Przetarg na działkę: Czeladź
Cena wywoławcza:
3 600 000 zł
200 zł/m²
18 035 m²
Organizator
przetargu:
Urząd Miasta Czeladź
Pozostałe przetargi tego organizatora
Urząd Miasta Czeladź
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-19
Burmistrz Miasta Czeladź ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości
stanowiącej przedmiot własności Gminy Czeladź
1. Do sprzedaży przeznacza się:
niezabudowaną nieruchomość gruntową, oznaczoną numerem działki 247/4 obręb Czeladź (dawny
numer 135 arkusz mapy 7), o powierzchni 1,8035 ha, położoną w pobliżu ulicy Grodzieckiej w Czeladzi,
zapisaną w księdze wieczystej KA1B/00019221/4. Symbol użytków z ewidencji gruntów: RIVa i RIVb.
2. Opis nieruchomości:
Grunt o kształcie zwartym, zbliżonym do trapezu o szerokości około 78 m i długości około 234 m.
Teren nie utwardzony, nie urządzony, o nawierzchni gruntowej,...
Kod publikacji Adradar: AWK16 966 983
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Zobacz także: