Przetarg na działkę: giżycki, gm. Miłki, Czyprki

Cena wywoławcza:

86 350 zł

14,85 zł/m²
5 814 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-14

Nieruchomość rolna zabudowana, położenie - województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE, powiat giżycki, gmina Miłki, obręb Czyprki, udział 1/3 w działce nr 64 o powierzchni 1.7441 ha. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
Kod publikacji Adradar: AWK17 172 892
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.