybczewice
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty zadrzewione i zakrzewione
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze ***************, Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku V Wydział Ksiąg Wieczystych w Lublinie z siedzibą w Świdniku