Przetarg na działkę: Czeladź, Malinowa

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

250 000 zł

291 zł/m²
858 m²
Organizator przetargu:
Urząd Miasta Czeladź
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-03-26

Burmistrz Miasta Czeladź ogłasza IV przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości
stanowiących własność Gminy Czeladź
1. Do sprzedaży przeznacza się nieruchomości gruntowe stanowiące własność Gminy Czeladź, położone w
Czeladzi, przy ul. Malinowej, obejmujące działki nr 12993 obręb Czeladź (dawny nr 380 arkusz mapy 13) o
powierzchni 0,0643 ha, rodzaj użytków B, księga wieczysta KA1B/00006264/3; nr 12424 obręb Czeladź
(dawny nr 55/13 arkusz mapy 13) o powierzchni 0,0172 ha, rodzaj użytków B oraz nr 12425 obręb Czeladź
(dawny nr 55/14 arkusz mapy 13) o powierzchni 0,0043 ha, rodzaj użytków B, księga wieczysta
KA1B/00018593/5; łączna powierzchnia działek wynosi 0,0858 ha.
2. Opis nieruchomości:
Grunt o kształcie zbliżonym do dwóch prostokątów, działki o nawierzchni nieurządzonej, zagospodarowane
zielenią w tym ozdobną. Na gruncie znajdują się częściowo ogrodzenia.
Dostęp do drogi publicznej, tj. ul. Ogrodowej o nawierzchni urządzonej działki uzyskają w drodze
ustanowienia służebności gruntowej prawa przechodu i przejazdu po działkach: nr 12461 obręb Czeladź
(dawny nr 68/1 arkusz mapy 13), nr 12440 obręb Czeladź (dawny nr 55/30 arkusz mapy 13), nr 12404
obręb Czeladź (dawny nr 53/16 arkusz mapy 13) oraz nr 12409 obręb Czeladź (dawny nr 54/12 arkusz
mapy 13) - księga wieczysta KA1B/00059754/1 oraz po działce nr 12395 obręb Czeladź (dawny nr 51/37
arkusz mapy 13), księga wieczysta SO1C/00000464/3, powierzchnia łączna służebności 0,1169 ha.