Licytacja komornicza działki: Czeladź, ul. Katowicka


Cena wywoławcza:

926 250 zł

12 865 zł/m²
72 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-09-08

UŻYTKOWANIE WIECZYSTE GRUNTU WRAZ Z ZESPOŁEM GARAŻY

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Czeladzi Przemysław Wojnowski

Kancelaria Komornicza nr III w Czeladzi

Rynek */*

41-250 Czeladź

Sygnatury: Km 2053/25, Km 2053/25

## OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Czeladzi Przemysław Wojnowski Kancelaria Komornicza nr III w Czeladzi podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 08.09.2026 r. o godz. 10:30 w Sądzie...
Kod publikacji Adradar: AWK17 551 504
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar


Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5040 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.


Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.