Przetarg na działkę: średzki, gm. Udanin, Damianowo
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
67 000 zł
47,86 zł/m²
1 400 m²
Gmina Udanin posiada na sprzedaż bardzo atrakcyjne działki z przeznaczeniem pod budowę mieszkaniową jednorodzinną w miejscowości Damianowo.
OGŁOSZENIE DOTYCZY DZIAŁKI NR 104 o pow. 0,1400 ha – cena wywoławcza 67 000 zł,
III przetarg na działki odbędzie się dnia 31 marca 2026 od godz. 10.30
Działka sprzedawana w trybie przetargowym nieograniczonym - licytacyjny. Do ceny osiągniętej w przetargu doliczony zostanie podatek - 23 % VAT.
Cała nieruchomość składa się z wielu wyodrębnionych geodezyjnie działek m.in: nr 85/5 o pow. 0,0800 ha; nr 85/6 o pow. 0,0806 ha; nr 85/7 o pow. 0,1200 ha.
(Zakres dostępnych działek w tej miejscowości uwidoczniony na 1 zdjęciu)
Działki przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, teren płaski, nieogrodzony. Nieruchomość wolna od długów i obciążeń. Działki w uprawie rolnej, objęte umową dzierżawy do 15.09.2026 r.
Ceny wywoławcze: dz. nr 85/5 - 42 tys. zł, dz. nr 85/6 – 42 tys. zł, dz. nr 85/7 – 62 tys.
Wszystkie informacje o przetargach gminnych można uzyskać pod nr telefonu 76 744 28 87, a aktualne ogłoszenia o przetargach dostępne na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Udanin www.udanin.biuletyn.net - Przetargi.
W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i prawne. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w pieniądzu wysokości 10 % ceny wywoławczej, w terminie do 27 marca 2026 r. Tytuł wpłaty „Wadium III przetarg, nr działki i miejscowość”
Jeśli szukasz swojego miejsca na ziemi, kawałka nieba nad głową, to zapraszamy serdecznie do Gminy Udanin oraz zapoznania się z naszą aktualną ofertą na sprzedaż działek, także i w innych miejscowościach naszej Gminy!