Licytacje komornicze: Częstoborowice

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

świdnicki, gm. Rybczewice, Częstoborowice

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA DZIAŁKA NR ***

Działka nr ewidencyjny *** - nieruchomość położona jest w obrębie 3 - Częstoborowice gmina Rybczewice, powiat świdnicki. Na nieruchomość składa się działka gruntu o powierzchni 1,90 ha sklasyfikowana jako grunt orny RIIIa, RIIIb, RIVa, RV. Działka nr *** uzbrojona w wodociąg zbiorczy gminny, telefon, napowietrzna linia energetyczna. Nieruchomość o kształcie wielobocznym, zbliżonym do „L”. Teren ze spadkiem w kierunku po...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

125 250 zł

2 847 zł/m²

44 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

świdnicki, gm. Rybczewice, Częstoborowice

Cena wywoławcza:

125 250 zł

2 847 zł/m²

44 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA DZIAŁKA NR ***

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

świdnicki, gm. Rybczewice, Częstoborowice

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA DZIAŁKA NR ***

Działka nr ewidencyjny *** - nieruchomość położona jest w obrębie 3 - Częstoborowice gmina Rybczewice, powiat świdnicki. Na nieruchomość składa się działka gruntu o powierzchni 0,13 ha sklasyfikowana jako grunt zadrzewiony i zakrzewiony Lzr-PsVI, pastwisko PsVI.

Adres nieruchomości
21-065 Częstoborowice, poczta Rybczewice

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty zadrzewione i zakrzewione

Dla nieruchomości prowa...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 250 zł

1,73 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

świdnicki, gm. Rybczewice, Częstoborowice

Cena wywoławcza:

2 250 zł

1,73 zł/m²

1 300 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA DZIAŁKA NR ***

Adres nieruchomości
21-065 Częstoborowice, poczta Rybczewice

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty zadrzewione i zakrzewione

Dla nieruchomości prowa...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

świdnicki, gm. Rybczewice, Częstoborowice

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA DZIAŁKA NR ***

Działka nr ewidencyjny *** - nieruchomość położona jest w obrębie 3 - Częstoborowice gmina Rybczewice, powiat świdnicki. Na nieruchomość składa się działka gruntu o powierzchni 0,43 ha sklasyfikowana jako grunt omy RIIIa, RIIIb, RIVa;

***Adres nieruchomości***
21-065 Częstoborowice, poczta Rybczewice

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty orne

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

13 500 zł

3,14 zł/m²

4 300 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

świdnicki, gm. Rybczewice, Częstoborowice

Cena wywoławcza:

13 500 zł

3,14 zł/m²

4 300 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA DZIAŁKA NR ***

***Adres nieruchomości***
21-065 Częstoborowice, poczta Rybczewice

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty orne

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

świdnicki, gm. Rybczewice, Częstoborowice

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy ***, 21-065 Częstoborowice, dla której Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 18, Świdnik, 21-040 Świdnik) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1I/***/7.

Suma oszacowania wynosi 73 869,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 49 246,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć r...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

49 246 zł

Termin: 2025-09-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

świdnicki, gm. Rybczewice, Częstoborowice

Cena wywoławcza:

49 246 zł

...druga licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

świdnicki, gm. Rybczewice, Częstoborowice

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ***, Częstoborowice, 21-065 Rybczewice Drugie, dla której Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z/s w Świdniku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 18, Świdnik, 21-040 Świdnik) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa zabudowana stanowiąca działki nr ***, ***, *** położone: województwo lubelskie, powiat świdnicki, gmina Rybczewice, miej...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

55 401,75 zł

24,09 zł/m²

2 300 m²

Termin: 2025-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

świdnicki, gm. Rybczewice, Częstoborowice

Cena wywoławcza:

55 401,75 zł

24,09 zł/m²

2 300 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

świdnicki, gm. Rybczewice, Częstoborowice

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** przy Częstoborowice ***,dz. nr 946, 21-065 Rybczewice Drugie, dla której Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdnku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Wyszyńskiego 18, Świdnik, 21-040 Świdnik) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 386,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 257,33 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wys...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

3 956 zł

1,00 zł/m²

3 200 m²

Termin: 2021-11-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

świdnicki, gm. Rybczewice, Częstoborowice

Cena wywoławcza:

3 956 zł

1,00 zł/m²

3 200 m²

...druga licytacja :