Przetargi i licytacje nieruchomości: giżycki

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

giżycki, gm. Miłki, Konopki Małe

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

DOM KONOPKI MAŁE GM.MIŁKI

Działka gruntu numer geod. ***/*** o powierzchni 0,5593 ha zabudowana budynkiem mieszkalnym parterowym z poddaszem użytkowym, w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni zabudowy 61,00 m2.

***Adres nieruchomości***
Konopki Małe ***, 11-513 Konopki Małe, poczta Miłki

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty rolne zabudowane

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga w...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

71 433,33 zł

1 171 zł/m²

61 m²

Termin: 2026-07-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

giżycki, gm. Miłki, Konopki Małe

Cena wywoławcza:

71 433,33 zł

1 171 zł/m²

61 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

DOM KONOPKI MAŁE GM.MIŁKI

***Adres nieruchomości***
Konopki Małe ***, 11-513 Konopki Małe, poczta Miłki

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty rolne zabudowane

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga w...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-07-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

giżycki, gm. Wydminy, Wydminy, Dudka

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

MIESZKANIE

mieszkanie o pow 52 m kw, wraz z budynkiem gospodarczym

Adres nieruchomości
Dudka, 11-510 Wydminy, poczta Wydminy

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny mieszkaniowe

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Giżycku VI Wydział Ksiąg Wieczystych

Cena wywołania
78 666,67 zł
(2/3 ceny sumy oszacowania)

Najniższe postąpienie
787,00 z...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

78 666,67 zł

1 513 zł/m²

52 m²

Termin: 2026-05-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

giżycki, gm. Wydminy, Wydminy, Dudka

Cena wywoławcza:

78 666,67 zł

1 513 zł/m²

52 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

MIESZKANIE

mieszkanie o pow 52 m kw, wraz z budynkiem gospodarczym

Adres nieruchomości
Dudka, 11-510 Wydminy, poczta Wydminy

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny mieszkaniowe

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Cena wywołania
78 666,67 zł
(2/3 ceny sumy oszacowania)

Najniższe postąpienie
787,00 z...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

giżycki, gm. Miłki, Lipińskie

...druga licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

nieruchomości stanowiącej dz. nr geod. ***/*** o pow. 0,1131 ha (1131 m2) zabudowanej budynkiem gospodarczym. Budynek wolnostojący, parterowy, bez podpiwniczenia, bez poddasza, wykonany w technologii tradycyjnej. Budynek z lat 40-tych, z czerwonej cegły o pow. zabudowy 174,00 m2, pow. użytkowej 147,75 m2. Do budynku doprowadzona jest woda ze studni i energia elektryczna oraz kanalizacja (szambo). Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej....
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

100 926,67 zł

683 zł/m²

148 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

giżycki, gm. Miłki, Lipińskie

Cena wywoławcza:

100 926,67 zł

683 zł/m²

148 m²

...druga licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

giżycki, gm. Giżycko, Wilkasy

...odbędzie się w dniu 15 maja 2026 roku o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Giżycko, ul. Mickiewicza 33, 11- 500 Giżycko.
Przetarg jest ważny bez względu na liczbę uczestników przetargu, jeżeli przynajmniej jeden uczestnik zaoferował co najmniej jedno postąpienie powyżej ceny wywoławczej. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 000 000 zł

236 zł/m²

8 463 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Giżycko
Przetarg na działkę

giżycki, gm. Giżycko, Wilkasy

Cena wywoławcza:

2 000 000 zł

236 zł/m²

8 463 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Giżycko
Licytacja komornicza mieszkania

Giżycko, ul. Olsztyńska

...pierwsza licytacja nieruchomości:

LOKAL MIESZKALNY

Lokal mieszkalny wraz z udziałem 22/1000 związanym z własnością lokalu opisanego w KW ***. Lokal mieszkalny składa się z przedpokoju, 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc o pow. 48,00 m2. Do lokalu przynależy piwnica o pow. 4,40 m2.

***Adres nieruchomości***
ul. Olsztyńska ***/***, 11-500 Giżycko, poczta Giżycko

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny mieszkaniowe

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja*...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

208 650 zł

4 347 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Giżycko, ul. Olsztyńska

Cena wywoławcza:

208 650 zł

4 347 zł/m²

48 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja nieruchomości:

LOKAL MIESZKALNY

***Adres nieruchomości***
ul. Olsztyńska ***/***, 11-500 Giżycko, poczta Giżycko

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny mieszkaniowe

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja*...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na obiekt / lokal

giżycki, gm. Wydminy, Orłowo

...odbędzie się w dniu 15 maja 2026 roku
o godzinie 11:00 w Centrum Aktywności Lokalnej przy. Pl. Rynek 1 (budynek Urzędu Gminy Wydminy)....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

441 000 zł

858 zł/m²

514 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wydminy
Przetarg na obiekt / lokal

giżycki, gm. Wydminy, Orłowo

Cena wywoławcza:

441 000 zł

858 zł/m²

514 m²

...odbędzie się w dniu 15 maja 2026 roku
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wydminy
Licytacja komornicza mieszkania

Giżycko, Nowowiejska

...pierwsza licytacja nieruchomości:

LOKAL MIESZKALNY

lokal mieszkalny nr *** o pow. użyt. 48,61 m2, położony na parterze budynku wielorodzinnego. Lokal składa się z przedpokoju, kuchni, 2 pokoi i łazienki z wc. Do lokalu przynależy piwnica nr *** o pow. 3,80 m2. Nieruchomość ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej ul. Nowowiejskiej.

***Adres nieruchomości***
ul. Nowowiejska ***/***, 11-500 Giżycko, poczta Giżycko

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny mieszkani...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

218 947,50 zł

4 504 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Giżycko, Nowowiejska

Cena wywoławcza:

218 947,50 zł

4 504 zł/m²

49 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja nieruchomości:

LOKAL MIESZKALNY

***Adres nieruchomości***
ul. Nowowiejska ***/***, 11-500 Giżycko, poczta Giżycko

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny mieszkani...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

giżycki, gm. Miłki, Czyprki

Nieruchomość rolna zabudowana, położenie - województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE, powiat giżycki, gmina Miłki, obręb Czyprki, udział 1/3 w działce nr 64 o powierzchni 1.7441 ha. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

86 350 zł

14,85 zł/m²

5 814 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

giżycki, gm. Miłki, Czyprki

Cena wywoławcza:

86 350 zł

14,85 zł/m²

5 814 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

giżycki, gm. Giżycko, Spytkowo

...odbędzie się w dniu 06 maja 2026 roku o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Giżycko, ul. Mickiewicza 33, 11- 500 Giżycko.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 000 zł

74,53 zł/m²

1 476 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Giżycko
Przetarg na działkę

giżycki, gm. Giżycko, Spytkowo

Cena wywoławcza:

110 000 zł

74,53 zł/m²

1 476 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Giżycko
Przetarg na działkę

giżycki, gm. Kruklanki, Boćwinka

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE, powiat giżycki, gmina Kruklanki, obręb Boćwinka działka nr 133/1 o powierzchni 0.4906 ha. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 650 zł

5,64 zł/m²

4 906 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

giżycki, gm. Kruklanki, Boćwinka

Cena wywoławcza:

27 650 zł

5,64 zł/m²

4 906 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Giżycko

...pierwszej licytacji NIERUCHOMOŚCI W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Giżycku Agata Kowalewska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 10-04-2026r. o godz. 12:00 odbędzie się pierwsza e-licytacja nieruchomości stanowiącej cztery lokale użytkowe połączone w jeden o łącznej pow. 544,66 m kw. należącej do dłużnika: ***
położonej: 11-500 Giżycko, ul. Nowowiejska ***, dla której Sąd Rejonowy w Giżycku VI Wydział Ksiąg Wieczys...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

904 875 zł

1 661 zł/m²

545 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Giżycko

Cena wywoławcza:

904 875 zł

1 661 zł/m²

545 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Ryn, Partyzantów

...odbędzie się w dniu 31 marca 2026 roku o godz. 800 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Rynie, ul. Ratuszowa 2 /parter/.
1) Osoby przystępujące do przetargu winny wpłacić wadium w pieniądzu w terminie do 27 marca 2026 roku włącznie na rachunek Gminy Ryn nr 27 9343 1015 1300 0130 2000 0040 w MBS Giżycko Oddział Ryn odrębnie na każdą działkę, z podaniem numeru działki /dowód wpłaty przedłożyć na przetargu/. Wadium wpłacone przelewem winno znajdować się na rachunku Gminy w dniu 27 mar...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

118 200 zł

95,09 zł/m²

1 243 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Ryn
Przetarg na działkę

Ryn, Partyzantów

Cena wywoławcza:

118 200 zł

95,09 zł/m²

1 243 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Ryn
Licytacja komornicza mieszkania

giżycki, gm. Wydminy, Wydminy

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** *** położonej przy Dudka, 11-510 Wydminy, dla której Sąd Rejonowy w Giżycku VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Warszawska 28, Giżycko, 11-500 Giżycko) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 118 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 88 500,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

88 500 zł

Termin: 2026-03-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

giżycki, gm. Wydminy, Wydminy

Cena wywoławcza:

88 500 zł

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Giżycko

...pierwsza licytacja elektroniczna nieruchomości:

- lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość składającego się z pokoju, kuchni, sieni, strychu, korytarza i wc wraz z przynależną piwnicą (pow. 10,88 m2) o łącznej powierzchni 48,29 m2 położonego pod adresem: 11-500 Giżycko, Wiejska ***/***, dla którego Sąd Rejonowy w Giżycku VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze OL1G/***/4;
- nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę gruntu nr geod. ***/*** o powierz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

80 430 zł

1 666 zł/m²

48 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Giżycko

Cena wywoławcza:

80 430 zł

1 666 zł/m²

48 m² 1 pokój

...pierwsza licytacja elektroniczna nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na obiekt / lokal

giżycki, gm. Wydminy, Zelki

...odbędzie się w dniu 23 marca 2026 roku
o godzinie 12:00 w Centrum Aktywności Lokalnej przy. Pl. Rynek 1 (budynek Urzędu Gminy Wydminy)....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

396 828 zł

1 131 zł/m²

351 m²

Termin: 2026-03-23

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wydminy
Przetarg na obiekt / lokal

giżycki, gm. Wydminy, Zelki

Cena wywoławcza:

396 828 zł

1 131 zł/m²

351 m²

...odbędzie się w dniu 23 marca 2026 roku
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-23

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wydminy
1                          40
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości